Komentari na vest

Sad je Embape problem? Real nisu izgradili fudbaleri u smokinzima, već oni s blatnjavim dresovima

N

Nikola1992a

pre oko 2 meseca

Problem je iskljucivo u njemu
s

stv

pre oko 2 meseca

Embape, manje izgovora!

Djordje Jovanovic

pre oko 2 meseca

Ne mogu on i vini igrati zajedno
L

Lazarusss

pre oko 2 meseca

"Fantastičan fudbaler, vođa po prirodi, saigrač koga svi vole, sjajna osoba." Bukvalno je lik sve slagao. Ja razumem da lažucka/lažinja, ali da ovoliko slaže... Pretera ga :D
j

jokicCCvv.

pre oko 2 meseca

Ne mogu on i vini igrati zajedno.

Mismis

pre oko 2 meseca

Kad ovaj ne igra Real pobedjuje svaku utakmicu u prethodnih 4 meseca

Tanjatanja187

pre oko 2 meseca

Previše dobrih igrača na jednom mestu ne ide to tako

zivka ivanovic

pre oko 2 meseca

Sve su to manekeni

Stojan Bušatović

pre oko 2 meseca

Dečko je za Arabiju

Matke Matke

pre oko 2 meseca

Nece covek da gine za real.Zna da od titule nema nista i cuva se za mundijal.

Dejan Osmanovic

pre oko 2 meseca

Problem je u tome sto sa njim nece nijedan trofej da osvoje eto :)

Sunčica Stojković

pre oko 2 meseca

osim talenta nema nista

Aleksandar Stojanovic

pre oko 2 meseca

Klasican maneken

Noon 1

pre oko 2 meseca

Velika greska Reala sto su doveli mbapea

Vajta66

pre oko 2 meseca

Velika greska sto doveli Mbapea zato nece nista da osvoje :))

milosbosut

pre oko 2 meseca

Real je pogrešio veoma kada je doveo Embapea

Nikola Jovanovic

pre oko 2 meseca

Naravno da je problem, egoista najveci u timu
d

deks76

pre oko 2 meseca

on ih sam vuce celu sezonuùuuuuuuu

filipdjuk11

pre oko 2 meseca

real trenutno deluje kao razbijena banda podeljena u neke grupice bez ikakve hemije. Jedino Murinjo ovde nesto moze da pokusa

quaresmaaa

pre oko 2 meseca

Previše dobrih igrača na jednom mestu ne ide to tako
R

Ru99

pre oko 2 meseca

Definitivno ne mogu zajedno da igraju u istom timu mbape i vinisijus
g

guta123

pre oko 2 meseca

Ovom realu niko ne valja

Nikola Veljković

pre oko 2 meseca

Ne znam šta očekuju od njega, da sedi kod kuće ceo dan

Aboubakar Oumarou

pre oko 2 meseca

Očigledno je da ne mogu zajedno igrati Embape i Vini... Problem je i Belingem, mnogo je pao u formi, a što se tiče Rodriga makar je to postalo jasno, uzrok pada u formi je povreda koju je greškom lečio (verovatno na nagovor lekara)umesto da je odmah otišao na operaciju...
S

Strey

pre oko 2 meseca

Koliko god da je Vinisijus antipatican mora se priznati da je on pre Mbapea osvojio 2 LS i bio najbolji igrac Reala i kanditat za zlatnu loptu. Psg isto sa Mbapeom 0 trofeja LS,a sad u igri za drugi zaredom,a Real 2 sezona vec bez trofeja...

daganma

pre oko 2 meseca

Mnogo zvezda na jednom mestu ne ide to tako

ivanovicg09@gmail.com

pre oko 2 meseca

Sve su to manekeni

Dajana09

pre oko 2 meseca

Od uvek je bilo to da protivnik bude bolji onda se stvori ljubomora
.

