
I kada nema nikoga, Džabari i Mika ne mogu da igraju: Partizan sa 11 napada Real
Vreme čitanja: 1min | pet. 13.02.26. | 18:54
U tih 11 igrača nalaze se Mitar Bošnjaković i Uroš Mijailović, ali ne Džabari Parker i Mika Murinen
Malo je reći da je Partizan Mozzart Bet u nezavidnoj situaciji pred duel sa Realom. Na dan utakmice, stigao je dopis iz FIBA da je Dilan Osetkovski suspendovan i da je njegova sezona u Partizanu završena, a verovatno i da ga nikada više nećemo videti u crno-belom dresu. Međutim, trener Đoan Penjaroja istaje pri svome, u ekipi za večerašnju utakmicu nema Džabarija Parkera i Miku Murinena iako postoji otvoreno mesto u rosteru.
Naime, kako Mozzart Sport nezvanično saznaje, Partizan kreće na Real sa samo 11 igrača, među kojima su i mladi Mitar Bošnjaković i Uroš Mijailović koji i ako dobiju minutažu ona će biti minumalna. Pored toga, nema Kamerona Pejna zbog povrede, kao i Karlika Džonsa i Vanje Marinkovića za koga je sezona takođe završena, dok se plejmejker Južnog Sudana oporavlja i blizu je povratka.
Izabrane vesti
Ipak, da se mi vratimo na Parkera i Murinena.
U teoriji, ispadanje Osetkovskog otvara idealnu priliku da oni zaigraju, ali zbog svega prikazanog na utakmicama, a pre svega na treninzima, za njih mesta nema na utakmicama i to se očigledno neće menjati ni u kakvom slučaju.
Iako je Penjaroja i jednom i drugom dao određenu šansu kada je došao u Partizan, pre svega Parkeru, očigledno njihova potpuna nezainteresovanost je bila kap koja je prelila čašu kod Šapnca koji će večeras pokušati da napravi čudo!

Komentari / Podeli vest
tagovi
Obaveštavaj me
KK Partizan Mozzart Bet
Evroliga
.jpg.webp.webp)


.jpg.webp.webp.webp)










