Komentari na vest

Šta promaši, Luka... (VIDEO)

D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

1. Da je Mitar ovakvu šansu promašio bio bi na ovom sajtu razapet na krst 2. Obratite pažnju na asistenciju malog Žileta... 3. Uporno se taj mali picopevac Jović gura u reprezentaciju ali zapamitet....nikad od njega igrača 4. Ne znam da li normalan čovek može sebi postaviti pitanje zaslužuje li ovaj "skraćeni" napadač da igra u reprezentaciji....Hvala!!
L

Luba

pre gotovo 2 godine

Ja ne znam dokle ćemo više da vrrđamo naše igrače.Pa jesu öi oni krivi što ih selektor zove. Svi vi koji na razne načine pljujete i vređate naše igrače sigurno ste VELIKI FUDBALERI sa bogatim karikerama iza sebe. SRAM VAS BILO upristojite se i postanite konačno normalni. Živim vani 35 godina i pratim Nemačku, Švajcarsku i Austrijsku reprezentaciju ikod nikoga nisam vidio ovakvo pljuvanje i vređanje igrača.
D

Djinobili

pre gotovo 2 godine

Pa davao je kad je bilo bitno isto
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

Kada je to davao...Protiv Slovenije??? Ima jedan drugi koji je davao kad je bilo bitnije...i koji je vodio na svetsko...Ali dobro...samo napred....forsirajte poluigrače i živite u iluziji da ste veliki klub....U istoriji je postojala i kuga i kolera i tifus...I sve je prošlo ...Proći će , što bi rekli Andrić i Meša Selimović , i Zvezdin "zeman"....
M

MilosBg

pre gotovo 2 godine

Kaze Jovic se dobro kretao, a on stoji u mestu k'o panj. Ogromna greska sto nikako nije zeleo u zvezdu da se vrati, i zato je vec davno prezaljeni talenat.
Р

Република Српска

pre gotovo 2 godine

Свима вам пуна уста пљувачки, сјетите се Шкотске и Словеније, Лука је дошао да игра и ако је сигурно већу повреду имао од дотичних арапа! Боже мој то је фудбал догоди се и овакав промашај, али то није разлог да се пљује Лука Јовић који је увијек био коректан у репрезентацији!
@

@@@@

pre gotovo 2 godine

Ne bi tako pisao da su promašili Vlahović ili Mitrović.
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

Pa i ja bih se kao netalentovan uvek odazvao pozivu reprezentacije....Svaka mu čast
M

Ma je li?

pre gotovo 2 godine

A kako za Vlahovića i Mitrovića nikad nema opravdanja?
D

DDF

pre gotovo 2 godine

Posle se čudi zbog čega ga nema na spisku igrača Milana za LŠ...u ovakvim utakmicama se"oživiš"sebe
Z

Zaza Paculia

pre gotovo 2 godine

Momak je igrao za Real Madrid i Milan, a vi cekate red kada igrate 4 na 4 ispred zgrade!
@

@@@@

pre gotovo 2 godine

Ne bi tako pisao da su promašili Vlahović ili Mitrović.
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

Baš se naigrao u tim klubovima ...Kao Spasić i Perica Ognjenović....Do j...a
A

Ahahaha

pre gotovo 2 godine

Fonseka ga spotakao pri šutu..
B

Bogii

pre gotovo 2 godine

Legenda , a golman pao bato , da sutnes gde hoces , i sad neko da kaze da zaaluzujes vise min u milanu u reprezentsciji da budes pre mitra i vlahe ,ocena 0.0000000
T

Top Gun

pre gotovo 2 godine

Samo zvezdasrbin može ovo da promaši.
B

Bubula

pre gotovo 2 godine

Luka ,momak koji je uvek tu,nikad ni jedan problem,druga treća opcija i kad je bio među najboljim strelcima u Evropi,gol protiv Škotske koji nam je dao život,gol protiv Slovenije koji nam je dao život.....promašio i promašiće ponovo kao i svi napadači na svetu.Samo napred Luka!
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

Taj gol protiv Slovenije....Evo umirem od smeha....Ima li još nešto osim tog gola što je vredno da se spomene.....IMa neki Mitrović koji je dao mnogo više golova...Doduše ni jedan nije tako "značajan" ni "atraktivan" kao gol "velikog Luke"....Vidim otimaju se svi za njega....
Г

