Komentari na vest

Alimpijević ostvario san: Veliki dan za nas; srećan sam i ponosan, ali to nije najvažnije

Kurcslus

pre 43 minute

Alimpijevic i naravno Covic ce biti krivci ako se reprezentacija ne plasira na SP. Ne mozes imati dobre rezultate ako vodis dva tima u isto vreme.

Isa Peric

pre oko 1 sat

Svaka cast nasem selektoru.
П

Па...

pre oko 1 sat

...свака част, увео је Бешикташ у Евролигу.
P

PAOKara

pre 23 minute

Pare i lobi su uveli besiktas u Evroligu.

Perica Aksentijevic

pre oko 2 sata

Sad kad osvoji EL svi ce ga zeleti
K

Kezmansrb

pre oko 2 sata

I sad dobije otkaz!
P

Pobeda je resenje

pre oko 2 sata

Srećno i da izgubi od Partizana u završnici Evrolige nadamo se.
M

MrZrex

pre oko 1 sat

Ništa od toga jer biste morali bar u 10 da uđete
T

Turski konjanik

pre oko 2 sata

Sa srecom Alimpije nadam se da nece niko da ti skandira da si Turcin .
П

Па...

pre oko 1 sat

...зашто би? Он је Србин.

50 miliona razloga

pre oko 3 sata

Bravo Alemije, igrace se EL