Komentari na vest

Stanojević pred put u Suboticu: Vruća je lopta, nije lako... (VIDEO)

b

batabane

pre preko 4 godine

Stevanović, Zivkovic, Vujacic, Sanicanin, Urosevic,Zdjelar, Natho, Markec,Menig, Rikardo, Terzić.Tako i nema problema.
b

bsko2020

pre preko 4 godine

potencijalni remi,mozda gresim
K

Kosmonaut

pre preko 4 godine

Ako bude pravedno sudjenje, bice remi, protiv Pazara.
B

Bracika K.

pre preko 4 godine

šuplje priče, realno. Bolje da priča na terenu a ne da žvalavi...
A

Aikan Žnjatić

pre preko 4 godine

Sve je reko, nista reko nije.
m

mr.wolf

pre preko 4 godine

Dugo nije bio tekst o Partizanu i Stanojevicu...
S

Sudija Picilkas

pre preko 4 godine

Mora da si se uzeleo, kao ja kad citam tekstove o Jokicu, Djokovicu ili Luki Jovicu svakih 5 sati.
K

Kipranin

pre preko 4 godine

Ako Zeka Jojic igra u fantasticnoj formi onda sam ja Diego Armando licno😁
f

fancy

pre preko 4 godine

Zdjelar ne igra zbog crvenog na derbiju, Jefta kako ga zovu bolestan a sad i Jojic pauzira? Sa kim ce Partizan na sredinu terena? Ovo ako dobiju onda je tacno sve sto sto se prica mesecima..
M

Mop

pre preko 4 godine

Meni se čini da vama odgovara mentalno ograničene osobe ovde gajite. Em što ponavljaju jedno te isto još i izmišljaju. Dečko ej bre Zdjelar je odradio suspenziju zbog crvenog(dva žuta) protiv Mladosti. Tačno je što se piše? Bitnije je ko piše nego šta se piše. Da si u školu išao znao bi za to. Ovi papagaji su... I ja recimo od danas da pišem svaki dan kako sam jači od Tajsona i da ga tuko gde ga vidim jel bi verovao? Strahota je ovde šta se piše. Pa pisali i da su Kokeza i Vučić maltene grobari, što veze sa mozgom nema
P

Pirlo

pre preko 4 godine

Zdjelar je odradio suspenziju protiv Mladosti.
T

Tri

pre preko 4 godine

sigurna boda.
A

A. Lukas

pre preko 4 godine

Lažov notorni; i vrapci na grani znaju da je ovaj meč odavno izrežiran,a sutra je predstava za naivne!
g

gost 8564

pre preko 4 godine

pa odigraj sve pare sto imas i pozajmi se i uplati maximalno koliko mozes ,sta cekas ili vec jesi ?
F

Fudbalista

pre preko 4 godine

Madjijo, uplati taj tiket!
L

Lik iz klake

pre preko 4 godine

Da dam par instrukcija partizanu za naredne utakmice...cisto da unesemo neizvesnosti u ovo...u nekoj od narednih utakmica da do 80og min bude 0:0 pa da satro bude panike i onda u 87 da daju gol...glupo je ovo da vec u 30om min probiju protivnika...dajte malo samo drame...
E

E BAS JAKA POJACANJA

pre preko 4 godine

,,UPRAVA" DONELA DVA INVALIDA !? JAKO SU NAS POJACALI. KAD NAM AMATERI VODE KLUB!
M

Mop

pre preko 4 godine

Pa ako je vruća ne mo da je vataš
R

Repac Plandiste

pre preko 4 godine

Kako ga burazer dramatizuje. Podseća me na nekog ali ne znam kog, secam se da taj ne spava, radi non stop u interesu Srbije i srpskog naroda i srpskog Kosova. E i ovaj je takav, fale mu samo cvikeri. Sa ovim su se složili...
D

Dragan iz Obrenovac

pre preko 4 godine

Pa iz iste su druzine, tako da istu retoriku koriste... prosek je uzjasio i sada oni jasu.
b

batabane

pre preko 4 godine

Bjeković je zvezdin covek u FSS.
I

Igor78

pre preko 4 godine

Po ko zna koji put - FSS nema direktan uticaj na ligu, već zajednica klubova koja u ime samih klubova upravlja, organizuje i vodi takmičenje u okviru Super lige Srbije, predlaže propozicije, kalendar i sistem takmičenja. Svaki klub ima svog predstavnika u zajednici superligaša. FSS je krovno telo koje propisuje Statut i brine se o tome sa propozicije budu usklađene sa propisima UEFA, a direktan uticaj FSS ima na reprezentaciju. A ako neko hoće da utiče na bilo šta u vezi sporta u ovoj zemlji, ne treba mu nikakava funkcija u fudbalu već samo mora da bude kum, burazer ili sin Prvorođenog. E tada sve može
G