Горан Гоги

pre gotovo 2 godine

Лука је промашио али је дошао и играо са повредом леђа није побегао од шпанаца.... Вечерас је био добар а промшаји се дешавају сетите се шта је митровић машао у ј.африци.... Лука свака част за борбеност вечерас... Камо среће да је дошао у Звезду сада
P

Pedjah

pre gotovo 2 godine

Vodi ga kući.Za bolje i nije.
S

Samo jedan covek

pre gotovo 2 godine

Pa ovo mu je jedina prilika da igra, najbolje jos da odbije?! U svim drugim timovima poslednjih godina je ili klupa ili tribina..

Ivan Komnenovic

pre gotovo 2 godine

luka nema srece, da je malo veci radnik on bi bio prvi centarfor reprezentacije a ne ovi manekeni sto su pobegli za parama pa sad biraju kad ce igrati za reprezentaciju
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

Ko je odveo reprezentaciju u J. Afriku...???? Jović??? Pa naravno da se uvek odazove...Pa i ja bi se odazvao kao petorazredni igrač....Takvi su najodaniji....Ko je dao najviše golova za reprezentaciju.....??? Izvini , nisam čuo???? Bole ga leđa??? Ajde, baš si me zabrinuo!!! Ako je neko dao dušu za reprezentaciju onda je to Mitar...čovek, igrač, ljudina....a favorizuje se bitanga koja više razmišlja o starletama nego o fudbalu (hapšen za vreme korone)))...Ovaj Piksi je pukao.....a vi pričajte šta hoćete....
G

Gost X

pre gotovo 2 godine

Bivsi igrac, sad samo otaljava i uzima pare.
S

Samo kod nas

pre gotovo 2 godine

Kad je dao gol sloveniji svi u nebesa, sad promasio (nestvarno sta je promasio) odmah zvezda partizan covic vučić... sta bre vise gledate ko za koji klub igra ako veceras igraju spanija i Srbija

Sakur

pre gotovo 2 godine

Samo kod nas ka igra reprezentacija stoji transparent zvezda moja porodica
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

A što je taj gol protiv Slovenije bio bitan??? Što od g.....a pravite pitu???
S

Saca

pre gotovo 2 godine

Šutnuo u ventil...jbg...
G

Gostic

pre gotovo 2 godine

Jovke samo nastavi. Nisi ti slucajno igrao u Realu i Milanu. Jeste bilo teze promasiti nego pogoditi al bice golova glava gore i samo napred!!
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

Jooooj ....valjam se od smeha!!! Pravda za Jovića....Godinama je bio zapostavljen zbog nekog Mitrovića....Evo došlo njegovo vreme!!!
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

Naigrao se u tim klubovima....U pravu si.....
M

MiroslavS

pre gotovo 2 godine

Nije on kriv, udarila lopta u krtičnjak i odskočila 😄
g

gost iz gostione

pre gotovo 2 godine

a kad je doneo dva puta bodove svojim golovima nikom nista....jeste promasio al ajde da ga stavimo na terazije da ga zapalimo sad.... strasno kakvi komentari
D

Dejanii

pre gotovo 2 godine

Ne živi se od stare slave!!!! Opravdanje je ravno nuli. Ako će tako igrati svaku utakmicu onda je bolje da ne dolazi. Nemaš se čemu onda nadati od takvog igraca
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

Ta dva gola vrede više nego svi Mitrovi...Znam vašu logiku...Moje g....no je bolje od tuđeg hleba...Pa kad je taj "skraćeni" bio igrač....Ko nas je, ali ne samo jednim golom, odveo na svetsko...Koliko ono golova Mitar dade u reprezentaciji...Pa jel treba sad Piksi da ga zaj....a...Eto mu Jovića pa nek radi s njim šta hoće...Poznata mi je ta logika...koja glasi "Rekao Čović, neka igra Jović"....
O

On cak

pre gotovo 2 godine

Nije ni potrcao da primi tu loptu. Stajao je u mestu kao obicno i dobio je loptu ko na tacni, a nije bio ni hladnokrvan ni skoncentrisan. Ovog coveka vise ne treba pozivati.
S

