Komentari na vest

IN MEMORIAM: Edin Avdić

o

o pokojniku sve najlepše

pre 6 dana

i stvarno mislim tako, odavao je utisak dobrog čoveka, kulturan pre svega...ALI ZAŠTO MI SKIDATE KOMENTAR KADA NAPIŠEM DA JE BIO LOŠ KOMENTATOR JER ZAISTA JESTE TAKO! Podcast je priča za sebe to je radio odlično
k

kiza D

pre 6 dana

Loš komentator?
C

Cestitam

pre 5 dana

uspeo si da se svrstas u manje 1% ljudi koji misle da Edin nije dobar komentator. Bukvalno ne poznajem coveka koji voli spot i gleda košarkašle prenose i koji ima takvo misljenje kao i ti. Naprotiv, mozda i jedini komentator za kojeg bukvalno niko nije imao nijednu primedbu nego su svi bili oduševljeni njegovim komentarisanjem, a mnogi su zbog njega zavoleli košarku i počeli redovno da je gledaju. Imam drugare koji su ga voleli i divili mu se kao što se dive igračima, voleli ga kao Jokaru. Uostalom prelistaj ovih skoro 400 komentara pa će ti se sve samo kazati a ovaj omaž na društvenim mrežama je nešto nezapamćeno.
L

Logitech

pre 6 dana

Pretužna i šokantna vest. Večna slava i hvala legendarnom Edinu.

KAYA

pre 6 dana

Saucesce porodici
B

Bibop

pre 6 dana

Počivaj u miru dori čoveče.
M

Marconato

pre 7 dana

Neka ti je laka zemlja Edine, retko dobar komentator i veliki navijac Partizana.
e

edin i kole

pre 7 dana

već jedno 10 godina pod ovim imenom ostavljam komentare. Volim te dobri čoveče.
n

ndmitke

pre 7 dana

Počivaj u miru Veliki Čoveče. Kakva strast i emocija dok je prenosio košarku, neponovljivo. "Kecman, ideeee, ideeee ideeeeee trooojkaaa!!!!
b

bg cg

pre 7 dana

teletovic sa parkingaaaa.....veliki si edine!!

Violeta Bačević

pre 7 dana

Pocivaj u miru ,dobri uvek prvi idu,tuga

Vaskon

pre 7 dana

Katastrofaa! Edine, bio si poseban... Iskreno saučešće porodici.
F

Fontana99

pre 7 dana

Maaa jeli moguce, Pocivaj u miru.
s

spitfire

pre 7 dana

Bas mi je zao, velika tragedija
S

Statler

pre 7 dana

Velika šteta što je prerano otišao. Bio je jedan od retkih komentatora koji je znao svoj posao.
M

Milk shake

pre 7 dana

Kecmaaaaaan..ide trojkaaa .Taj glas nikada necu zaboraviti,bio mi je omiljeni sportski novinar,renome gostiju koji su mu u podcast dolazili i jokic koji sa njim dao svoj najotvoreniji intervju govori mmogo o tome kakav je covek bio..I ko zna sta je sve dobro znao i uradio a da mi pojma nemamoi ko zna sta je sce jos mogao..Nek ti je laka zemlja Edine legendo
M

Milk shake

pre 7 dana

Kecmaaaaaan..ide trojkaaa .Taj glas nikada necu zaboraviti,bio mi je omiljeni sportski novinar,renome gostiju koji su mu u podcast dolazili i jokic koji sa njim dao svoj najotvoreniji intervju govori mmogo o tome kakav je covek bio..I ko zna sta je sve dobro znao i uradio a da mi pojma nemamoi ko zna sta je sce jos mogao..Nek ti je laka zemlja Edine legendo

