Sloboda iz Užica - pola tim, pola 0:0

Vreme čitanja: 1min | ned. 06.11.22. | 18:23

Duelom mirnih mreža u Šapcu spuštena zavesa na 17. kolo Mozzart Bet Prve lige Srbije

Deseti put od početka sezone Sloboda je odigrala nerešeno, a ćak osmi od 17 susreta Užičana ove sezone u Mozzart Bet Prvoj ligi okončan je mirnih mreža.

Gosti, koji su u od pet prethodnih susreta četiri završili rezultatom 0:0, u Šabac su došli sa nadom da bi mogli da produže seriju poraza rivala, međutim domaćin je uspeo da napravi pomak i posle tri utakmice praznih šaka.

Novim remijem, Užičani su stigli do sume od 22 boda uz ćetiri pobede i tri remija, dok je Mačva sa četiri boda manje, uz učinak od sa četiri trijumfa, šest nerešenih i sedam poraza na deobi 12. pozicije sa Loznicom.

Ranije danas, fenjeraš Zlatibor upisao je dragoceni trijumf protiv OFK Vršca i nastavio trku sa konkurentima za opstanak. Domaćin je poveo autogolom Ilića u 35. minutu, izjednačio je Mršulja u 42, ali je ceo plen Zlatiboru doneo Dišić pogotkom u nastavku.