Komentari na vest

Pazarci se baš ne šale: Aleksandar Miljković pred ponoć

Dajana09

pre 28 minuta

Nek .u je srecno
K

Krištof Dugari

pre 34 minute

Ja odgovorno tvrdim da ovakvih bekova ima bar 5 plus mlađih u Srpskoj Ligi Zapad,ovaj Miljković da se zahvali menadžeru i višim silama što ovoliko dugo uopšte zarađuje od fudbala.

Elvis Fejzic

pre 40 minuta

Dobra pojačanja u Pazaru , konačno da se izadje u Evropu
u

uefamafia

pre 43 minute

Neko u Pazaru igra FM 2008.

Batina1

pre 44 minute

Transfer bomba, nema šta.
M

Mrkajic83

pre 44 minute

Imate snimak utakmice protiv Spartaka gde bukvalno rukama pred sudijom udara protivnickog igraca i sudija ne sme da mu da crveni, retko odvratan lik...

Bibras Natho

pre oko 1 sat

Hahahha, cudi me kako nije kod nas zavrsio...
B

Bekvalac

pre oko 1 sat

Je l’ moguće da je Fikret Međedović i sa ovim dogovorio da mu od plate daje 750 evra, kao pojedinim fudbalerima? Sram ga bilo. Da li je i ovaj morao da pristane na vraćanje 750 evra od plate, kao što se priča za pojedine fudbalere?
S

Staniša Žugić

pre oko 1 sat

Miljkovic pitanje dal je pojacanje za timove iz Prve Lige Srbije
N

Natalii29

pre oko 1 sat

eto jos jedan koji ce biti bolji

Shashank Singh

pre oko 1 sat

Kamo lepa sreća da se šale. ovo sto se trenutno radi je ružan san.
Z

Zivko57

pre oko 1 sat

Kakav miljkovic gde ga iskopase

Ikebana

pre oko 1 sat

Dobar stoper,videcemo da li ce godine uticati na igru

Firga031

pre oko 1 sat

Uhhh..dobro je,kad videh sliku umalo me srce ne okinu.

mozzart-gost

pre oko 1 sat

Miljko vrati se u slavni klub iz Humske. GOAT-u Partizana.
P

Pazar ocajan

pre oko 1 sat

Kako pristizu pojacanja iz dana u dan Pazar postaje sve ozbiljniji kandidat za ispadanje...
С

Сале2323

pre oko 1 sat

Значи Лалат добро проценио Пазарце... Одоше они у другу лигу, тј. Прву како се већ зове! Таман тамо да скандирају о некаквој "републици својој", да је Косово тамо где није, итд, итд... Срећан им пут!
D

Dkdjdj

pre oko 1 sat

Xecexex legenda fudbala
H

Hermano7

pre oko 1 sat

Brate ovaj da vam sedi na tribinu je problem ne na teren

stevica jovanovic

pre oko 2 sata

stetya sto se nije vratio u partizan
R

RendiOrton13

pre oko 2 sata

Za našu ligu dobar defanzivac, posebno ako ga stave na štopera.
M

Ma gde se sale

pre oko 2 sata

Bomba, jos ako je istina ono sto se prica da dolaze segundo castiljo, ibrahim gaj, lamine dijara i antonelo juca napadaju titulu sigurno....majko bozja

Luka Kovijanic

pre oko 2 sata

ih kakvo pojacanje, smesnk
S

Stefan4321

pre oko 2 sata

Miljkovic pitanje dal je pojacanje za timove iz Prve Lige Srbije, za Superligu jedino ako klub planira da ispadne.

Sojka888

pre oko 2 sata

Ponocni beharr..
n

nezng

pre oko 2 sata

Sa cim se ne sale? Ispadaju naglavacke, ovaj u prajmu nije mogao keksa