Izbistanin

pre 7 dana

Nek mu je laka zemlja.
p

podesen

pre 7 dana

Kao kap,ziveces večno.🙏
Т

Тузор

pre 7 dana

Остаће м и у сећању његов глас, наливен љубављу према кошарци и кошаркашима, посебно у години када је преносио борбу Денвера за шампионски трон у НБА (2023). Са каквим одушевљењем и познавањем је описивао флоутере Николе Јокића...
d

dokile

pre 7 dana

Velika tragedija,strasno dobar novinar...Pocivaj u miru...
n

nadrealnoo

pre 7 dana

Jos jednom ,po ko zna koji put se pokazalo koliko smo nebitni u ovom zemaljskom zivotu! Svako jutro kad se probudimo treba da se zahvalimo Bogu sto smo zivi, treba da postujemo i cenimo porodicu,komsije. Ako je svadja, da se trudimo da ispravimo stvari, da se razgovara, jer aposlutno smo nebitni, danas nas ima sjutra ne. Dragi Edine, zbog tebe sam poceo da pratim NBA ligu, tvoji prenosi su bili malo je reci upecatljivi, laka ti crna zemlja i iskreno saucesce porodici. Veliki udarac za sport generalno...

Mr 007

pre 7 dana

Pocivaj u miru. Kole i on su bili najbolji komenatorski tandem ikada na ovim prostorima.
B

Blaki

pre 7 dana

Počivaj u miru, nisi ovo zaslužio što ti se dešavalo poslednjih nekoliko meseci.
b

bobljag

pre 7 dana

Vecna ti slava legendo
N

Nemam reci

pre 7 dana

Hvala ti Edine za sve prenose u kojima sam uzivao.Neka ti je laka crna zemlja.
g

grof raclipov

pre 7 dana

Dobar, šta dobar, sjajan bio Bosanac. Unikat. Vječnaja pamjat.

ljiljana63636363

pre 7 dana

Veliki gubitak sta reci

patr0_

pre 7 dana

Pocivaj u miru dobri covece

Stojan Bušatović

pre 7 dana

Počivaj spokojno u miru legendo.

Batina1

pre 7 dana

Još uvek sam u šoku!

Uskekruske

pre 7 dana

Pocivaj u miru..
k

kata84rina

pre 7 dana

Pocivaj u Miru ! U Soku sam , bas mi je zao ,prosto ne mogu da verujem.

Vlada81pfc

pre 7 dana

Neka ti je laka zemlja
N

Nini3112

pre 7 dana

Najbolji komentator sa ovih prostora bez konkurencije

ShoMi_1994

pre 7 dana

Sta reci osim tuga, pocivaj u miru
l

losmi1995

pre 7 dana

pocivaj u miru..

Brutal92

pre 7 dana

Почивај у миру легендо

Rops

pre 7 dana

Bice upamcen kao legenda slava mu.
N

NekoNasPosmatra

pre 7 dana

Tuga.....:( Pocivaj u miru dobri covjece, na nekom ljepsem mjestu.
i

iveljaaa

pre 7 dana

Vecna ti slava, divni covece!
E

E

pre 7 dana

Toliko sam se potresao da je to stvarno tako..Neverovatno mi je zao, kao osobe koja je delovala toliko dobra i korektna, realna...Mozda je simpatisao glavnog rivala mog omiljenog kluba (necu spominjati o kom se klubu radi) ali bio je izvrstan, neverovatan novinar, reporter, izvestac, fantastican kosarkaski poznavalac i strucnjak, fantadticna boja glasa, nasmejan i vedar i realno mlad...Zao mi je ali zaista najiskrenije, sta je zivot...A naslov je mogao biti NAJBOLJI SVIH VREMENA kada je u pitanju kosarka...Svaka cast mnoga a ima ih sigurno da racunamo i staru drzavu sa 6 republika, Srbiju, Hrvatsku, Bosnu i ostale i sve kosarkaske reportere Edin je bio najbolji od svih...Ps. manite se minusa i losih komentara, nije ova vest za to..Nebitan je moj komentar, niti bilo ciji, niti je bitno da li ce komentar biti bez minusa...Pocivaj u miru Edine...

cannot Breakme

pre 7 dana

Nek mu je laka zemlja

Andrej1228

pre 7 dana

Avdić je bio najbolji komentator NIKADA TE NECEMO ZABORAVITI!!! GROBARI KRALJEVO
E

