Težak poraz Grafičara, Jagodina ide ka vrhu

Vreme čitanja: 2min | ned. 18.10.20. | 18:05

Dubočica sve bolja

Serija dobrih rezultata je završena za Grafičar. Posle pet uzastopnih mečeva bez poraza, Grafosi su nagazili na minu u Kruševcu.

Trajal je odigrao najbolju utakmicu u sezoni, a iskoristio je i činjenicu da su gosti u drugom poluvremenu imali igrača manje – 4:1.

Samo pet minuta sredinom prvog poluvremena odlučila su pobednika. Golubović u 34. i Džuf u 38. minutu matirali su Grafičar i otvorili svom timu put do trijumfa. U poslednjem minutu prvog dela isključen je Stojić i povratka za Beograđane više nije bilo.

Jagodina je takođe imala kratki bljesak koji joj je doneo tri boda. Ilić u 12. i Stojković u 15. minutu su pogocima izborili pobedu Ćuranima, koja ih gura u gornji deo tabele – 2:0.

Dubočica igra sve bolje, dodala je danas četvrtu utakmicu u nizu bez poraza. Leskovčani su uspeli da uzmu bod na gostovanju u Pančevu – 0:0.