Komentari na vest
Prva pobeda Marka Jovanovića značajnija od tri boda
P
PeNaltko pustinjačka omladinska škola
pre oko 1 godinu
Ja se izvinjavam-a iz koje to tačno škole, ljubitelju pustinjskih jahača kamila?
B
Banja_Slatina
pre oko 1 godinu
Hoće i ovaj u Juventus?
U
Uuuuuu
pre oko 1 godinu
dje nabavi taj sako? KO JE UPUCAO KAUČ?
5
5.000.000,00€
pre oko 1 godinu
Сви копирају АВа
Z
Zorzinjo
pre oko 1 godinu
Ako je itina ovo sto se pise da dolazi Stevanovic za trenera, ugasili smo. Bolje onda Marko da ostane trener a Varga neka se vodi na utakmicama, jer ima Pro licencu.
K
Kmeeek
pre oko 1 godinu
Emoj tako PKAVI Stevan9vić je vaša legenda i iskusan trener, iskusio je toliko pedala da ni sam ne zna koliko. A li to ga je ojačalo. Sve duže i duže ostaje na klupi. Nekada je dobijao pedali za nesec, dva dana, sada bogami i po 4, 5 meseci izdrži.
V
Voleo
pre oko 1 godinu
Sam da ilic bude trener. Neki ce reci nije za ovu bagru ali ako toliko voli partizan trebao je preuzme partizan sad kad mu je najgore, tad se pokazi. Znam ilica malo arroganten ali ok. Dali su lazovic i mijat super? Vreme ce pokazati. Javanovic ? Mozda bas on iz neke senke da zablista? Igrao sam fudbal, ne mora neko da bude vanserijski fudbaler da bi bio dobar trener. Postoje ljudi koji nikad nisu igrali fudbal ali bolje citaju igru od onih kojih su igrali. Mozda je bolje za nas klub da ne vode neke razmazene mace nego oni koji su gladni i osecaju klub
D
Drkusa
pre oko 1 godinu
Sta pisete hvalospeve o Marku Jovanovicu? Prvo vodio je ekipu 2 dana, ostao od Sava sistem, drugo, samo mu spustili papiric ko mora da igra i kraj priče. Plus radi zajedno sa Cetkovicem(Mijatovim sestricem). A i nije iskljuceno da je zatvorena utakmica. Pravi, ali pravi grobari, znaju i da je ova uprava samo marioneta necija, i da je upitno koliko im je Partizan na prvom mestu.
a
ajde
pre oko 1 godinu
Vratite se u postojbinu
A
Alo bre
pre oko 1 godinu
Ovaj u rangu Stolice,Petrica...
G
Grga Cvarak
pre oko 1 godinu
Od Stolice se tesko moze biti gori. Od njega je samo gori onaj Matic sto je u par mjeseci uspio da unakazi i Cukaricki i Pazar.
G
Gosty
pre oko 1 godinu
Vrhunski stoper, pred kraj karijere bio je najbolji igrac Premijer lige, žao mi je sto bar sezonu nije odradio u Sarajevu.
M
Mali jsd
pre oko 1 godinu
Ovima i ne treba trener sve im je namesteno ,
A
Alo bre
pre oko 1 godinu
Idi se leci i po sendvic obavezno
V
Verni Ostoji
pre oko 1 godinu
Za 300 dinara za pivo i pljuge mlatimo omladinu i narod po Beogradu. Maskirani naravno. Zig haj... ovaj NUSKNVP
z
znamo
pre oko 1 godinu
narod ce da placa licence





.jpg.webp)


