Komentari na vest

Zavrzlama Niko Pas: Real preprodaje za 70.000.000, Inter ima zeleno svetlo, opcija i trampa

Darinka Kovacevic

pre 13 minuta

Sansa za Inter! Srecno!

JOVICASA

pre 28 minuta

Videcemo kako ce li se snaci u Interu ako tamo predje, ipak srecnoo
.

..

pre 37 minuta

Ako prodaju Bastonija a dovedu Paza ništa nisu postigli jedino ako Bastoni želi novi izazov u karijeri to je ok opcija

Ciba1985

pre 37 minuta

Neverovatna sansa za Inter. Decko je je strasan potencijal i imace sansu da se potpuno razvije u Interu. Uz malo srece moze celu karijeru da provede u Interu jer to je druga kuca svakom argentincu... Decko je igrac tipa Zidan, cini ekipu boljom i igrace oko sebe(rano je za poredjenje sa jednim od najboljih igraca ikada ali ima tu vrstu potencijala) ... Njegovim potpisom Inter moze da zapocne eru dominacije u Italiji i konacno da napadne LS da malo srece u zrebu. Kivu ce ga istrpeti i menjaju sledece sezone formaciju koja njemu odgovara. 70mil nije mnogo kad se pogleda kakva su se "drva" prodavala i kupovala za tu sumu u Engleskoj...
g

gnrslash

pre oko 1 sat

Mislim da Real nije zainteresovan da ga zadrzi a Komo da nema dovoljno novca. Mozda i imaju ali bi obda sve trebali da daju za njega. Nesporno strasan igrac, videcemo kako ce se snaci u Ibteru ako tamo predje. Nije iskljuceno da ode i u neki treci tim