..

pre oko 2 meseca

Ne znam šta bi to po mišljenju ljudi trebao još da uradi Embape pa da budu zadovoljni? Najbolji strelac La Lige prošle godine i ove godine, najbolji strelac aktuelne Lige Šampiona, najbolji strelac prošlog SP, a verovatno će biti i ovog koji dolazi...Mislim, fudbal nije tenis pa da igra jedan čovek i osvaja trofeje, u fudbalu ih je 11 i golman, i odbrana i sredina i napad. Evo ne znam...možda Embape da igra jedno poluvreme napad a drugo odbranu?
K

Katastrofa.

pre oko 2 meseca

Real titula-patka, Real kup kralja-patka ( uspaoid drugoligaša koji je pislednjibu sekondi) Real super kup-patka, Real L.Š.-patka. I šta ima koristi Real od Mbaoeovih golova? Velika patka.
V

Van Basten89

pre oko 2 meseca

Prvo treba prodati vinija! to pod hitno!
O

Old Jack

pre oko 2 meseca

Ispasce na kraju da je Dembele koji je do prelaska u Psg bio otpisan fudbaler bolji i uspesniji od Embapea kojem se predvidjala karijera Ronalda i Mesija 😂

Goja Ivanovic

pre oko 2 meseca

Mnogo zvezda na malom mestu

Vladimirmali

pre oko 2 meseca

Izgubio je zelju za pobedom
B

Boldrick

pre oko 2 meseca

Staviti Vinija i njega u istom timu ravno somoubistvu.Real je igrao bolje kad je bio samo Vini,zato sto su svi trcali za njega.
O

Objektivacc

pre oko 2 meseca

Prvo da se navijaci Reala naviknu na next gen i Gen Z igrace, nema vise igraca psihickog kova kakvi su bili Raul, Guti, Kroos, i drugi, drugo, Mbappe ce biti problem sve dok ne bude u paru igrao sa klasicnom 9-kom, on niti je krilo koje ima visok work-rate niti je bilo kakva vrsta “samostalnog” napadaca sto se vidjelo i u PSG-u, vidi se to i u reprezentaciji Francuske, a sada i u Realu..

djole.

pre oko 2 meseca

On nije klasicni napadac a u Realu to igra. Njima treba klasicni napadac a Vinisijus i Mbape da budu krila. Treba im napadac koji odlicno igra glavom. Imali su Benzemu sada nemaju niti jednog napadaca takvih karakterisitika. Imali su Krosa,Modrica i Kasemira a koga imaju sada? Nije problem Mbape vec kompletan roster. Belingem je odmah na pocetku igrao kao da je najbolji fudbaler svih vremena,njegove partije su bile nerealne,i pošto to nije bilo realno normalno da ne može da traje. I svi misle da je pao u formi a realnost je da on takve partije nece više nikada da ponovi. I moje neko misljenje je da njemu sledi veliki pad u karijeri i da nece Real još dugo da ga trpi.Jer ovo što on sada pruža je jedno veliko ništa. On i na SP u Kataru nije uradio nista,jedino je pokazao da je žestoko nafuran.
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Mbape je odličan igrač rešio je mnoge velike utakmice.
g

gostje

pre oko 2 meseca

real je razmontirao city bez njega,ocigledno je problem!
D

Doradora12

pre oko 2 meseca

Kad god ne igra Real pobedi hahaha

Marko Kocić

pre oko 2 meseca

Kad svi hoće da budu glavni, onda normalno da je problem.