Sone 2

pre gotovo 2 godine

Ne nego ce zvati "povredjene" Mitrovice i Vlahovice.Pic.. uplasile se debakla od Spanaca pa nece da igraju.
R

Rs RS

pre gotovo 2 godine

Da je potrcao usao bi u ofsajd. Bolji momenat nije mogao sacekati u prijemu lopte, taman da svi iz odbrane izadju a on da ne bude u ofsajdu. To sto je lose sutnuo je druga stvar.
R

Radašin ovde

pre gotovo 2 godine

Šta se palu svi kad je bijo opsajd i daje dao go bijo bi pomišten
p

poznavaocu fudbala

pre gotovo 2 godine

ne budi konj i corav ni o od ofsajda, cisto sve samo ovo tele cigansko ne moze pogoditi, golman je vec pao na dupe i bio gotov, samo da promasi golmana, a on promaši gol cist
J

Jovan Milosevic sg

pre gotovo 2 godine

A vi zovete panjeve
R

RangoNS

pre gotovo 2 godine

Jovic pod hitno da se ne poziva vise. On mora da se sroza jos vise, da igra neku mnogo slabiju ligu od petice gde ce da mu se garantuje da ce da igra prvu postavu celu sezonu minimum 70min. Da plata bude mala a bonusi da postoje ako da vise od 20 golova. Nisam Zvezdas ali i ja glasam da dodje u Zvezdu.

Sakur

pre gotovo 2 godine

Zamislite komentare da je ovo Mitrovic ili Vlahovic promasio
Х

Х Х

pre gotovo 2 godine

Било би много мање пљувања, јер су навијачи Звезде 500 пута нормалнији од навијача Партизана, који органски не подносе било шта што има везе са Звездом. Еј бре гомила вас навија за неку другу репрезентацију (Аустралија због Егзума) због неког вашег бившег
A

Alexin

pre gotovo 2 godine

Nadam se da ti nece nikad vise biti pozvani. Jedini razlog zasto gledam uopste vecerasnji mec je to sto nema picopevaca. I mogu reci da apsolutno nismo gori, sta vise. Dakle, zakljucak je jasan.
J

Jole al pravi

pre gotovo 2 godine

Danak ne igranju.. Nista vise

Sakur

pre gotovo 2 godine

Kako zvezdasi brane svoje hahaha
B

Bizeer

pre gotovo 2 godine

I onda dodju pametnjakovići kažu Piksi kriv za sve.
A

Alobree

pre gotovo 2 godine

JOVAN MILOSEVIC. A ne ovo drvo
N

Naravno

pre gotovo 2 godine

Ovaj pljuvac sto udara negativne, nek pogleda statistiku ovog momka
s

sashki85

pre gotovo 2 godine

da je Mitrović promasio pisali bi drbo, arapski milioni itd da je Vlahović opet bi pisali nešto. ljudi moji prosto... dešava se 🤷‍♂️
F

Fakat

pre gotovo 2 godine

Bilo ko od napadaca iz nase lige dao bi ovo, ne znam sta vise ovaj covek trazi ne samo u reprezentaciji vec uopste u fudbalu !
I

Izadjite na lokalni teren...

pre gotovo 2 godine

Ptobajte da promašite gol sa 7 metara, prilično je teško...
M

Monteroo

pre gotovo 2 godine

Zicer...jos golman legao...Ali koja kretnja jovketa tu 88 posto spiceva ulazi u ofsajd ali jovke ne zabada vec sačeka pa krene horizontalno...zbog toga je real dao pare... Ne igra pa je odabrao pogrešan sut...
Z

Zeder

pre gotovo 2 godine

Odlican komentar.
H

Hapli

pre gotovo 2 godine

Ne zabada jer mu mrsko da potrči :D
B

Bnm

pre gotovo 2 godine

PA ON SE I NE KRECE NA UTAKMICAMA UOPSTE!!! MITAR I VLAHOVIC ZA NJEGA DOKTORI NAUKA
S

Samo jedan covek

pre gotovo 2 godine

Ovo sasvim slucajno nije ofsajd, i jovic nikakve veze nema sa tim! Covek 3 sekunde u mestu se ne pomera, da lopta nije bila idealna ne bi je ni primio, nije ni ocekivao...
А

