Komentari na vest

Pokvareno idealno veče: Rikardo ne igra prvi meč osmine finala (VIDEO)

G

Gost12345

pre preko 4 godine

Opusteno, on ni do veceras nije igrao... Dobro da je makar za veceras bio registrovan

posten navijac

pre preko 4 godine

ko god da bude protivnik daj boze da prva utakmica opet bude u gostima
Л

Лукаку 98

pre preko 4 godine

Тимови који су били први у групи играју реванш кући. Тако је бар у ЛЕ..
G

Gost124

pre preko 4 godine

Ne zna se koji je žuti karton više sraman, generalno sramno sudjenje celu utakmicu pa i kod primljenog gola faul u napadu prethodni faulu Uroševića. Sramno odsudjen meč.
P

Pa da

pre preko 4 godine

I kod drugog gola nije bio korner
D

Drvo

pre preko 4 godine

Nisam video prvi, ovaj drugi je cist ko suza. Mozda malo prestrogo da bude drugi zuti, ali za zuti jeste, pa ako je sudija nabrijan da svira strogo po pravilima onda je sve cisto.
D

Darko55

pre preko 4 godine

Terza vas krade i u Evropi
@

@Pa da...

pre preko 4 godine

Vidis da niko od njih to ne pominje... Oni koji su najposteniji, koji se kunu u VAR...
D

Drvo

pre preko 4 godine

U Evropi se padavicarstvo kaznjava. Trebalo je to da im kazu.
Z

Zeljeznik

pre preko 4 godine

Ne sme da padne? Čovek nije ni pogledao sudiju a kamo li tražio faul..... Sam se sapleo i ostao malo duže na travi, u čemu je problem?
Z

Zagorje

pre preko 4 godine

Ok, pao je...a zasto je dreknuo? Ako nije hteo da simulira...? Ali moram se sloziti da je prvi zuti budalastina, igrac Sparte se isfolirao...nije dobio udarac u lice