Suma i Sanogo (©Starsport)

Sumu čeka pauza

Vreme čitanja: 1min | ned. 18.10.20. | 20:39

Gvinejac ima kontuziju oka

Šta bi bilo kad bi bilo... Odlično je Sejduba Suma počeo derbi, „skuvao“ je šansu koju je Filip Stevanović pretvorio u gol za Partizan već u 5. minutu.

Bio je Gvinejac sveprisutna pretnja po odbranu Zvezde dok mu Seku Sanogo nije laktom u duelu povredio oko. Posle samo 20 minuta igre Suma je morao da izađe iz igre i odmah je odveden u bolnicu na snimanje, pošto na oko nije mogao da vidi.

Po završetku utakmice iz Humske je stigla kratka informacija:

U pitanju je kontuzija oka nastala zbog udarca. Odrađena je dijagnostika, treba da se prati i moraće Suma da bude neko vreme van terena“.

Imao je Partizan probleme bez Sume na terenu da organizuje napade, orijentisao se na kontre i na kraju nije uspeo da izdrži pritisak rivala, derbi je završen bez pobednika – 1:1.