E

pre 7 dana

Toliko sam se potresao da je to stvarno tako..Neverovatno mi je zao, kao osobe koja je delovala toliko dobra i korektna, realna...Mozda je simpatisao glavnog rivala mog omiljenog kluba (necu spominjati o kom se klubu radi) ali bio je izvrstan, neverovatan novinar, reporter, izvestac, fantastican kosarkaski poznavalac i strucnjak, fantadticna boja glasa, nasmejan i vedar i realno mlad...Zao mi je ali zaista najiskrenije, sta je zivot...A naslov je mogao biti NAJBOLJI SVIH VREMENA kada je u pitanju kosarka...Svaka cast mnoga a ima ih sigurno da racunamo i staru drzavu sa 6 republika, Srbiju, Hrvatsku, Bosnu i ostale i sve kosarkaske reportere Edin je bio najbolji od svih...Ps. manite se minusa i losih komentara, nije ova vest za to..Pocivaj u miru Edine...
E

E

pre 7 dana

Toliko sam se potresao da je to stvarno tako..Neverovatno mi je zao, kao osobe koja je delovala toliko dobra i korektna, realna...Mozda je simpatisao glavnog rivala mog omiljenog kluba (necu spominjati o kom se klubu radi) ali bio je izvrstan, neverovatan novinar, reporter, izvestac, fantastican kosarkaski poznavalac i strucnjak, fantadticna boja glasa, nasmejan i vedar i realno mlad...Zao mi je ali zaista najiskrenije, sta je zivot...A naslov je mogao biti NAJBOLJI SVIH VREMENA kada je u pitanju kosarka...Svaka cast mnoga a ima ih sigurno da racunamo i staru drzavu sa 6 republika, Srbiju, Hrvatsku, Bosnu i ostale i sve kosarkaske reportere Edin je bio najbolji od svih...Ps. manite se minusa i losih komentara, nije ova vest za to..Pocivaj u miru Edine...
E

E

pre 7 dana

Toliko sam se potresao da je to stvarno tako..Neverovatno mi je zao, kao osobe koja je delovala toliko dobra i korektna, realna...Mozda je simpatisao glavnog rivala mog omiljenog kluba (necu spominjati o kom se klubu radi) ali bio je izvrstan, neverovatan novinar, reporter, izvestac, fantastican kosarkaski poznavalac i strucnjak, fantadticna boja glasa, nasmejan i vedar i realno mlad...Zao mi je ali zaista najiskrenije, sta je zivot...A naslov je mogao biti NAJBOLJI SVIH VREMENA kada je u pitanju kosarka...Svaka cast mnoga a ima ih sigurno da racunamo i staru drzavu sa 6 republika, Srbiju, Hrvatsku, Bosnu i ostale i sve kosarkaske reportere Edin je bio najbolji od svih...Pocivaj u miru Edine...
N

Natalii29

pre 7 dana

bas tuzns vest za sve ...svi su ga voleli
P

Predrag Petrovic

pre 7 dana

neka mu je laka crna zemlja, uvodu u poslednjoj emisiji ne bio u crno beloj boji kao da su naslutili nesto

Suptilni utovar

pre 7 dana

"Bog je kadkad pravi šeret, na strmini doda teret i dopušta nedohvatno da se dohvati Bog je dobar kako kome, bolje ne pitaj o tome ućutaću ili ću opsovati"

Predrag Blagojevic

pre 7 dana

Tuga naviknes se na njihove komentare trojka kao kap jbg
V

Veljko9

pre 7 dana

Kecmaaaaaaaaaaan!!! Ideee trojkaaa... Pocivaj u miru Edine.
D

Da mi je znati

pre 7 dana

koje su ove dve bolesne budale koje su ostavile minuse na sve komentare
J

Jecadule

pre 7 dana

Tuga velika... Gubitak za ceo sportski svet

Idemodalje

pre 7 dana

Pocivaj u miru dobri covece. Mnogo mi je zao sto nisi vise sa nama.
P

Poki07

pre 7 dana

Pocivaj u miru.
B

Branimir Milev

pre 7 dana

Počivaj u miru Edine 🕊🕊🕊

Aleksandar3006

pre 7 dana

Koliko harizmatičan lik, svi smo uživali u njegovim prenosima, podkastima. Koliko god se kao profesionalac trudio nije mogao da sakrije da mu je srce crno-belo sa više žara je prenosio Partizanove utakmice nego utakmice BiH. Večna mu slava i hvala.
i

