Komentari na vest

PRELAZZI: Fudbal je stanje Rafinjinog raspoloženja

M

MiloshBg

pre preko 4 godine

Uzivam u citanju tekstova Marka Prelevica. Svaka cast!
M

MOT

pre preko 4 godine

Bijelsa je genije potpisuje ugovor samo na godinu dana i ne zna se hoce li ostati iduce godine. Voli Yorkshire zivi u Tadcasteru odmah do Top Archa trening centra prelepo malo bogato mesto i okolina. Radziani nema para i on je sam rekao da nece ulagati velike para ali to ocekujemo od 49-ersa. Povrede su desetkovale Leeds a i sindrom druge sezone je uvek prisutan. Nije isto kao prosle godine ali i dalje Leeds igra svoju igru jer Bijelsa ne zna drugacije. Najvise mladih debitanata u istoriji Premier lige. Ove godine sam gledao dve utakmice na Eland roudu protiv Liverpula i kup protiv Crewa. Atmosfera fenomenalna prosek 36.000 Leeds zasluzuje Premijerligasa i nadam se da ce tu i da ostane. I na kraju kako ovde svi vole da kazu u Bijelsu verujemo i to je to.
d

deximCZ

pre preko 4 godine

Svaka čast za prikaz stanja u Leeds United-u, nema šta da se doda. Ko voli fudbal pratiće Leeds!
R

Random8

pre preko 4 godine

Lloris - Reguilon, Romero, Kounde, Pau Torres, Hakimi - Hojbjerg, Raphinha - Son, Kane, Bale
G

Gostdjegae

pre preko 4 godine

Madjionicar
T

Trpke

pre preko 4 godine

Sta kaze autor za Lester, pokupi koji trofejcic usput, Pa pola lige bi dalo dupe za taj poneki Lesterov trofejcic. Luv mora oterati ovog Zabara od gazde,zna se gde god su ti gazdovali nije dobro zavrsilo
Б

Брат од Генија

pre preko 4 godine

Рафиња страшан фудбалер