Аспера

pre gotovo 2 godine

Gde si ti video kretnju Jovica? Covek je digao ruke od napada i cekao da Zivkovic izgubi loptu. Ostao je van ofsajda jer je jednan spanac, LeNormand valjda, kasno izasao za ostalima.
D

Dojčilo

pre gotovo 2 godine

Ma kretnja vrhunska....nego loša asistencija ovog malog Živkovića...Mislim da je on kriv za promašaj....
V

Vladimir1977

pre gotovo 2 godine

moze da se desi mangupima koji bojkotuju Piksija ( ni ja ga ne volim), da nemaju vise mesta ni kada ode Piksi!

Ујка Житко ПФК

pre gotovo 2 godine

Eto zasto ga se Milan odrekao.El tigre😂😂😂😂
k

kalemarska

pre gotovo 2 godine

drvendeka jedna očajna
m

mateja 22

pre gotovo 2 godine

Sta zena moze da ti napravi od zivota ?!?! od kad je s njom, svezale mu se noge i mozak !
R

Ryan

pre gotovo 2 godine

Što će reći Sofija??
A

Ajde Jovicu

pre gotovo 2 godine

Ti kod one tvoje rospije i pusti neko dete da igra.To sto je promasio to mi moja baba sa vestackim kukom dala
K

Ksks

pre gotovo 2 godine

Haha pa lik je za penziju, ali stvarno
B

Borky10

pre gotovo 2 godine

Cisti strah i prevelik respekt prema Spaniji, zato su i sutevi i pasovi brzopleti i neprecizni!
Z

ZzzRrr

pre gotovo 2 godine

Luka bruka
N

Nemanja8989

pre gotovo 2 godine

Ovaj lik je smejurija od igraca.
8

8

pre gotovo 2 godine

Ne smeš ovo protiv Španije da promašiš , može tamo protiv neke Malte i sl . Ali ovakva šansa se retko dva puta ukazuje protiv furije . Sad vam je valjda jasno zašto uglavnom greje evropske klupe
g

go4st

pre gotovo 2 godine

Za ovog čoveka se čekalo do ponoći hoće doći u Zvezdu😳 Ne bi ti meni igrao ni u Maloj Moštanici..
A

Aj paljba

pre gotovo 2 godine

Ne lupetaj. Da je dao gol slavio bi ga 3 dana
e

e jbg

pre gotovo 2 godine

Da je bio Mitar ....
B

Banja_Slatina

pre gotovo 2 godine

Pa što nije bio? Najbolje jahati Luku koji se odazvao a žaliti za Mitrovićem koji je sam odjebao reprezentaciju.
1

14

pre gotovo 2 godine

Ja mislim da je dobar deo vas sto ovde bacate raznorazne komentare bio oslobodjen fizickog vaspitanja. Ali ste zato u komentarima majstori fudbala.
I

Iz 1 u 2

pre gotovo 2 godine

Odigrao u 20om minutu…
B

Bog Kocke

pre gotovo 2 godine

Zasto ne igra bilo koji špic iz Srpske lige zasto Balvan igra samo guzelja po terenu ka maneken...lik nema fizionomiju fudbalera sa 40 100kg u njega...dje onaj mali iz MLS LIGE nocas bi da 2 gola
M

Mesina

pre gotovo 2 godine

Njemu je Anćeloti našao pravo mesto,na tribinama.

Usput

pre gotovo 2 godine

Neverovatno,ovo je umeće promašiti. Ali nije mi žao, zbog Piksijeve izjave juče gde izjavi da igrači nemaju inteligencije za kretnju,a upravo iz tog nastala šansa a ne iz njegove taktičke ideje...
g

gopsek

pre gotovo 2 godine

E sramoto jedna, i ti se nazivaš reprezentativcem
d

d. g.

pre gotovo 2 godine

Kad je dao Slovenci a gol bio car. To smo mi.
K

Kljako

pre gotovo 2 godine

Jel moguce ovo? Odma bih napustio teren da sam on...
R

Retro

pre gotovo 2 godine

Dešava se ali na ovom nivou ne bi smelo

Skauting

pre gotovo 2 godine

Da si Pixi zvao Duleta Jovanovica A ne Ðorđa Jovanovica u Reprezentaciju on bi na treningu pokazao kasu i bio u prvoj postavi i sad bi Srbija vodila sa 1:0. Ali ocigledno si uzeo deo kolaca od Jovanovicevog bivseg kluba pa.si ga i zvao
Z