induktt

pre 7 dana

U poslednjoj epizodi Udvajanja nije izgledao dobro, delovao je uplašeno i zabrinuto, vidno neveseo i neraspoložen, više puta pominje svoje zdravstveno stanje, zdravstvene probleme, glas mu je nekako promukao i drhtav kao u nekakvom strahu. Vidim da svi pričaju o iznenadnoj smrti, a ako se pogleda poslednji nastup, to ne deluje tako. I tako prođe poslednje Udvajanje. Hvala mu.
G

GistJ

pre 7 dana

Bukvalno sam hteo ostaviti komentar pre 2 dana kada je izašao taj video da se Edin malo pripazi zbog zdravlja jer mi stvarno nije delovao dobro, i ne napisa ga na kraju. Eto šta ti je sudbina....

Miloš Milovanović

pre 7 dana

I meni se tako učinilo...

Ivan L

pre 7 dana

I dosta je oslabio. Moguce da je odlucio da tako bude, da radi normalno i da ne prica svoju muku.
Г

Гоксимилијан

pre 7 dana

Од чега бре? Како?
M

Marko251410

pre 7 dana

Neka mu je laka crna zemlja!
V

VALJAK I PRAVI NAVIJACI

pre 7 dana

KOJA VELICINA KOJA HARIZMA , KOJE POZNAVANJE KOSARKE ! NAJVECI EDINE POCIVAJ U MIRU I VECNA TI SLAVA .SAUCESCE TVOJOJ PORODICI ! EDIN CE VECNO ZIVETI SA NAMA ! NAJBOLJI .
P

Pedjahn

pre 7 dana

Aj ostavi jos koju poruku,malo je ovih 50 dole ispod ccc...
E

EDIN AVDIC-Keeecmaaaaan

pre 7 dana

MAESTRO POCIVAJ U MIRU, VELIKI NAKLON A PORODICI SAUCESCE ! EDIN CE UVEK OSTATI MEDJU NAMA !
j

jokicvv.

pre 7 dana

Počivaj u miru, hvala na svim prenosima.

Novi

pre 7 dana

Najbolji komentator na nasim prostorima ikad.Pocivaj legendo

Marko Zigerige

pre 7 dana

Najveći šok od smrti Deki Milojevića, i dalje ne mogu da procesuiram da ga nema više. E moj Edine nedostajaćeš celom Balkanu nešto što retki mogu samo. Tvoje je sada da prenosiš tamo gore .
s

sale01323

pre 7 dana

Košarkaška scena danas je mnogo siromašnija,Pocivaj u Miru
a

aleksss99

pre 7 dana

jedan od najboljih koje je region imao ,Pocivaj u miru
j

jelenal19

pre 7 dana

Teško je poverovati da ga više nema.
l

laki100

pre 7 dana

Njegovo znanje i harizma ostaju za pamćenje ,POCIVAJ u MIru
v

vanjaaa03

pre 7 dana

Veliki gubitak za sport i novinarstvo regiona
d

dacika75

pre 7 dana

Otišao je glas uz koji smo zavoleli košarku

Ivan Tokai

pre 7 dana

Počivaj u miru, hvala na svim prenosima.
O

Obojena Tv

pre 7 dana

Areno stidi se znas zasto .
N

NAVIJACI DJEVDJELIJA

pre 7 dana

Edin Avdic nas najbolji komentator ,pravi znalac kosarke nase i NBA . Edine ,neka ti je vecna slava i hvala sto smo te imali i slusali ! Uvek ces biti sa nama ! Kecmaaaaaaaaan !!!
d

dragangale87

pre 7 dana

vecna ti slaca Edine. a porodici iskreno saucesce. veliki gubitak kako za porodicu i prijatelje tako i za kosarkaski svet... Verovatno najbolji komentator u poslednjoj deceniji na ovim prostorima. takodje i intervjui,potkasti u kojima je ucestvovao,jednostavno bilo je uzivanje slusati ga 🕊💔
,

