POLUVREME: Juve i Ronaldo pred ispadanjem, Dortmund vodi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 09.03.21. | 21:53

Porto ima velikih 3:1 na 45 minuta do kraja...

Kada je Federiko Kjeza u finišu utakmice na Dragau smanjio na 1:2, činilo se da je Juventus ubo džekpot. Portove šanse postale upola slabije da prođe dalje, a Damine za toliko skočile. Međutim posle prvih 45 minuta revanša portugalski tim je povećao prednost. Golom sa bele tačke nakon neopreznog starta Turčina Demirala Zmajevi su stigli do ukupnih 3:1 i sada je pred italijanskim šampionom vraški težak zadatak da ovo preokrene.

Najbolju šansu za Juve u prvom delu imao je Alvaro Morata kada je u 3. minutu sa sedam metara gađao u golmana Markezina...

A na Vestfalenu igračka dominacija Sevilje, mnogo veći posed i nekoliko poluprilika, međutim rezultat 1:0 za Borusiju. Jedan kiks odbrane gostiju iskoristili su Marko Rojs i Erling Haland i realizacija je bila rutinska, za deveti pogodak mladog Norvežanina ove sezone u Ligi šampiona...