Rebić se probudio za Milanovu treću pobedu u nizu

Vreme čitanja: 2min | pet. 24.01.20. | 22:38

Oseća se promena od dolaska Ibrahimovića

Probudio se Milan, probudio se Ante Rebić. Ko zna, možda je i to efekat dolaska Zlatana Ibrahimovića, koji samo svojom pojavom izaziva reakcije u timu, kako na terenu, tako i van njega.

Činjenica je, Milan od njegovog dolaska deluje opasnije, konkretnije, a u Breši večeras je upisao i treću uzastopnu pobedu – 1:0.

Istina, mogao je Ibra da bude i tragičar večeri, jer je pred kraj prvog poluvremena promašio kolosalnu šansu. Sa peterca je loptu poslao pored stative i u neverici gledao šta mu se desilo. Naravno da niko nije hteo ili smeo da mu prigovori.

Da se lakše diše u taboru Milana pobrinuo se Ante Rebić. Kreator pobede nad Udinezeom u prošlom kolu, kada je postigao dva od tri gola Rosonera, ovog puta je bio jedini strelac na utakmici. Bio je to fudbalski „ružan“ gol, lopta se odbijala kao na bilijaru od noge do noge, a Hrvat je bio na pravom mestu u pravo vreme i poslao je u mrežu.

Četiri minuta pre kraja mogao je Milan da zatvori utakmicu, Teo Ernandez je bio malo sebičan u kontri, želeo je sve sam da reši, a njegov šut je uzdrmao prečku. Na njegovu sreću, Breša nije bila dovoljno opasna ove večeri...

ITALIJA 1 - 21. KOLO:

Breša – Milan  0:1 (0:0)