,,GROBARI " KUMANOVO

pre 7 dana

KECMANOVA TROJKA , TVOJ KOMENTAR DESETKA ! MAESTRO EDINE, VECNA TI SLAVA I HVALA ,SAUCESCE PONOSNE PORODICE !

Matija Milutinovic

pre 7 dana

Pocivaj u miru najbolji komentator
V

VALJAK VERITAS

pre 7 dana

EDIN NAJVECI MEDJU VELIKANIMA ,VECNA TI SLAVA I HVALA ,LJUDINO !
b

bb+++

pre 7 dana

Divni covece...
Z

Ze 83

pre 7 dana

Najbolji košarkaški komentator svih vremena! Za takve smrti nema, jer kraljevi žive vječno. Laka ti naša zemlja Bosanska.
Š

Šta ...

pre 7 dana

se ovde desilooooo!!! Ide trojkaaaa ... Počivaj u miru dragi naš brate. 🥲🥲🥲
b

baba zvezdana

pre 7 dana

Neka ti je laka zemlja legendo.
f

fm3

pre 7 dana

Pocivaj u miru dobri nas....
I

Ivan71

pre 7 dana

Pocivao u miru legendo 😔
k

kurence

pre 7 dana

naaapustio nas je najcevi i naajbolji poznavalac kosarke na ovim prostorima, saucesce porodici, neka kmu je lakaa crnaa zemlja

nemanjaa1712

pre 7 dana

Pocivaj u miru !
A

Au straŝno

pre 7 dana

Iskreno saučešće porodici

XavieRS

pre 7 dana

samo me interesuj kakva je to sorta ljudi koji stavljaju minuse...
l

lako ih je prepoznati

pre 7 dana

To su obojene hijene ! Edine vecna slava , hvala neka te cuvaju ANDJELI !
M

Minus,

pre 7 dana

Kad vec pricas o minusima, castim te jednim!

XavieRS

pre 7 dana

@minus je tebi u glavi krezuboj..
V

Vlada Vlajko

pre 7 dana

Legenda je bio, legenda ce i ostati... Tragedija.
М

Митт

pre 7 dana

Царство му Небеско. Обожавао сам његове преносе и емисије
J

JUZNA PRUGA

pre 7 dana

Svu smo istog misljenja ,slava mu !
T

Tvrle

pre 7 dana

Veličine ne umiru. Sitni ljudi ostaju doveka i niko ih nikad neće žaliti i pominjati. Edine, care!
g

gargamel89

pre 7 dana

Ovog coveka su svi voleli! Nebitno koje si vere,rase ,navijacke pripadnosti ,covek je poznavao kosarku kao svoj dlan . Veliki gubitak!

Lalala

pre 7 dana

A poslednjih veceri sam redovno gledao njegovu (i Koletovu emisiju) veceras tesko bas da cu pustiti... Teletovic sa parkinga!
M

MlađoL

pre 7 dana

Udvajanje je bio jedini podkast koji sam slušao i jedva sam čekao da izađe nova epizoda, užas i baš me pogodilo ovo

gorandavinic1974@gmail.com

pre 7 dana

veliki komentator i pre svega vrhunski. neka ti je laka zemlja
s

sikky

pre 7 dana

uffff bas losa vest.Fantastican novinar.Saučešće porodici
m

milos111106

pre 7 dana

Čovek koji je mnogima obeležio detinjstvo, iako navijam za zvezdu, počivaj u miru legendo!🙏

ah48

pre 7 dana

Au kako me je ovo zateklo...
g

gegen presing

pre 7 dana

ne njegove legendarne fraze i prepoznatljivi urlici sreće nakon nerealnih trojki ostaju urezani u sećanje za sva vremena. Danas je košarkaški svet zanemeo. Teško je prihvatiti da te više nećemo slušati, ali tvoj trag je neizbrisiv. Počivaj u miru, dragi Edine. Hvala ti na svemu.
a

avax88

pre 7 dana

Ogroman gubitak za sve nas, kao i za sportsko novinarstvo. Neka mu je laka zemlja i slava mu, saucesce najblizima.

