Komentari na vest
Sve je rešeno: Matirao nas i Konsa (VIDEO)
T
Trebinje
pre 10 meseci
Jos jednom je Stradija Pavlovic pokazao svoju klasu
B
Bas
pre 10 meseci
Da li je nekoga u savezu i one koji su njih postavili bar malo sramota?
d
djapesss
pre 10 meseci
neka neko javi Konsi da ga je zabio
Z
Završi maskaradu 0:5
pre 10 meseci
Igrači tipa Milenković, Lukić, Živković,Vlahović igrači ni za ligu u Srbiji a kamoli za reprezentaciju Srbije. A taktika odbrana u 16m ili na 18. Sredine nigde. Brane se sa 10 igrača na svojoj polovini. Kiksi je složio ekipu za poraze do kraja.
Z
Zx10r
pre 10 meseci
Ali ti je Sejo Kalac za. Ajde caci crveni paljba.
M
Mitro87
pre 10 meseci
Švajcarce koje svi ovde omalažaju, su na svim pozicijama jači od nas, izuzetak je Djordje Petrović. Ostali pojma nemaju, nikad nismo imali jaku reprezentaciju. Znam da bi želeli ali nismo realni. Nije ni do Piksija, jednostavno smo limitirani.
K
Kuiš
pre 10 meseci
Srbi košarka, Hrvati nogomet i svi zadovoljni...koliko različitosti u dva sporta u obje zemlje je za nepovjerovati.
D
Deki maky
pre 10 meseci
Jako loša igra,šta je hteo Kiksi,neki remi?
Taktika užas,na istu foru napadaju prostor između zadnjih linija na Pavlovića mučenog...naš Kiksi zna samo za 352-doživeo je da ga ljudi pljuju na marakani...
N
Nije do
pre 10 meseci
Piksjia, nemamo pojma.
M
Mitro87
pre 10 meseci
Švajcarce koje svi ovde omalažaju, su na svim pozicijama jači od nas, izuzetak je Djordje Petrović. Ostali pojma nemaju, nikad nismo imali jaku reprezentaciju. Znam da bi želeli ali nismo realni. Nije ni do Piksija, jednostavno smo limitirani.








