Trabzon sapleo Fener, Malatija primila tri komada pa se probudila

Vreme čitanja: 2min | ned. 01.09.19. | 22:49

Alanja usamljena na vrhu

Pade u vodu veliki trijumf Fenerbahčea u derbiju protiv Bašakšehira prošle nedelje. Ekipa Ersena Janala, željna titule, dobro je ušla u novi šampionat (dve pobede), ali ovaj kiks sa Trabzonom kod kuće nikako nije ukalkulisala - 1:1.

Bolji su bili domaći, imali gotovo duplo više opasnih pokušaja, ali nisu uspeli da dođu do celog plena. Prednost Kanarincima doneo je Gari Rodriges posle proigravanja Maksa Kruzea u 17. minutu. Deset minuta kasnije ponajbolji igrač gostiju Kaleb Ekuban pogodio je za 1:1.

Do kraja je ostalo više od sat vremena, međutim i pored svih pokušaja Fener nije uspeo da dođe do nove prednosti i nova tri boda.

Puno golova videli smo u susretu Malatije i Alanje - 2:3. Rival Partizana u kvalifikacijama za Ligu Evrope bio je gotovo nokautiran u prvom poluvremenu, primio tri gola, ali je uspeo da ustane i vrati se u meč za samo desetak minuta igre u nastavku. S dva brza pogotka Malatija se vratila (Bifuma i Jahović), uspela u nadoknadi čak da dođe do izjednačenja, međutim taj treći pogodak im je poništen.

TURSKA 1 - 3. KOLO

Kajzeri - Galatasaraj 2:3 (1:0)