Utakmica karijere Ognjena Vranješa: Štoper koji je postigao het-trik za 28 minuta! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 18.02.18. | 17:47

Blistavo izdanje nekadašnjeg štopera Crvene zvezde za AEK protiv Ksantija - 4:0

AEK iz Atine grabi ka tituli šampiona Grčke! Žuto-crni će se do kraja prvenstva za trofej boriti sa PAOK-om, pošto je večiti šampion zemlje Helena Olimpijakos trenutno daleko.

Učenik šesnaestine finala Liga Evrope je praktično završio posao u sudaru sa Škode Ksanti. Domaćin je posle prvog poluvremena vodio 4:0. Međutim, taj period igre upotpunosti je obeležio nekadašnji štoper Crvene zvezde Ognjen Vranješ.

Poznat po beskompromisnim startovima i agresiji reprezentativac Bosne i Hercegovine je odigrao partiju karijere. Za 28 minuta postigao je het-trik. Da dobro ste čuli, Vranješ je dao tri gola za manje od pola sata.

On je mrežu Ksantija pogađao u 5, 19, i 33.minutu. Dva puta je odlično loptu zakucao glavom, jednom je kao savršeni centarof ispratio odbitak.

Zanimljivo je da je za prethodne dve sezone Vranješ postigao samo dva gola. Međutim, ovo je bio njegov dan.