Komentari na vest

Stanković kreće jako: Katai u špicu, igraju Čam, Loizu, Abu Fani

M

Milutin & Dragutin

pre 29 minuta

Zvezda Srbija nikad Jugoslavija!

Slavko61

pre oko 1 sat

Ovo bi bez problema morali dobiti

human

pre oko 1 sat

Minimum 4 komada, iako je početak priprema

Goran Jovic

pre oko 2 sata

Мислим да је још рано за оцену екипе
N

Nemam reci...

pre oko 2 sata

Igramo sa tri štopera?? Gde gubis igraca u sredini terena na taj nacin...koliko puta cemo da pravimo greske, igra sa tri štopera ne funkcioniše
J

Jelenabogojevic

pre oko 2 sata

Ide 5+ ko kuća, Ivanic bar 2
E

Ehh

pre oko 2 sata

Nisu oterali Rodriga, Nisu prodali /duartea ,nema sreće za zvezdu ..

Noki71

pre oko 2 sata

Rano je za ocenu ekipe,biće jos dolazaka,ali nek Deki preuzme odgovornost.
J

JapanskaVjeverica

pre oko 2 sata

Stanković testira 3-4-2-1 već na prvoj proveri. Trojica stopera Učena-Eraković-Veljković zvuči solidno. Nema desnih bekova, logičan potez. Da vidimo kako će izgledati u praksi.

Marko Zigerige

pre oko 2 sata

Zvezda 3+ gola u prvo poluvreme poklon kvota!

Nenad_999

pre oko 2 sata

Ajmo samo jako momci

jovan1111

pre oko 2 sata

ovo obecava da ce biti golova
d

d23

pre oko 2 sata

Mo-čam? 🤫🤭🤭🤭🤭🤭🤭
D

DZP

pre oko 2 sata

Nije, nego CamLi