Komentari na vest

Veče za infarkt u Đenovi: Milan bez Ernandeza i Menjana na Juve, Žiru kao golman odbranio prvo mesto (VIDEO)

X

XavierN

pre 7 meseci

Ruzno je mozda reci, ali Milanu je krenulo kad se povredio Rade Krunic. Adli se odlicno snalazi iako nema utakmica u nogama godinu dana. Kada krene zimski prelazno rok, uzeti i pola sto je nudjeno za njega letos od Fenera...putuj Igumane.
i

iz 1 u x

Sudija zakuvao, ono nije crveni za Menjana, da, jeste ruzno izgledalo, ali on je covek skocio i isao na loptu, to sto Ekuban nije gledao nista, nije ni probao u skoku da pokupi loptu zato je i dobio takav udarac

vladarizsenke71@gmail.com

Ne pisi nebuloze.
D

Drvo

Kako dokazati napadaču da ne zna. Pustiti ga da igra svih 90 minuta.
F

Forza Milanezi

Velika pobeda,steta za Menjona i Tea ali jako jako bitna 3 boda,ovakve utakmice osvajaju prvenstva. Da se pohvali igra Luke,koji je odigrao odlicno,bio je jako dobar spustao se nisko trazio loptu,par puta otvarao polu kontre i kontre Milana,steta za poluvolej koji je pogodio Banija,bio bi evrogol verovatno. Samo jako i hrabro Luka i radi,i nema zime,zapusices usta svima! Forza Milan!!!

francuskapresuda@gmail.com

Milanisti, ne Milanezi.
d

dobro'e kakva'e godina

Kad imaš na terenu chokewueze zvanog "jedan uspešan dribling od 13 pokušaja" ,kad imaš kalabriju zvanog "izgubljen u mestu i prostoru celo vreme" ,kad imaš jovića zvanog "ne učestvujem u igri 80 od 90 minuta" ,možeš samo da uzmeš gajbu piva i proslaviš pobedu uprkos svemu tome
s

sudia

kao cestitke za mene :D
B

Bar Kohba

Raduje me solidna igra i 90 minuta Jovica. Ove tekme resavaju titulu. Djenova je mina kod kuce, nije lako igrati sa njom. Milan se navikava na pobede od 1:0. Inter jeste jaci, ali bi ce zanimljivo do kraja.
S

Slaba odbrana

Jel igrao naše gore list,šta kaže Gazeta dela sportivo...
n

nrruuu

Okafora izbegava da ubacuje sa leaom,valjda da se ne dokaže pa bi morao da mu igra u prvoj,čoveka ubacuje samo s drugom postavom i ajde se ti dokaži,eventualno dobije s leaom i pulisicem da igra dvadesetak minuta u utakmicama kad ne ide,tako je i uspio dati dva gola

To je zato sto su jako slicnog profila, mene to uopste ne cudi, a tesko da sam ja neko ko bi branio piolija :-)
ž

žirugoll

Samo ću reć da bi večeras bez trenera pobedili bez problema,kakva postava,kakve izmene...izludio lik
p

pixogil

Ponadao se 'pacov sa tri žuta' kiksu,ponadao,počeo da slavi kad ono ladan tuš 🤣🤣🤣
i

ide gas

Ušao kalabria da unese neizvesnost
p

papapa

Da se zna ko je tata OLIVIER GIROUD !!!!!
M

Milica panic lipnicA

Ovaj mrtvi Kalabrije da nije dete kluba i kapiten bio bi oteran davnih dana
Б

Блок

Тиао је сад Чиао или како већ .. Али судија да не види онај фаул Мењона и онда нови кикс ,прекида игру,искључује голмана домаћих ,а Милан могао гол да да ...Па човече пусти акцију,па онда дај други жути.
Z

Zaza Paculia

Mislim da po pravilima ne sme da pusti prednost ako je drugi zuti ili direktan crveni karton.
k

kolkojj

Kolko god to smešno zvučalo čovek se zove Ćao ,tako on svoje ime izgovara u intervjuima,valjda nauče i ovi komentatori do kraja sezone

Naravno da sme, kakva glupost. Sta da je golman to uradio na 17-18 metara?!
Z

Ovo je pobeda vredna titule, kako se bore za 3 boda protiv Djenove, i kako se podržavaju, to sve govori. Gluposti Tea i Majka ali noze moj, nije im ni prvi ni poslednji put! Idemo po skudeto, FORZA MILAN!!!
S

Setis li se nekada misu moj…

Spavaš li mirno pjanicu,izdaji iz misije rupe misu mali uplakani
r

roni

ovaj pioli iz utakmice u utakmicu pokazuje da je ozbiljan diletant.milan je pod njegovom komandom odigrao jednu vrhunsku utakmicu i to protiv intera 3:2 pre godinu,dve, sve ostalo je sacuvaj boze.pre je moglo da se polemise o igrackom kadru ali tim sa ovakvim potencijalom da ne moze sansu da stvori e to je vec ozbiljna prica.

Gosttt

Stvarno bi bilo dobro da je neki naš reprezentativac u Milanu... A da... E grobarski portalu...
A

Aranđel

Da se zna ko je pravi lider iz grada mode
S

Sempre Ac Milan

Moramo da rješavamo ovakve utakmice mnogo pre,ovako uvijek može da zaluta neki metak!genoa bunker celu utakmicu i na kraju belaj ali zaslužena pobjeda!U punom sastavu siguran sam pobjeđujemo juve ali ovako će da bude teško!FORZA MILAN!!!
S

Šta su mi navijači torinske merde nalupali minusa ali neka...FORZA MILAN!!!
f

ffooorrrrzaaaaaaaa

Koja utakmica jbt hahahahahahaha zbog ovog se voli nogomet a posebno Milan, ko bilo sta ruzno ikad kaze za Girouda, nek se objesi o prvu krivu vrbu, kakva muda covijek ima, kakvo srce i kakvu hrabrost, lider u svakom smislu riječi 👑👑👑👑👑👑
G

Gost39

Žiru carina! A Milanu pomažu sudije, tako kažu, samo na vrlo čudnovat način - protiv Juventusa će igrati bez dvojice nezamenjivijih igrača (golman mislim i Napoli zbog direktnog crvenog propušta.
I

Igrace

Protiv Napolija menjan
h

haloiuz

Menjou treba da ponište crveni,čovek išao skok na loptu ,ni u jednom trenutku nije pogledao igrača đenoe,ekubanu treba zabraniti igranje fudbala jer ide na skok ne skačući i normalno da će gA protivnik odneti

Nece igrati, nema sanse da dobije manje od dve utakmice.
M

Milancic

Interisti jeste se ponadali da ce bit ponisten gol Pulisica😁ajmo dole ispod Milana gde vam je i mesto😁