Komentari na vest
Tiknizjan: Prelepa bitka, šta je bilo na terenu – ostaje na terenu
Nebojsa Antic
pre oko 1 mesec
toliko tih a jako koristan i upotrebljiv za igru zvezde
K
KudraviGaucho 🔴⚪️
pre oko 1 mesec
Sasvim korektan igrac,fizicki spreman,trkac,borben,ima dosta ponavljanja,hoce da igra nudi se…po meni je sasvim korektno odradio posao ove sezone i mislim da zasluzuje da ostane,mada mislim da ce Madjija da ga uvali negde
v
vukasin2015ks
pre oko 1 mesec
Sasvim korektan igrac za nase uslove
K
Komri
pre oko 2 meseca
Zahvalan igrač, da je kvalitetniji nazad vredeo bi mnogo više. U svakom slučaju igrač koji nije mačka u džaku nego koliko para toliko muzike

FiumenBG
pre oko 2 meseca
borac, solidan igrac i pokazalo se i covek...
K
Koni998
pre oko 2 meseca
bilo sta bilo. idemo dalje
N
Nikola2
pre oko 2 meseca
Da li bi tako bilo i da smo izgubili? Zelim da verujem da bi.
N
Nenad Petrovic
pre oko 2 meseca
Bravo Tiki majstore...
i
iveljaaa
pre oko 2 meseca
svaka cast Tiknize, lepo je to od tebe
Stefan Zupanjac
pre oko 2 meseca
Dominacija NAD dominacijama, grobari se uvek zale na nesto, jok finale kuoa nece da se produzio Koji minut vise van nadoknade ori onom izoezavanju I to na 1:2 rezultata
S
Slaviša Trifunović
pre oko 2 meseca
Dobra utakmica-finale,velika borba. Čestitke Zvezdi.
D
Dejan96
pre oko 2 meseca
Tiki je nasa MASINA
skee
pre oko 2 meseca
Jedan od retkih koji uvek ostavi srce na terenu, imam osecaj da covek moze trcati 2 dana bez prestanka.
Koliko ponavljanja uz liniju tokom cele utakmice, neverovatno!
С
Сале2323
pre oko 2 meseca
Какав био темпо јак синоћ, чак и њега при крају хватали тешки грчеви, тражио замену... Невероватно какав фудбал се играо синоћ, свака част обема екипама!
Воша уз које појачање не пласира ли се у неку европску лигу с оваквом борбом, игром и жаром, онда су тешки пајсери.
Оно синоћ је европска утакмица, европски темпо!
B
Boka85
pre oko 2 meseca
Šta je bilo bilo je dupla kruna je pala
N
Neko je Nair
pre oko 2 meseca
A neko trener bez licence
.jpg.webp)





.jpg.webp)