Zeder

pre gotovo 2 godine

Ovo je tuzno da jedan od najperspektivnijih mladih igraca od pre par godina koji je mogao da pogodi iz svake pozicije dodje u ovakvo stanje svesti. Neverovatan pad samopouzdanja. Ispkreno mi je zao decka
F

Fear The Beard

pre gotovo 2 godine

Bankovni racun leci sve.
s

sashki85

pre gotovo 2 godine

secam se dok je igrao u aintrahtu situacije jedan na jedan sa golmanom, ante rebic bi poceo da se raduje 2 sekunde unapred jer Jović ovako nesto nije mašio. koliko samo znači to samopouzdanje. a kad te otpiše trener onda ponekad i sam poverujes da nisi dovoljno dobar.
А

Аууууу

pre gotovo 2 godine

Па сине како си уопште успео одатле толико да промашиш????????
j

jdjdj

pre gotovo 2 godine

i posle kažu me vole ga treneri loš klub i ostalo...dečko jednostavno ne zna i da bude zahvalan Bogu što je uzeo pare i živeo u dobrim gradovima.vraćaj se mitre
s

stipe u gostima

pre gotovo 2 godine

Drvo od igrača se zove Luka Jović

goranc333@gmail.com

pre gotovo 2 godine

Klasična volina.
.

......

pre gotovo 2 godine

Valjda je svima jasno zasto ga Milan nije registovao za LS..
m

mrs te bedo od ljudi

pre gotovo 2 godine

staje pljuvaci svim najboljim igracima se desava pa i njemu napret,Luka nek puknu dusmani
b

batkara

pre gotovo 2 godine

Bravo brate
e

eto i

pre gotovo 2 godine

njemu se malo prečesto dešava
K

Kada se i dalje

pre gotovo 2 godine

Pitamo zašto nikada i nista nećemo napraviti u fudbalu,upravo nam je Jovic pokazao zašto.
n

nekooooo

pre gotovo 2 godine

Sto je najgore ovaj prenos gleda cela Spanija. Mogu da zamislim komentare navijaca Reala sad...
A

AMF

pre gotovo 2 godine

Jedva ste čekali...Nije smeo ovo da promaši ali sa njim u ekipi ekipa deluje mnogo ozbiljnije...Idemo dalje
M

Mixerr

pre gotovo 2 godine

E moj sine , zato si u milanu na izlaznim vratima , ovo je brukaa!
V

Veljko9

pre gotovo 2 godine

Zasto sada ne pljujete Zivkovica? Decko jedan pas i stvorio sansu, vrti ih.. Birma i Kosta odlicni za sada, ajmo gazite u drugom !
d

deki maky

pre gotovo 2 godine

Luka debeli-@ tako je u Realu dobio nadimak,muka mu da potrči,a izgleda ni prazan gol da pogodi...i to je profi igrač koji drma4,5miliona..svaka cast.
d

dffd

pre gotovo 2 godine

Ovo se zove panj od igrača
T

To je

pre gotovo 2 godine

Bosanac iz bijeljine normalno da nema sreće u drugom dresu,karma je to
Z

Zar nije Jovic

pre gotovo 2 godine

Povredjen,daj ratkova da vidimo koliko moze.
P

Pjer Karden

pre gotovo 2 godine

Luka Jović je dokaz koliko je Milan propao u zlatno vreme Serije A ovakvi bi maksimum do Empolija mogli da dobace i to sa klupe da ulaze.
V

Vlada01

pre gotovo 2 godine

Kakvi bi komentari bili da je ovo Šerif promašio...
H

Hahahah

pre gotovo 2 godine

Luka je nase dete, nas igrac, a Serif je drvo kog smo doveli
G

Gost Rajder

pre gotovo 2 godine

Nije zameriti dečku. Poslednju šansu imao pretprošle godine. Lik zaboravio kako je kad se nađe u ovakvoj situaciji. Tele. :D
T

