Komentari na vest

Seltik preživeo zeleno-beli derbi, junak je ponovo Keleči

S

Slavica15

pre oko 2 meseca

Bilo bi lepo ovde da titulu osvoji harts, dosta je bilo seltika i mocnih rendzera ...

Miloš Milovanović

pre oko 2 meseca

Stiže ih Seltik ...videćete

Zvonko13121

pre oko 2 meseca

Seltik sambion skotske zauvek
s

stv

pre oko 2 meseca

Trka do poslednjeg kola!

Bojancetnik

pre oko 2 meseca

Seltik preživeo zeleno-beli derbi, junak je ponovo Keleči
b

bitno da mi dosao

pre oko 2 meseca

tri plus uzivo na 1.9

daleabs

pre oko 2 meseca

Hearts je zasluzio titulu

Aleksa Jovanović

pre oko 2 meseca

Seltik sam gledao samo protiv Zvezde, iskreno nisu nista specijalno pokazali na Marakani

mladen misic

pre oko 2 meseca

Ajmo Celtik do titule

ljiljana63636363

pre oko 2 meseca

Bilo bi lepo Harts da osvoji titulu

Skorpion77777

pre oko 2 meseca

Maleni Harts se drži... voleo bi da osvoje nemoraju uvek ista imena biti Šanpioni
O

Ogysa

pre oko 2 meseca

Svim srcem uz srca

nebeknesa2018@gmail.com

pre oko 2 meseca

Harts do titule. Dosta vise seltik i rendzers. A ima još takvih liga kao i nasa gde samo dva kluba mogu da uzmu titulu.
m

miconis1

pre oko 2 meseca

Nikad vece ludilo u Skotksoj
N

Nele0209

pre oko 2 meseca

Idemo momci napredd

Lix

pre oko 2 meseca

A tupavi Rendzers gubi u proslom kolu, kakvi jadnici

Petar Lukić

pre oko 2 meseca

Ajmo Hearts do tituleee

Natasa27

pre oko 2 meseca

Ovake pobede najviše znače jer dižu samopouzdanje i pokazuju karakter ekipe.

Veljaa13

pre oko 2 meseca

Keleči se još jednom pokazao kao čovek odluke, baš igrač za velike utakmice.

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Ajmo srca svi navijamo za vas!
K

Kixi

pre oko 2 meseca

Ne navijamo… Ajmo Rendzers…
p

patostoycha

pre oko 2 meseca

Hearts je zasluzio titulu