Komentari na vest

Šampioni, mora to (mnogo) bolje: Alarm najglasniji u Napulju i Parizu, Gvardioli fali De Brujne

N

Nenad1246

pre gotovo 2 godine

Za sve je normalno da gube osim za poštene galaktikose. 'Nate oni to pošteno.
k

kwke

pre gotovo 2 godine

Gvardiloli fali De Brujne to je cinjenica, ali mu fali i sirina rostera za sta ke sam kriv, Gindogana je zamenio Kovacicem koji koristan moze biti Sitiju da udje sa klupe, ne i da zameni jednog pd najbitnijih igraca, njegova krila nisu bila najbolja na svetu ali ih je imao tri(Marez, Grlis, Foden, po potrebi Aavarez) uvek su od cetiro dva u formi, Mareza je zamenio Dokuom koji ce mozda biti bolji igrac od Mareza ali trenutno nije ta klasa, potom premestanje beka na stopera mu je u prosloj sezoni u par meseci proslo ali na duge staze nece, nije resio pitanje bekova. Njegova genijalnost cesto ide do ludila(bas kao i onih sezona kad je forisrao igru bez devetke, kad je doveo postao je dominantan) tako se i desava sad sa cudnim zamenama sa igracima koji su otisli, i forsiranjem stopera na bekovima. Da pobedi svoje prekobinovanje i iskoristi resurse koje mu pruza Siti mogao bi da postane jedan od najboljih trenera svih veremena, ali avaj nece to nilad uspeti uvek ce u genijalcu da se budi ludak, jer mnogo pura do sad se to desilo u sad vec ne kratkoj karijeri.
P

PedjaPFCCCC

pre gotovo 2 godine

Spanija : Realov veliki minus je sto je Kurtua povredjen. Veliki plus mozda i najbolji i najvredniji Fudbaler Belingem samo da im je ziv i zdrav Karlo mu je nasao idealnu poziciju.Vise niko ni ne slominje Modrica, Modric je trenutno los stigle ga godine. Barca bez Lewandowskija je mnogo mnogo slabija ,Feliksu lezi Barca odbrana im losa. Atletiko dobri su nisam se nadao da ce takav start imati igraju Ofanzivno, sem onog poraza od Valencije sasvim dobre rezultate imaju. Ovo ce ipak biti borba izmedju Reala i Barce i vidim Reala ispred jer Barcina odbrana je losija i bez Lewandowskog su dosta slabijj. Molim boga da Dzirona igra evropu. Nemacka :Bajern je Bajern i opet ce osvojiti Sane proradio,Kane uklopio imaju dva X bas protiv dva jaka Kluba Leverkuzen i Lajpciga upravo mislim da ce Leverkuzen i Lajpcig da se tuku oko drugog mesta Leverkuzen ima dobru mesavinu igraca dok Lajpcig ima kvalitetne igrace a sa njima ce se boriti i Dortmund.Italija : To ce Inter i Milan da rese izmedju sebe. Ako Giru bude zdrav bice ekstra za Milan, Za Inter kida Lautaro ali iza su elergicni . Juventus je Kra bez komentara dok Napulj je sam sebe pobedio, ono sa Osimeha je velika greska, pokvarilk su Hemiju u ekipi, on ce otici verovatno. Francuska: Iako je Nejmar Messk i Verati PSG je ovde daleko Kvalitetniji i bolji od svih ostalih. Problem je sto ostali nisu konstantni,kiksiraju isto kao i PSG, ne vidu sebe kao Ekipu za Titulu. Molim boga da im makar malo Monako i Nica presole supu. Engleska: Totenhem,Liverpul i Arsenal ne spavaju. City u svakom slucaju nece osvojiti ove sezone. Gundogan i Mahrez fale i te kako.
8

822

pre gotovo 2 godine

Barsa bi bila prva da ih nisu pokrali protiv hetafea i granade cinjenice jel bilo to tesko napisati
I

Ime gosta

pre gotovo 2 godine

Gvardioli je falio Rodri. Nakon crvenog kartona, bez njega - dva poraza u prvenstvu i jedan u kupu. Sa njim sve pobede. Čovek je najbolji fudbaler na svetu već neko vreme, drži im sredini, daje čvrstinu odbrani i ideju napadu.
p

pozdrav

pre gotovo 2 godine

i finale LŠ izgubio bez njega ,tad ga ostavio na klupi
P

POLAKO,

pre gotovo 2 godine

tek jednocifren broj kola
S

Sve

pre gotovo 2 godine

Su to ljudi, a ne mašine. Svaki tim ima krizu, zato je uvek bolje, da je na početku sezone. Siti i PSŽ će sigurno osvojiti titulu, a za Napoli nisam siguran, smena trenera ih je unakazila, i ovo ismevanje osimena.
И

