Komentari na vest

Vojvodina povredama platila drugo mesto pred finale Mozzart Bet Kupa

Akkk navijac akkk

pre oko 2 meseca

Brate tanga gubimo bre 100 posto kup je vec zvezdin terza je dao svima po 500 hilada evra da se osvoji kup.a sta ce volvodina da daje igracima désolé

Akkk navijac akkk

pre oko 2 meseca

Brate tanga gubimo bre 100 posto kup je vec zvezdin terza je dao svima po 500 hilada evra da se osvoji kup.a sta ce volvodina da daje igracima désolé
N

Naravno slucajno

pre oko 2 meseca

Kako se lepo namesta zvezdi.
j

jovandimitrovic

pre oko 2 meseca

NovosađaniNovosađani

Nebojsa Antic

pre oko 2 meseca

bice neizvesno 😄

quaresmaaa

pre oko 2 meseca

Kao da je bitno 2-3 isti klinac

Ilija

pre oko 2 meseca

Ma Partizan dobija sve do kraja i biće drugi

Ivana Radovanovic

pre oko 2 meseca

A ovi komentari kit hahaha
H

Haris101

pre oko 2 meseca

svaka cast za vosuu i zelim joj drugoo mestoo na tabelii

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Drugo mesto nije ni bitno
R

Rajkav

pre oko 2 meseca

Katastrofa, jedva dobili Čukarički
R

Rezzapereca

pre oko 2 meseca

Jedino zbog cega je trebao da se pise tekst vezan za ovu utakmicu je pomena Nebojse Grujic(2009), koji je debitovao i bio ponajbolji igrac na terenu u drugom poluvremenu. Ali o tome ni reci…
R

Rezzapereca

pre oko 2 meseca

Jedino zbog cega je trebao da se pise tekst vezan za ovu utakmicu je pomena Nebojse Grujic(2009), koji je debitovao i bio ponajbolji igrac na terenu u drugom poluvremenu. Ali o tome ni reci…
C

Chiske

pre oko 2 meseca

Povrede cukinih i vosinih igraca su bukv iz gluposti. Mislim da je Vosa izvela svoje igrace iz predostroznosti. Nazalost desio se peh mladom igracu cuke. U sustini cista utakmica bez neke posebne tvrdoce. Sudjenje solidno. Povrede su po meni zbog zamora materijala.
I

Ilijajakim02

pre oko 2 meseca

Aj što neće biti drugi, nego će još izgubiti kup
m

miki.mocart

pre oko 2 meseca

Kako bas pred Zvezdu , da se zvezdi stalno otvara put.... hmmm slucajnost..

Jo Mo

pre oko 2 meseca

Zvezdi kao treba kup?
I

Idiokratija

pre oko 2 meseca

Jeste. I Čukaričkom su se povredila dva igrača baš pred meč sa Partizanom. Slučajno?

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Šta kažete Čuka bila ne zainteresovana? Pa oni su sve ambicije ispunili plasmanom u plej of i prodajom sina
K

Kup

pre oko 2 meseca

Regularnost na nivou ... Ali, nema veze sve će se to nekada platiti...
G

Gosty

pre oko 2 meseca

Dakle, sudije ce sutra osakatiti OFKu na JNA.