Tops

pre gotovo 2 godine

Klasični luka jović
D

Delija NBGD

pre gotovo 2 godine

Posle me ljudi napadaju kada kazem da Vlahovic mora igrati prvog spica. Voleli ga ili ne, bio celav ili sa minivalom decko je prosle sezone bio najbolji spic Serije A zvanicno. Jovic je nazalost pao u taj rang dzokera sa klupe i to je to. Milan nije hteo za LS da ga registruje pa su doveli onog Abrahama...
d

d. g

pre gotovo 2 godine

Samo još da hoće da igra za Srbiju.
D

Džukela klasična

pre gotovo 2 godine

Žile poslao po pljuge i burek najjaču reprezentaciju Evrope, verovatno i sveta
J

Joksaaa

pre gotovo 2 godine

Jbg
4

46

pre gotovo 2 godine

Ovo bi golman Rajković barem šutnuo da ide u okvir gola. Kakva je to sila od napadača, nakupio jedva desetak golova za 4 godine.
c

cuvuvrella

pre gotovo 2 godine

Ovo je kad nemas samopouzdanje...
H

Holse

pre gotovo 2 godine

Ovo daju amaterski igrači.. istina da je ovaj u autu sa glavom ali bas da promaši ceo gol...
Ž

Žile majstor3

pre gotovo 2 godine

A niko da pohvali Zileta koji je poslao trojicu po burek pasom ovo je igrao 2015 kada su osvojili SP, setite se pasa protiv Brazila ka Maksimoviću u finalu ja tvrdim godinama da je Žile desetka ili osmica.
И

И

pre gotovo 2 godine

Tako je. Samo desetka. Nikakvo krilo. A nije ni osmica, za osmicu ipak treba bolja defanziva. Na poziciji 10 pokazuje uvek najviše.
D

Dzi

pre gotovo 2 godine

bukvalno to. nas najbolji igrac na lopti, jako lepa igra i Ilica veceras ..
s

soulprogram

pre gotovo 2 godine

klasican KAPLOV
G

Ghost0402

pre gotovo 2 godine

I ovako vam izgleda covek koji zaradjuje godisnje 4-5 miliona evra godisnje.Ovo vredja svakog imalo normalnog coveka
A

Alex20

pre gotovo 2 godine

Inace nikad se nije desilo u istoriji f8dbalskih desavanja da igrac skuplji od 5 miliona promasi ovo😂
Y

Yaya Sanogo

pre gotovo 2 godine

Nisi gledao ti previse fudbala onda. Jacksona u Chelsea-u ili Darwina u Liverpool-u, a mnogo vise od njega zaradjuju.
C

Czz

pre gotovo 2 godine

Definitivno glava nije na svom mjestu. Nazalost.
S

Srbi i žene

pre gotovo 2 godine

Šta žena uradi od čovjeka?!
x

xxz

pre gotovo 2 godine

imamo televizore kuci svi
O

Oprosti mi

pre gotovo 2 godine

Serif Ndijaje sve ti je oprosteno ti si igrac za Seriu A.
C

CoaPATT

pre gotovo 2 godine

Sofijaaaaaaaa
K

Komentator

pre gotovo 2 godine

Dobro je što ipak nije došao u Zvezdu. Zeznuo je i Kalifu Kulibalija
I

IVAN 82

pre gotovo 2 godine

Da li stvarno neko ko iole poznaje fudbal,smatra da je sada Luka Jovic igrac.Zasigurmo nije nego jedam polu amater koji uzima pare Milanu.
P

Posto prozivas

pre gotovo 2 godine

Jovica sada lepo na ju tjub pa pogledaj samo kako je veliki Vlahović dao gol Madjarima.Da nije bio auto-gol covek bi sa 5metara prazan gol promasio.
X

Xeyn

pre gotovo 2 godine

LEGENDO !!
l

lopta je okrugla

pre gotovo 2 godine

Dobro je decko, glava gore. To je posledica sedenja na klupi.
g

gost11111

pre gotovo 2 godine

Treba i ovo umeti! Pravda za Luku!
a

a.a

pre gotovo 2 godine

Nije mogao, bio je sam...
h

hwhwgw

pre gotovo 2 godine

nije bio sam sa svecom ti bio

VASKE

pre gotovo 2 godine

Panjina jbg