Komentari na vest
Džejms u epizodi nikad nije kasno: Sa 35 godina pozvan u reprezentaciju Amerike
P
Ppppo
pre oko 16 sati
Imate ne spisku i Met Rajana koji je igrao u Dubaiju ove sezone, tj zapravo nije ni igrao ali je bio u timu…
d
dokile
pre oko 17 sati
Ako nista drugo,ostace zabelezeno da je igrao i za reprezentaciju...
s
spitfire
pre oko 18 sati
haha kakva komedija sa njima
mozzart-gost
pre oko 18 sati
Koliko su jaki da zovu i veterane. Šale se sa ostatkom sveta.
Nemanja Milijanovic
pre oko 18 sati
Kad su u mogućnosti ovako da se zezanje, zašto da ne

Dacha90
pre oko 18 sati
procenjivanje celog sveta, sramota
Ivan Andrejic
pre oko 18 sati
Rano su ga pozvali trebali su jos malo da sacekaju
jovan1111
pre oko 20 sati
pa i ovi ima da razbiju sve
Ikebana
pre oko 21 sati
Zvali ga da popune broj,oni ni ne vole nista sem olimpijskih igara
P
Predikat
pre oko 22 sata
moze da im nosi peskire i da kupi opremu na kraju utakmice
z
zorz74
pre oko 23 sata
Baš imaju šaren tim, a i njegov zenit je davno prošao
bgdbgd
pre oko 23 sata
Dzej Haf ozbiljan centar, moze i prvi da bude u pola nba ekipa
Amir Tuzlic
pre oko 23 sata
Nikad nije kasno da zaigra ako želi 👍
v
veljkonii
pre oko 24 sata
sta radi lik brate a igracina
N
Nikola2
pre oko 24 sata
Ovi amerikanci su stvarno cirkus
b
boogie05
pre oko 24 sata
preooozbiljna igracina
KrisLass
pre oko 24 sata
Dok se spakuje, ide penzija
Zika Zika
pre 1 dan
bice veliko interesovanje
g
goksi63
pre 1 dan
Samo pare nista grb klub navijaci samo pare pare parw
kolekole57
pre 1 dan
Respektablina ekipa i ovako
A
Aleksandar Denic
pre 1 dan
Placenik klasican
Predrag Blagojevic
pre 1 dan
U kakvoj ligi igra srozo sam sebe
zeljko markovic
pre 1 dan
Pominjao se i Pao,ali to su sve nagadjanja.Gde god bude igrao i igrao timski za taj tm biċe dobro.Ovako kada krene dabselja ,ne da nikom odma loşa atmosfera u klubu.Srertno u daljoj karijeri james.
Aki Grk
pre 1 dan
Bolje da je birao neku manju drzavu da bude naturalizovan igrac, vise bi postigao
Aleksandar Dilparic
pre 1 dan
Pa dobro bolje ikad nego nikad
Valent
pre 1 dan
Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju
planaue031@gmail.com
pre 1 dan
Sto da ne, zasluzuje , nije los igrac.
kiki044
pre 1 dan
Po prvi put za citave odigrane kosarkske utakmica nastupa za usa po meni
Aleks2001
pre 1 dan
Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju
Mita
pre 1 dan
Ja se ne bi pojavio na njegovom mestu
Mozzart Nalog
pre 1 dan
svaka cast,sa 35 igra kao da mu je 20
V
Vlada9111
pre 1 dan
Lik je veciti gubitnik...








