""
""

Počelo je, počelo: Pele i Sise rešetaju za Šandong (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 20.07.16. | 19:39

Bivši napadači Sautemptona i Njukasla efikasno su započeli svoje avanture na Istoku

Šandong Luneng je doveo zvučna imena u svoje redove i to im se isplatilo. Gracijano Pele i Papis Sise već su počeli da tresu mreže.

Šandong je ubedljivo slavio u 19. kolu kineske Superlige protiv Hangdžou Grintauna - 4:1. Nisu Italijan i Francuz bogza koliko uticali na konačan ishod, s obzirom na to da su pre njih bili precizni Žusilej u 41. i Vang Jongpo u 55. minutu.

Pele i Sise su u tri minuta, odnosno minut pre kraja regularnog dela utakmice potvrdili pobedu domaćih. Bivši centarfor Sautemptona odlično je reagovao na centaršut sa desne strane i glavom sproveo loptu u gol, dok je Sise nakon duge lopte iz odbrane tek iz drugog pokušaja savladao protivničkog golmana.

Utešni pogodak za goste u sudijskoj nadoknadi postigao je bivši vezista zagrebačkog Dinama Samir.