Guza

pre preko 4 godine

"Tompus" liga ali ima jos jedan derbi....
h

hahaj

pre preko 4 godine

a vi sve da pobedite do kraja pre tog! nerealno a?
A

Alooo

pre preko 4 godine

Gde je izjava trenera Sparta koji je vec skinuo gace dan pre utakmice kao i onaj trener iz Mladost sto je skinuo pre pocetka utakmice,pogledajte samo izjave ova dva trenera u roku od 3 dana.
g

gostinjo

pre preko 4 godine

bolje mu to nemoj reci u lice
B

Bagzi

pre preko 4 godine

Zatvoreno ti sve a on se lozi pored klupe kao Simeone 🤣🤣🤣. Koliko ste smesni videlo se u nedjelju. Sramota ako onakav tim dodje do trofeja. Mogu 10 derbija odigrati Partizan 1 nece dobiti.
G

Gooxy

pre preko 4 godine

Partizan 1 nece dobiti???
F

FUdbalista

pre preko 4 godine

Sa Stanojevicem na klupi i dva boda prednosti, uveren sam da neće! Molite Boga da pre treceg derbija ne kiksnemo i u tu utakmicu udjemo sa istim brojem bodova. Zgazicemo vas.
L

Luja

pre preko 4 godine

Sve sem pobede Spartaka bilo bi ogromno iznenađenje. Osim u Srbiji.
V

Vuc

pre preko 4 godine

Jel mu zatvorio grobarski 100% FSS sve male utakmice?
M

Manke

pre preko 4 godine

Navijači Zvezde i Partizana prebacuju jedni drugima da zatvaraju utakmice u cemu verovatno ima i istine. Pa pogledajte hrvatsku ligu sto puta je regularnija i zbog toga dobijaju deset puta veću lovu za TV prava. Sto se tice sutrašnjeg meca cela Subotica bruji o tome da je Proleter dao da bi Partizan bez problema uzeo.
7

74

pre preko 4 godine

Za sve si u pravu.
g

gostinjo

pre preko 4 godine

trener spartaka navija za Zvezdu
r

ranGo

pre preko 4 godine

Зар је битно за кога тренер навија, битно је са ким газда сарађује....
g

gostinjo

pre preko 4 godine

bitno je
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Neprestano kukanje, kukumavcenje, pretnje skupstinom i sl. Sve nesto njemu smeta i ne odgovara. A satro prikriva pravu istinuno celoj situaciji u ligi i "postenoj" ligi! Razumem da je u pitanju politicka igra, ali gde ti je dostojanstvo? Suze, opravdanja, pretnje, spinovanje....
I

Iks Tb

pre preko 4 godine

Stanoje zna da je sve do derbija zatvoreno.. Malo mora da glumi zabrinutost to je evidentno. Ako za derbi nadje pravu 'zaštitu', sebi i svojim igračim, onda ga neće ni osjetiti. Mislim na derbi..
A

Alooo

pre preko 4 godine

Gde je izjava trenera Sparta koji je vec skinuo gace dan pre utakmice kao i onaj trener iz Mladost sto je skinuo pre pocetka utakmice,pogledajte samo izjave ova dva trenera u roku od 3 dana.
g

gostinjo

pre preko 4 godine

imas na ju tjubu
c

cirkus

pre preko 4 godine

mcovek na prljavom zadatku, unistitelj partizana.. inace, dragi moji naivni grobari, jecemo uzeti titulu ne nadajte se.
Y

Yumis

pre preko 4 godine

Zanima me jel ima ovaj duks sto nosi Stanoje sa se nabavi u klupskom butiku.
0

0211

pre preko 4 godine

Imaš u DiLine
G

Gost443

pre preko 4 godine

kako su ono grobarcici pricali, samo u evropi partizan ne sme da izgubi...osim u derbiju normalno
r

ranGo

pre preko 4 godine

Ma bez brige pa to su toletovi sve je sredjeno
G

Gost ZT

pre preko 4 godine

Za vas je svaki naredni meč lagan,jer se može zatvoriti.Ali problem je što još jednu utakmicu igrate sa Zvezdom.E, tu vam ne mogu pomoći ni Bjeka,ni sudije,ni novci-moji sinovci; jer razlika u kvalitetu je drastična. Na kraju,kad budete analizirali prvenstvo ispostaviće se: džaba ste krečili(traćili pare za zatvaranje mečeva)!
A

Axaxa

pre preko 4 godine

U pravu si, Partizanu protiv Crvene zvezde ne mogu pomoći sudije. Obrnuto je moglo, svi smo videli golaut samo Majo Vujović nije.
P

Pravi GROBARI

pre preko 4 godine

TI SI 1 TRENER STANOJE !!!
B

Bane15

pre preko 4 godine

Hoće li biti opet napucavanja preko gola, širenja nogu, skidanje gaća ? Stigla naredba… pustaj!

