Komentari na vest
Trener Volfzbergera i veza sa Srbijom: Zukića teško zameniti, Kojzek imao slabu sezonu
Z
Zoki1906
pre oko 1 sat
Kako da ne.Videčemo.
Dragan Stojanovic
pre oko 1 sat
Bice Kozjek pun pogodak.
Miloš (Мишке)
pre oko 1 sat
Da li Kojzek vredi 2 000 000 + 500 000?
m
mixica
pre oko 2 sata
Vojvodina dovela dosta dobrih pojacanja za sad bice spremni za evropu sledece sezone
N
Nemanja Lazić
pre oko 2 sata
Vojvodina se značajno bolje pojačala od Partizana
D
DosijeX
pre oko 2 sata
Ko da je došao Ronaldo, a 90% Srbije nije ni culo za ovog

Mr 007
pre oko 3 sata
Ne mogu se porediti bazuka i koza.🤣
Sterlings Braunfels
pre oko 3 sata
Može se reći malo i nebulozno priča.
dejan.arsic.88@gmail.com
pre oko 3 sata
Имао слабу сезону, ал ми ћемо да му забиберимо каријеру....
Asdfgh
pre oko 3 sata
Hahaha, cuj ovo, otisao u jaci klub, iako mu je slaba statistika. Partizan je kao jaci od Volfsbergera?
D
Džukela klasična
pre oko 3 sata
Naravno da je jači, smešno je i porediti. Partizan je prvi igrao utakmicu Kupa Šampiona protiv Sportinga, igrao finale istog takmičenja. Prvi srpski klub koji je igrao Ligu Šampiona, kup Uefa, Ligu Evrope, Ligu Konferencija. Koliko je Partizan izbacio igrača u ligama petice a koliko je Volfsberger itd...
S
Samo jedan covek
pre oko 2 sata
Od Partizana su ostali samo dugmici!
У
Ултра НС
pre oko 3 sata
Само борбено! ФКВ 1914
P
Perociklopedija
pre oko 3 sata
Naravno da ofanzivci kod ovog trenera izgledaju lose, kad igra apsolutno defanzivni stil. Pod Kühbauerom je Dejan bio najbolji igrac Wolfsbergera, i moze se slobodno reci da je Vojvodina napravila odlican posao
P
Padezi se moraju znati
pre oko 3 sata
Mozda je Zukic kumovao "velikom broju naših golova", ali je svakako bio uključen u veliki broj naših golova.
O
Objektivno gledano
pre oko 3 sata
Čovek, bukvalno rekao da su Zukića lako zamenili, a u naslovu piše suprotno.
Luka Kovijanic
pre oko 4 sata
zivi bili pa videli.

.jpg.webp)





.jpg.webp)