Aleksandar3006

pre 7 dana

večna ti slava! jaaa trojka Kecmaaaaaan
F

Fiore

pre 7 dana

Morao sam jos jedan komentar.Pa da li je moguce da na ovakvu vest bolesnici lupaju minuse.Kakav djavo je usao u nas za neverovati.Postali smo zlo ozbiljno zlo od naroda a mozda smo oduvek takvi bili.Lecite se olosi koji lupate minuse.Jos jednom najdublje saucesce Edinovoj porodici.
J

Jastrebov

pre 7 dana

Nije niko namerno. Desi se, jbg, skrolujući. Meni se desi da zadremam pa slučajno lupim a posle nema ispravke.
G

GS

pre 7 dana

Čovek je umro a ti gledaš ko ti je dao minuse. Zapitaj se prvo ti kakav si. Nekom se može i da se omakne pa pritisne ono što ne treba. I sad se osećam glupo što na ovakvu vest pišem ovakav odgovor. Najmanje što možemo u ovom trenutku je da izrazimo saučešće porodici i nek Edin počiva u miru. Da se setimo svih dragocenih trenutaka koje smo proživeli uz slušanje prenosa ovog sjajnog čoveka.
Б

Бот-виник

pre 7 dana

Ево ти минус за"постали смо зло од народа ,а можда смо увек такви били ...
M

MrZrex

pre 7 dana

Edinu pokoj duši a tebi minus jer si plitak
d

dibidus

pre 7 dana

Neki ljudi koje nikada nismo lično upoznali postanu deo naših života kroz ono što rade. Edin Avdić je bio ta figura za sve nas koji živimo košarku.
N

N1204

pre 7 dana

Sjajan komentar druže.
T

Trol

pre 7 dana

Stvarno velika tragedija, pocivaj u miru legendo
m

mastantuono

pre 7 dana

Otišao je čovek koga su podjednako voleli i poštovali u Sarajevu, Beogradu, Zagrebu i celom regionu.
V

VODNO SKOPLJE

pre 7 dana

I SKOPLJE je bilo uz EDINA
d

di vajo marko

pre 7 dana

Spajao si ljude kroz sport na najlepši mogući način. Počivaj u miru

Nataša Adamov

pre 7 dana

legenda ziva pocivaj u miru
P

PecaCzvBgd1

pre 7 dana

Potajno sam se nadao da cu cuti Edina i Koleta da prenose bar jednu sezonu Zvezde i Partizana u Evroligi. Bas teska vest. Pocivaj u miru i hvala sto si nam ulepsao kosarku!
c

ccczzz

pre 7 dana

Vrhunski poznavalac košarke i komentator...

Сербона 7

pre 7 dana

Један од омиљених. На спасење душе царе Едине!
N

Nikola Jovanovic

pre 7 dana

Legende nikada ne umiru, samo odlaze u večnost :(
g

grobarcina111

pre 7 dana

vreme nije isteklo moj Edine ...
m

milo123

pre 7 dana

Bukvalno ne mogu da dodjem sebi
.

..

pre 7 dana

Strašno, mlad čovek. Neka mu je laka zemlja.
N

Nadam

pre 7 dana

Ovaj kradikal što lupa minuse, neka se prebaci na Informer.
K

Kanada

pre 7 dana

O Bože! Odlaze najbolji,Edin je bio sjajan,pametan,hrabar,elokventna,harizmatičan...sve naj. Velika tragedija,.

