Komentari na vest
Borac Mozzart nadmoćan kada je bilo najpotrebnije! Čačani ostaju u eliti
S
Stara garda 1975
pre oko 1 mesec
Bravo BORAC , nisu se ispunile zelje ljudima koji vode kosarku u Srbiji da BORAC ispadne
Џ
Џорџ Грчка
pre oko 1 mesec
Велико браво за Борац, добар и борбен тим који има, по мом скромном мишљењу, играча који је највише напредовао у лиги, Николу Манојловића
O
Ok
pre oko 1 mesec
Videli smo poslednjih mesec dana vecinu mladih igraca na visem nivou. Vidi se napredak u igri. Lideri su Nikolic, Uskokovic i Manojlovic nadolaze Radovic i Curcic. Prelepo gledati domace igrace. Musikic na pravom mestu da pored Fundica napreduje. Potreban je Srbskoj kosarci. Juce su odigrali utakmicu sezone.
Branislav Jovanovic
pre oko 1 mesec
Borac jako simpaticna ekipica
M
MVPČAČAK
pre oko 1 mesec
BRAVO ZA BORAC. Cele sezone sa jednim strancem i minimalnim budžetom, žestoka borba. Šansu dobili i mladi igrači. Veliki uspeh kluba koji niko u SRBIJI ne prepoznaje. Milioni, avioni, kamioni... sve je to daleko od BORCA.
Ilija
pre oko 1 mesec
Da ih nije Miško zajebao u poslednjem kolu, ne bi ni igrali play-out
O
Ok
pre oko 1 mesec
Meni drago sto su gurnuli Musikica. Borac postaje mesto gde mladi igraci napreduju. Dobro je da se jos neko pridruzi Megi i FMP-u.
P
Pst
pre oko 1 mesec
Uskokovic se ovakvom partijom preporucio svom klubu. Pametna igra, deljenje lopti, sut na visokom nivou. Vratio se onakav kakav treba da bude posle gluposti u izmisljenom klubu. Tomic da razmisli o ovom momku. Pametno je odabrao Cacak. Radio na sutu sto mu je falilo ranije. Samo tvrdoglavi uspevaju. Ono sinic je bila preporuka.
V
Vinara
pre oko 1 mesec
Bravo Borac, značiće i klubu i srpskoj košarci. Nema se para ali nek izbace na scenu po jednog-dva mlada igrača po sezoni i dovoljno..
Milos Milos
pre oko 2 meseca
Bravo Borac, cestitke i da sledece sezone ne bude borba za opstanak.
Igor Lukic
pre oko 2 meseca
Svaka čast momci samo napred.
Marina Miljkovic
pre oko 2 meseca
Bravo moderator majstore
S
Staniša Žugić
pre oko 2 meseca
samo napred momci i josvise trenirajte i to je to bice jos bolje
Daki1 Daki1
pre oko 2 meseca
Eto i sad je mozzart nadmasan
Aleksandar Dilparic
pre oko 2 meseca
Dobar borac samo napred
Stefan
pre oko 2 meseca
Bravo Borac, bravo. Nema sta dobri ste.
loobgo30
pre oko 2 meseca
Bravo Borac, cestitke i da sledece sezone ne bude borba za opstanak








