Komentari na vest
Tanjga: Nadam se da će biti treća sreća u finalu Kupa i lepši ambijent nego lani u Zaječaru
V
Vojvodinaši
pre oko 1 mesec
Došlo je vreme da pobedimo cezeovce u finalu Kupa. Šesta fešta tanga a ne treća sreća. Vojvodina zauvek
M
Markomili
pre oko 2 meseca
Videcemo sve je moguce
D
Djani85
pre oko 2 meseca
Stadion u Zaječaru nije bio popunjen zato što nisu imale gde da se kupe karte jer su tapkaroši dobili 80% karata. Iz tog kraja sam tako da sam i ja morao da kupim od njih po duplo većoj ceni
jovan1111
pre oko 2 meseca
resice Terzic da pobede
D
Drhaus86
pre oko 2 meseca
bogami bice tesko kako trenutno izgleda zvezda vojvodina nije bez sansi
C
Chiske
pre oko 2 meseca
Nek neko javi Tanjgi da sudi Pavle Ilic…
d
djuka2025
pre oko 2 meseca
tesko ce moci bilo sta protiv zvezde bice rutinski poraz vojvodine
Zvezdas1989
pre oko 2 meseca
Toliko o toj Vojvodini,svake godine se nadam da ce nesto da urade,a oni nikad nista.Od jednog velikog Gospodina Ratka Butorovica ti spadnes na ovog Zbiljica i na Baku Praseta koji nasao prica o fudbalu,decka opasno udarile pare,a do pre desetak godina bio teletabis,a nista ni sad nije bolji.Pritom za trenera imas coveka koji nema licencu za trenera.

PsyhoDelija
pre oko 2 meseca
Lepo je nadati se Tanjga delijo...Značilo bi vam dosta, i mi se nadamo još jednoj duploj kruni !!!
Vukasin Nikolic
pre oko 2 meseca
tesko tanjga,ubice vas zvezda
ivanara
pre oko 2 meseca
Ima nadee i za njih
Bojancetnik
pre oko 2 meseca
Tanjga: Nadam se da će biti treća sreća u finalu Kupa i lepši ambijent nego lani u Zaječaru
D
Darko M.
pre oko 2 meseca
Pa dobro, nada umire poslednja
G
Gost emisije
pre oko 2 meseca
Koliko je ovo sve smejurija pokazuje sukob Zbiljič Terzić, prvi tražio da sudi Jovanovića a ovaj drugi Ilić Mesina kao svaki pošteni i neutralni Italijan presudio kako je morao, sudi Ilić pa vi vidite šta je cilj. Nema ovde ničega poštenog ni u čemu a fudbal je pri vrhu tog zla.
J
Jel tako
pre oko 2 meseca
Pročitao si tekst na sk? Koji otvoreno radi i piše protiv zvezde i ti veruješ svemu?
G
Gost emisije
pre oko 2 meseca
Pročitao jesam, međutim i znam za ovo i traje već nekoliko dana zavrzlama oko sudija. A to što je neko protiv Zvezde to je paranoja, protiv Terzića da i to treba da si i ti i svi zvezdaši baš kao što sam ja i mnogi navijači Voše protiv Zbiljića. Treba da su svi, jer su oni ista ekipa sa različitim kondicionim a istim selektorom a u ekipi su gotovo svi u svim sportovima.
Dimitrije Dimitrijevic
pre oko 2 meseca
spremni ste ali juce bice 5 0 rutinska pobeda Zvezde arnaut i katai ima da daju po 2 komada
D
Dimitrije,
pre oko 2 meseca
pod hitno treba uhapsiti tvoju učiteljicu....
L
Lazo Bakmaz
pre oko 2 meseca
Ja i moji drugovi iz navijačke grupe "Janika Balaž Crew" krećemo na dan utakmice ujutru,kombijem punim hrane i pića,i naravno peva se pesma-"ništa suši,rižoto i nudle,najludja je glava od makovače štrudle"...







_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)