Komentari na vest

Barsa za Robinsona plaća obeštećenje, pa sledi ugovor na dve godine

mladen misic

pre oko 2 sata

Zar nije trebao u Crvenu zvezdu
v

vvvv

pre oko 3 sata

mislim da nece nista posebno doneti barsi u smislu titule ili F4
J

Jaja

pre oko 3 sata

Nemaju trenera al dovode igrače na kilo.
S

Sofronije Jr.

pre oko 3 sata

Kako da zameni Džejmsa kad ovaj nikad nije igrao u Barsi?

milosbosut

pre oko 3 sata

Barsa je ovde napravila jako dobar posao

wizard 1987

pre oko 3 sata

koja steta za Robinsona...on i Dzons bi bili paklen tandem