Komentari na vest
Šok na Maksimiru, posle Hajduka pao i Dinamo (VIDEO)
D
DZG Rudes
pre 10 meseci
E, to ti je HNL, to ti je box ring u kojem, ak udjes u nj polupijan, neispavan, sa kurcoboljom, mam dobis po pitzschki...Ak Dinamo izgubi slijedeci vikend protiv Hajduka dole, Boban ce nabiti Kovacevicevu glavu na kolac, ladno...Ko nekad u Transilvaniji, kad je Vlad Tepes (aka Drakula, onaj Irac pisac Bram Stoker ga proslavio) nabijal turske "crvene fesice, oj nano, nanice" kao za hobi...Jest jos rano, tek je 6. kolo, ali...HNL, to je prasuma, ne znas kakve te sve zvijeri cekaju...Dodje tigar zvani Khan...Cudna suma je to...
A
Auuuuuuu
pre 10 meseci
Pikac, nije tebi lako.
b
bog kocke
pre 10 meseci
a u serbiji B.DINDIKAT OBA 7+
S
Saguenay
pre 10 meseci
Svaka čaat na ligi! 100 godina ispred nas! Mi joŝ u fudbalskom feudalizmu!
D
Djape45║
pre 10 meseci
Mi i dalje mislimo da je cilj fudbala pobediti, a ustvari je učestvovati.
K
Kanga
pre 10 meseci
A sto lupas gluposti? Da onaj indijanac iz dinama nije dobio crveni karton, okrenuli bi rezultat 100% i onda se niko od vas jugo indijanaca ne bi javio i pisao kako je namjestaljka. Idi tamo ako ti je njihovo ljepse
T
To
pre 10 meseci
Nije kvalitet lige, nego totalni pad tri najveća kluba. Zato je liga izjednačena.
Z
ZvEkEc PeKeC
pre 10 meseci
Zna li ko od ivih naših nadarenih strucnjaka?!?Da nije ovaj naš upleo prste i u komšiluku?!?... Definitivno,bilo bi rano,da se završi prvenstvo kasnoj sezoni kupanja
P
Prdoje
pre 10 meseci
Ovaj trener carević je doktor fudbala , ako ga ne pokradu sudije, on ošiša i dinamo i hajduk.
T
Taky.
pre 10 meseci
Sad ce tekstovi o Hrvatskoji ligi... kako treba da se ugledamo na njih.
S
Scenario
pre 10 meseci
I treba. Mnogo od njih i mozemo da naucimo o fudbalu, dok mi tapkamo u mestu, odnosno nazadujemo, oni imaju sistem i guraju napred.
@
@scenario
pre 10 meseci
Veću glupost, odavno nisam pročitao. Liga im je izjednačena, zato šta su veliki klubovi u totalnom padu.
m
marguez93
pre 10 meseci
Krece ko i prosle godine








