(©Reuters)

Stršljenovima izmiče vrh Čempionšipa: Votford pao u 90. minutu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 01.02.21. | 22:55

Kvins Park Rendžers upisao treću uzastopnu pobedu na strani

Nakon duela mirnih mreža protiv Mlivola, Votford je prosuo nove bodove u trci za Premijer ligu porazom od Kvins Park Rendžersa (1:2) posle preokreta koji su gosti režirali u završnici susreta.

Kvins Park Rendžers koji je u 2021. godini posebno inspirisan na strani uspeo je da, uprkos vođstvu rivala od 52. minuta golom Dinija sa bele tačke, stigne do preokreta i ostvari treći uzastopni trijumf na strani.

Planove Stršljenova u 73. minutu pokvario je Ostin rutinskim udarcem glavom posle centaršuta Viloka u 73. minutu, a potpuni preokret doneo je Adoma u završnici susreta posle proigravanja Kejna. Napadač iz Gane odlično je primirio loptu, oslobodio se čuvara i u 90. minutu režirao preokret za šestu pobedu u sezoni i beg od timova u zoni ispadanja.

Sa druge strane, Votford je pretrpeo peti poraz ove sezone i sa 13 pobeda i osam remija ostao je na tri boda iza drugoplasiranog Svonsija.

Novi izazov igrače Votforda očekuje u sobotu na gostovanju Koventriju, dok će KPR istog dana ugostiti Blekburn.