Komentari na vest

Sve je rešeno: Matirao nas i Konsa (VIDEO)

T

Trebinje

pre 10 meseci

Jos jednom je Stradija Pavlovic pokazao svoju klasu
B

Bas

pre 10 meseci

Da li je nekoga u savezu i one koji su njih postavili bar malo sramota?
d

djapesss

pre 10 meseci

neka neko javi Konsi da ga je zabio
Z

Završi maskaradu 0:5

pre 10 meseci

Igrači tipa Milenković, Lukić, Živković,Vlahović igrači ni za ligu u Srbiji a kamoli za reprezentaciju Srbije. A taktika odbrana u 16m ili na 18. Sredine nigde. Brane se sa 10 igrača na svojoj polovini. Kiksi je složio ekipu za poraze do kraja.
Z

Zx10r

pre 10 meseci

Ali ti je Sejo Kalac za. Ajde caci crveni paljba.
M

Mitro87

pre 10 meseci

Švajcarce koje svi ovde omalažaju, su na svim pozicijama jači od nas, izuzetak je Djordje Petrović. Ostali pojma nemaju, nikad nismo imali jaku reprezentaciju. Znam da bi želeli ali nismo realni. Nije ni do Piksija, jednostavno smo limitirani.
K

Kuiš

pre 10 meseci

Srbi košarka, Hrvati nogomet i svi zadovoljni...koliko različitosti u dva sporta u obje zemlje je za nepovjerovati.
D

Deki maky

pre 10 meseci

Jako loša igra,šta je hteo Kiksi,neki remi? Taktika užas,na istu foru napadaju prostor između zadnjih linija na Pavlovića mučenog...naš Kiksi zna samo za 352-doživeo je da ga ljudi pljuju na marakani...
N

Nije do

pre 10 meseci

Piksjia, nemamo pojma.
M

Mitro87

pre 10 meseci

Švajcarce koje svi ovde omalažaju, su na svim pozicijama jači od nas, izuzetak je Djordje Petrović. Ostali pojma nemaju, nikad nismo imali jaku reprezentaciju. Znam da bi želeli ali nismo realni. Nije ni do Piksija, jednostavno smo limitirani.