И

pre gotovo 2 godine

Koliko god da imaš jak tim ili sistem, postoje igrači koji jednostavno ne mogu da se nadomeste. To se pokazalo kod Sitija u slučajevima De Brujne i Rodri. Arsenal prošle sezone nije imao zamenu za samo za dva igrača, Partija i Salibu. Saliba se povredio i apsolutno sam, posebno sada, ubedjen da su tog momenta izgubili titulu. Koliko god da si jak, ne možeš ti zameniti De Brujnea Kovačićem i da budeš na istom nivou. Ili, još gore Salibu Holdingom. Kovačić je barem ozbiljan igrač. Ali tandem na primer Kovačić-Bernardo Silva, nije jači od tandema Odegard-Rajs na primer, niti je tandem krila Griliš-Foden jači od tandema Saka-Martineli. Taj rang igrača ima i Arsenal, na nekim pozicijama i jače. Kad ostaneš bez tih koji su klasa iznad svih, nisi ništa jači.
A

Aleksejko

pre gotovo 2 godine

Iskreno muka mi je od Mančesterskih klubova, pa čak i od Totenhema, nešto slično kao Real i Barselona u Spaniji, zaštićeni kao beli medvedi. Mogu da igraju rukama mogu da prave grube faulove i da zato ne dobijaju crvene, njima se jedino linija ofsajda gleda drugacije. Junajted zadnjih pet godina ne bi ni jednom bio u prvih 4 da nije bilo sudija. Siti jeste mašinerija ali isto tako im se mnogo oprašta uglavnom na štetu Arsenala i Liverpula. Sad je Kovacic zaslužio crveni,o prošloj godini neću da pričam Arsenalu poništen gol,svirana dva nepostojeća penala jedan protiv Totehema...ko će više popamtiti ovakve greške, Liverpulu sad isto,šta imaju oni od izvinjenja i suspenzije sudija. Imaš najbolje igrače, igraš realno najbolji fudbal, ali kad malo zaškripi tu su sudije da malo pomognu i ti si prvak lagano,isto je u Spaniji, Italiji.
d

d.o.o.

pre gotovo 2 godine

po svemu sudeci tebi je muka od svih klubova
u

unitedalltheway

pre gotovo 2 godine

Za sve mozes reci da ih je VAR pogurao, ali za United nikako. Skoro svaku utakmicu do sad im nije dosudjen cist penal, ono sto bi se drugim ekipama (poput tottenhama ove sezone) sviralo kao penal. United sudije ubijaju ove sezone. Change my mind.
W

Waldorf

pre gotovo 2 godine

Znači kad Pepu fale dva jako bitna igrača, onda se odmah pravdaju loši rezultati, opravdano naravno, fale mu najbitnijni igrači. Ali gde je ta ista energija kada Ten Hagu fali bukvalno CELA odbrana, preko toga su povređene i zamene za te povređene igrače pa moraju da igraju tipa peti izbor centralnog beka i igrač sredine terena na levom beku, i još dosta bitnih igrača preko toga? Ne upoređujem kvalitet Ten Haga sa Pepom odmah da kažem, jer već vidim da će mnogi da mi stavljaju reči u usta, samo pokazujem duple standarde. Pepu se štancaju opravdanja nakon par povreda, a Ten Hag se pljuje a ima povređen skoro ceo tim i očekuju se čuda od njega.
z

zato smo

pre gotovo 2 godine

i dosli do robotizovanog fudbala bez kvaliteta...zato sto je skandal kad neki tim nema 100+ plus bodova svake sezone,zato sto je 5 2 0 los skor ili 6 0 2...pa nekad je fergijev junajted uzimao titulu sa 80 bodova ne zato sto je slabiji od ovog smesnog sitija nego zato sto je liga bila ujednacenija kvalitetnija nisu igrala kvazi imena gde igrac odigra jednu dobru tekmu i bude placen 70 miliona i onda neka aston vila kao ima neki tim ili vest hem a sve smejurija
T

Tite

pre gotovo 2 godine

Taj smešni Siti je osvojio 5 od poslednjih 6 Premier ligi i uzeli su prošle sezone triplu krunu a logicno ne može uvek da se pobedjuje falili su Rodri i De Bruyne.
j

jeste

pre gotovo 2 godine

Uzeli su sve u ovom propalom fudbalu svaka im cast prejaki su ahahha
A

ApsolutnoJa

pre gotovo 2 godine

Ugledajte se malo na tim gde nigde ne kaplje