Komentari na vest

Borac Mozzart nadmoćan kada je bilo najpotrebnije! Čačani ostaju u eliti

S

Stara garda 1975

pre oko 1 mesec

Bravo BORAC , nisu se ispunile zelje ljudima koji vode kosarku u Srbiji da BORAC ispadne
Џ

Џорџ Грчка

pre oko 1 mesec

Велико браво за Борац, добар и борбен тим који има, по мом скромном мишљењу, играча који је највише напредовао у лиги, Николу Манојловића
O

Ok

pre oko 1 mesec

Videli smo poslednjih mesec dana vecinu mladih igraca na visem nivou. Vidi se napredak u igri. Lideri su Nikolic, Uskokovic i Manojlovic nadolaze Radovic i Curcic. Prelepo gledati domace igrace. Musikic na pravom mestu da pored Fundica napreduje. Potreban je Srbskoj kosarci. Juce su odigrali utakmicu sezone.

Branislav Jovanovic

pre oko 1 mesec

Borac jako simpaticna ekipica
M

MVPČAČAK

pre oko 1 mesec

BRAVO ZA BORAC. Cele sezone sa jednim strancem i minimalnim budžetom, žestoka borba. Šansu dobili i mladi igrači. Veliki uspeh kluba koji niko u SRBIJI ne prepoznaje. Milioni, avioni, kamioni... sve je to daleko od BORCA.

Ilija

pre oko 1 mesec

Da ih nije Miško zajebao u poslednjem kolu, ne bi ni igrali play-out
O

Ok

pre oko 1 mesec

Meni drago sto su gurnuli Musikica. Borac postaje mesto gde mladi igraci napreduju. Dobro je da se jos neko pridruzi Megi i FMP-u.
P

Pst

pre oko 1 mesec

Uskokovic se ovakvom partijom preporucio svom klubu. Pametna igra, deljenje lopti, sut na visokom nivou. Vratio se onakav kakav treba da bude posle gluposti u izmisljenom klubu. Tomic da razmisli o ovom momku. Pametno je odabrao Cacak. Radio na sutu sto mu je falilo ranije. Samo tvrdoglavi uspevaju. Ono sinic je bila preporuka.
V

Vinara

pre oko 1 mesec

Bravo Borac, značiće i klubu i srpskoj košarci. Nema se para ali nek izbace na scenu po jednog-dva mlada igrača po sezoni i dovoljno..

Milos Milos

pre oko 2 meseca

Bravo Borac, cestitke i da sledece sezone ne bude borba za opstanak.

Igor Lukic

pre oko 2 meseca

Svaka čast momci samo napred.

Marina Miljkovic

pre oko 2 meseca

Bravo moderator majstore
S

Staniša Žugić

pre oko 2 meseca

samo napred momci i josvise trenirajte i to je to bice jos bolje

Daki1 Daki1

pre oko 2 meseca

Eto i sad je mozzart nadmasan

Aleksandar Dilparic

pre oko 2 meseca

Dobar borac samo napred

Stefan

pre oko 2 meseca

Bravo Borac, bravo. Nema sta dobri ste.

loobgo30

pre oko 2 meseca

Bravo Borac, cestitke i da sledece sezone ne bude borba za opstanak