Crvena zvezda

pre preko 4 godine

Proverena mantra, ako Partizan dobije onda je sklanjalica. Čim Partizan izgubi to je normalna situacija. Zvezda dobija na čisto poštenje i moć, a ako izgubi onda se valjda sklonila Surdulici?
G

Gostuzz

pre preko 4 godine

kada je to partizan izgubio podseti me? pa to sto so ti napisao govorio je grop ali je u pitanju partizan
G

Gostuzz

pre preko 4 godine

kada je to partizan izgubio podseti me? pa to sto so ti napisao govorio je grop ali je u pitanju partizan
G

Gost777

pre preko 4 godine

Samo Stanoje i partizan ne sme da izgubi utakmicu... sve regularno
J

Jovan Subotica

pre preko 4 godine

Kod nas u Subotici Spartak vec izgubio iako mec nije ni poceo.Par igraca su spomenula da ne zele da igraju i ucestvuju u sklanjalici
A

Axaxa

pre preko 4 godine

A kako se to "spominje" ? Gde su "spomenuli" ?
b

bojank995

pre preko 4 godine

Vruća, a Boga mi i okrugla?!
S

Sve se proculo

pre preko 4 godine

Nenad Bjekovic predsednik iz senke, svi znaju da je zatvorio Partizanu sve utakmice i niko ne reaguje. Javna tajna.
G

Gost111111

pre preko 4 godine

A kokezanija 4 godina,a preposteni mišiću?
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

Bjeka jaci od Putina?!
G

Gostgh

pre preko 4 godine

Ajmo 🇷🇺🇷🇸🇧🇾
0

0211

pre preko 4 godine

Vruće kuglice 😆
T

Tole

pre preko 4 godine

Sklanjalica ali ovog puta će biti ubedljiva...Treba podići ekipu pred Evropu...
S

Spartak se sklanja

pre preko 4 godine

BJEKOVIC VAM ZAVRSIO POS'O,TAKO DA OPUSTENO!
A

Axaxa

pre preko 4 godine

Ma da, ko i Kokeza što nam završavaš do sada.
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

Pa kako sad posle JOS jednog poraza u nizu u derbiju da samopuzdanje padne?!Zar nije Ser Flora apsolvirao "male utakmice" za razliku od Save koji to nije znao?!Savo je samo znao da dobije derbi.
Л

Лукаку 98

pre preko 4 godine

Пролетер је дао бодове спартаку, да би их ови сутра дали партизану. О овоме буквално цела Суботица прича.
G

Gostkjjj

pre preko 4 godine

Tako je tako je, ma cela Srbija priča o tome, evo izašla vest o tome i na N1, Pinku, Happy, javljaju i na BBC-ju...
s

ser.Samrok...

pre preko 4 godine

...nebrini,u Subotici ce biti jos jedno sklanjanje,vas bjeka i njegov fss su to zavrsili odavno,jos na samom pocetku lige!
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Znamo svi sta ih ceka protiv Spartaka, jos jedna utakmica sa cunjevima...
R

RealNo1

pre preko 4 godine

Sredice Bjeka, ne sikiraj se.
G

Gostanko

pre preko 4 godine

Da li je Mladost iz Lucana ostecena za dva penala? Hocemo li videti te situacije i zasto necemo?Hoce li novinar pitati Stankovica sta misli o tome kao sto je pitao Stanojevica sta misli o faulu nad igracem Cukarickog na sredini terena i ostalo? A jos cudnije je da se ljudi iz Zvezde ne zale kao da su saucesnici jer su pristali da budu drugi iako su za tri klase boljh od polupanog Partizana. U Subotici naravno skidanje gaca domacina. Koja otimacina. Cak su i navijaci Partizana svesni da je ovo laz. Kakva vruca lopta,kakvi bakraci.Ne glumite dramu vec odglumite makar satro neizvesnu utakmice a ne da vam protivnici stoje kao cunjevi dok Rikardo Aguero terorise mreze.Zalosno
N

Nemoj

pre preko 4 godine

molimte zar ti je to sada za razglabanje pred ovako vaznu utakmicu?
2

2-0 i to Lagano

pre preko 4 godine

Razumem te ser.Samrok,jeste u pravu si,stvarno je mnogo tesko kad Zvezda NECE da vam se skloni u derbiju ko 99% nase bjekovic lige,ehh kad bi ste i na Marakani mogli da se setate lagano i da vas igraci Zvezde pustaju da se usetate u gol sa loptom ko sto vas pustaju svi u nasoj bjeka ping pong ligi,gde bi vam onda bio kraj,ehh....
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

Znaci kad smo mi vas dobijali u derbiju a vi bezali po 30 bodova to je usto bilo da mi necemo da se sklonimo?!Jel tako?!
G

Glumi

pre preko 4 godine

a Tole mu u Subotici zatvorio utakmicu.
R

Repac Plandiste

pre preko 4 godine

Suboticani su bodove dobili od Proletera. Crni bik je sve završio jer je Simović deo tog lopovskog FSS. Zvezda ako zeli da bude prva morace da još jednom nalupa zadnjoveznase i da ne kiksira u ostalim utakmicama jer su ovi sve zatvorili. Sa ovim su se složili...