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

problem je u svima njima po malo

ljiljana63636363

pre oko 2 meseca

Psz je procvetao kad je on otisao
D

Dobar Loš Zao

pre oko 2 meseca

Real su izgradili Franco, sudije i ostali moćnici. Pogledati finale KŠ iz 1960., kakav je njima penal dosuđen. Da ne pričam o utakmicama prije finala, što je skoro svako i zaboravio. Najsvježiji primjeri krađa protiv Leipziga u 1/8 finala kada je Leipzigu čist gol poništen, sa time bi prošli dalje. Ove godine Valverde ubije igrača Benfice, sudija ništa. Taj isti Valverde u narednoj utakmici postiže Hattrick. (nisam navijač Barcelone i Messija)
S

Suhoj37

pre oko 2 meseca

Tako je uvek najlakše da se kaže. Na foru par sudijskih grešaka u to vreme pokrijete 20 godina njegove vladavine gde ima situacija gde su predsednici Reala otvoreni neprijatelji Frankovog režima.

milosveca@gmail.com

pre oko 2 meseca

fudbal je danas marketing i kako te mediji predstsve nista vise
M

Mirsen

pre oko 2 meseca

nije njega dzaba Enrike sa zadovoljstvom prodao

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Dobar je on igrac
n

nenadnbgd

pre oko 2 meseca

Njima ocigledno nista ne valja
M

Markocicin

pre oko 2 meseca

Promasaj decko nista posebno a tolike pare date

milekg034@gmail.com

pre oko 2 meseca

Он је дечко свуда проблем

Mozzart Nalog

pre oko 2 meseca

da je ostao u psg uzeo bi i zlatnu loptu i UCL,unistio ga real
T

Tupane

pre oko 2 meseca

Da je ostao u psg taj isti psg jos uvek nebi imao uzetu ls

PR RI

pre oko 2 meseca

On je problem bio i u PSG. On je problem i u Francusku. Antipatican Lik, nikad nece on osvojiti nagradu za naj boljeg Fudbalera.
B

Boka85

pre oko 2 meseca

To je ocigledno da otkako je doso u klub da to vise nije taj Real
R

Riki97

pre oko 2 meseca

Otkad je empabe dosao real madrid je jako los.
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Pa sto da igra kad su pukli ovu sezonu,neka se cuva za mundijal
J

Jovan2208

pre oko 2 meseca

treba da se najure i mbape i vinisijus teske stetocine
d

dekirambo

pre oko 2 meseca

Embape ni na zemlji ni na nebu...

nebeknesa2018@gmail.com

pre oko 2 meseca

Decko umisljen. Cim ode iz ekipe kao drugi tim da igra.
P

Pa ne bih se slozio

pre oko 2 meseca

Bukvalno je obrnuto, Real su izgradili ljudi u skupim odelima...
S

Srdjan1314

pre oko 2 meseca

Realu hitno treba trener sa autoritetom, vreme je za Posebnog
N

Nenica

pre oko 2 meseca

zar nema taj decko nekog pametnog pored sebe da ga posavetuju

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

То се знало од почетка. Добар играч, али препотентан, као и Винисијус.

jeske.czv@gmail.com

pre oko 2 meseca

Embape ce biti najbolji primer sta se desi kada talenat i glava nisu uskladjeni. Strasan potencijal, imam osecaj da ce zavrsiti karijeru tek sa 30-40% onoga sto je mogao da postigne.
B

Bas

pre oko 2 meseca

Suprotno lik je mnogo i postigao kad uzmes u obzir da nema nista sem brzine, nit suta sa distance nit driblinga koji nije zasnovan na atletici ni prekidi nista.

mladjoni1982@gmail.com

pre oko 2 meseca

Arbeloa pakuje kofere... Ništa bolji nije bio od Xabija...

Stefannnbgd

pre oko 2 meseca

Sta se desi kada se zaljubis u "pogresnu osobu"cudo nad cudima.

Dragan Peric

pre oko 2 meseca

Pariz procvetao od kako je oterao ''fudbalere"..
P

Pikacc

pre oko 2 meseca

Realno jeste nisam mislio da jedan igrač može da napravi toliko problem ali sam se prevario možeš itekako sad se to vidi i u Realu.

patr0_

pre oko 2 meseca

Bio problem u psg a ovde kao nije, ma ajde