Komentari na vest

Biberovića merkaju NBA ekipe, Memfis polaže pravo na njega

Aleks2001

pre oko 1 sat

Biberovic i nba okej ali nece imati vecu minutazu od 10 minuta
g

gnrslash

pre oko 1 sat

Moze da proba, stekne neko novo iskustvo i mozda uzme neki solidan ugovor. Svakako nista vise od rol igraca ne moze biti u nba

KuukYY

pre oko 2 sata

steta sto igra za tursku

No name

pre oko 2 sata

steta sto ne gra ZA SRBIJU
k

kolekole57

pre oko 2 sata

Proci ce u NBA kao Micic, Vezenkov itd, cast izuzecima iz Evrope
R

Rectify1995

pre oko 2 sata

Nije za NBA, videli smo kako Ameri umeju da "samelju" Evropljane. Vođa Fener, baš kao BB onomad.

Perica Aksentijevic

pre oko 2 sata

Da je pametan da igra Evropu

zarko018

pre oko 2 sata

Bolje mu je da ostane u evropi...

jaca966

pre oko 3 sata

srecnooo nadam se da neces brzo da se vratis

Stefan Nikolic

pre oko 3 sata

ne idi ostani u evropu
u

user7475

pre oko 3 sata

Verovatno da ce i zavrsiti tamo presao je igricu!
Z

Zula

pre oko 2 sata

On presao igricu? Sutra malo,daleko je od prelaska bilo kakve igrice