Detalj sa meča u Azerbejdžanu (foto: FK Partizan/Miroslav Todorović)

Petominutno ludilo u Azerbejdžanu: Nepostojeći penal, odbrana, pa dve lopte u mreži Partizana (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 10.08.23. | 19:44

Promašaj sa bele tačke nije poremetio Sabah

Nakon više od sat vremena uspavanke, duel Partizana i Sabaha priredio je nekoliko minuta opšteg ludila. Negativnog po crno-bele.

Počelo je lošom odlukom sudije Đorđija Kruašvilija iz Gruzije da pokaže na belu tačku nakon što je Letić pao posle duela sa Severinom. Usporeni snimak pokazao je da je to bio ispravan start, ali kako u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencije nema VAR-a, arbitar je pokazao na belu tačku.

Prilikom šuta Isajeva dobro je bilo po Partizan što video-tehnologija nije u upotrebi, jer je Jovanović pre vremena napustio gol-liniju. Uspeo je da odbrani šut igraču Sabaha i skrene loptu u korner. Ipak, kratko je trajalo slavlje crno-belih. Nakon centaršuta iz ugla usledio je šut pod prečku Bojana Letića. Evrogol momka iz Brčkog za 1:0 u 70. minutu, a samo četiri kasnije još jednom je zatresao mrežu. Za neočekivano vođstvo Sabaha od 2:0...