Radnički nije mogao do preokreta ni sa igračem više, Čuka sigurna

Vreme čitanja: 2min | sub. 17.08.19. | 22:21

Treći uzastopni poraz Radnika

Radnički iz Niša nije uspeo da slavi na gostovanju u Lučanima iako je gotovo celo drugo poluvreme imao igrača više. Mladost je čak bila u prednosti zahvaljujući pogotku Vladimira Radivojevića, da bi konačan rezultat postavio raspucani Stefan Mihajlović devet minuta kasnije

To je bio pet gol Mihajlovića od starta šampionata zahvaljujući kom je izbio na prvo mesto liste strelaca. Računajući i onaj jedan protiv Flore nekadašnji napadač Crvene zvezde u proseku postiže gol po utakmici od početka sezone. Mrežu nije pogodio samo protiv crveno-belih na Marakani.

Mladost je sa igračem manje ostala u 52. minutu. tada je isključen Milošević. Radnički ipak nije uspeo da iskoristi brojčanu prednost i dođe do potpunog preokreta...

Na Banovom brdu Čukarički je srušio novosadski Proleter. Docić je otvorio goste golom sa penala u 10. minutu, da bi na velikih 2:0 podigao Šapić. Novosađani su uspeli da smanje na vreme, igrao se 74. minut, međutim to je bilo sve od njih.

Treći uzastopni poraz upisao je Radnik iz Surdulice. Bolja je bila Inđija na svom terenu, zahvaljujući pogocima Rogača i Dimitrova...