Komentari na vest
Pokvareno idealno veče: Rikardo ne igra prvi meč osmine finala (VIDEO)
G
Gost12345
pre preko 4 godine
Opusteno, on ni do veceras nije igrao... Dobro da je makar za veceras bio registrovan

posten navijac
pre preko 4 godine
ko god da bude protivnik daj boze da prva utakmica opet bude u gostima
Л
Лукаку 98
pre preko 4 godine
Тимови који су били први у групи играју реванш кући. Тако је бар у ЛЕ..
G
Gost124
pre preko 4 godine
Ne zna se koji je žuti karton više sraman, generalno sramno sudjenje celu utakmicu pa i kod primljenog gola faul u napadu prethodni faulu Uroševića. Sramno odsudjen meč.
P
Pa da
pre preko 4 godine
I kod drugog gola nije bio korner
D
Drvo
pre preko 4 godine
Nisam video prvi, ovaj drugi je cist ko suza. Mozda malo prestrogo da bude drugi zuti, ali za zuti jeste, pa ako je sudija nabrijan da svira strogo po pravilima onda je sve cisto.
D
Darko55
pre preko 4 godine
Terza vas krade i u Evropi
@
@Pa da...
pre preko 4 godine
Vidis da niko od njih to ne pominje... Oni koji su najposteniji, koji se kunu u VAR...
D
Drvo
pre preko 4 godine
U Evropi se padavicarstvo kaznjava. Trebalo je to da im kazu.
Z
Zeljeznik
pre preko 4 godine
Ne sme da padne? Čovek nije ni pogledao sudiju a kamo li tražio faul..... Sam se sapleo i ostao malo duže na travi, u čemu je problem?
Z
Zagorje
pre preko 4 godine
Ok, pao je...a zasto je dreknuo? Ako nije hteo da simulira...? Ali moram se sloziti da je prvi zuti budalastina, igrac Sparte se isfolirao...nije dobio udarac u lice