Cujo Zarko

pre 7 dana

Strašna vest neka mu je laka crna zemlja . Počivaj u miru
Q

Qvrc

pre 7 dana

Kakva greota, mlad čovek. Bio je odličan i bilo je zadovoljstvo slušati ga. Jako mi je žao.
5

5141551

pre 7 dana

Najpozitivniji lik kojeg sam "znao"... Nemam reci ne znam sta da kazem suze mi idu, pocivaj u miru LEGENDO.

Darinka Kovacevic

pre 7 dana

Pocivaj u miru.....

Furtula

pre 7 dana

I dalje ne verujem u ovo …
8

81818118

pre 7 dana

Ne verujemmmmm !!!! A boze dragi, pocivaj u miru dobri covece, da li neko zna da li se on vakcinisao ? Ovo je nemogice sta se desava vise
M

Maya888

pre 7 dana

Strašna vest! Saučešće porodici
6

62626226

pre 7 dana

Najezio sam se... Pa jutros sam gledao podkast njegov od nekidan... Kakav je ovo zivot vise sga je ovo visee.. On i Milos su vodili najjaci podkast na ovim prostorima, udvajanje..Kako dalje bez tog podkasta jedva sam ga cekao.. Uhh, saucesce porodici, NAJBOLJI KOMENTATOR SVIH VREMENA!
k

krisone

pre 7 dana

R.I.P. legendo nba tekme vise nece biti iste...
M

Marijana Moja

pre 7 dana

Ljubav i kasalj ne mogu da se sakriju ... pocivaj u Miru .. ;((
M

Maja-Bec

pre 7 dana

A u ,kakva strasna vest. Kakav glas,sa Koletom ,uživanje ih je bilo slusati. Preseo mi dan. Saucesce porodici.

Nebojsa Nikolic

pre 7 dana

Neka ti je laka crna zemlja saucesce porodici bio si legenda i ostaces legenda

Aboubakar Oumarou

pre 7 dana

Neka ti je laka crna zemlja veseli čoveče 😟😞

Perica Aksentijevic

pre 7 dana

Katastrofa.Mlad covek,odlican komentator.Tuga velika

Zoran IVANOVIĆ

pre 7 dana

Pa de njega da nam uzmu..e bem ti život.. :(
t

tebrica

pre 7 dana

"vreme nije isteklo" pocivaj u miru!
s

srka

pre 7 dana

Nije umro u Sarajevu, nego u svom stanu u Beogradu, od posledica srčanog udara. Nažalost, kada je infarkt nastupio, niko nije mogao da mu pomogne, jer je u stanu bio sam, da nije, moguće da bi bio spasen. Nije mogao umreti u Sarajevu i znao sam odmah da je to netačna informacija, jer su ga ljudi u toku današnjeg prepodneva videli u Beogradu. Velika tuga i šok za sve nas koji smo pratili njegov rad. Ljudina, čovek iz naroda, veseljak, šaljivdžija, kakvi samo Sarajlije umeju da budu. Neka mu je laka zemlja. Sigurno je otišao na neko bolje mesto.
U

Ultra011

pre 7 dana

Šok! Strašan komentator i poznavalac košarke. Za nevericu.
K

Komri

pre 7 dana

jel ovo sala? nisam ni znao da je bolestan, pa od cega? bas je bio veseljak, obican, zabavan

malibibi991

pre 7 dana

Šokiran sam.Zašto je umro? Zna li se razlog?
V

Viola

pre 7 dana

Košarka više neće zvučati isto.
i

ildzo

pre 7 dana

kako me pogodila ova vest... samo ću reći da košarka više nece biti ista na našim prostorima. kakvu energiju, znanje i dobrotu je isijavao ovaj čovek. kako sam se smorio.. neka ti je laka crna zemlja kraljino košarke
O

Opp

pre 7 dana

Najbolji novinar i poznavalac košarke, sa ovih prostora. Jedan od retkih koji je znao šta radi u svakom trenutku. Laka mu zemlja.
M

Mirceta zna

pre 7 dana

Jel sad stoki sa arene sk barem malo zao.kako to umiru svi oni koji su se drznuli reci nesto protiv velikog vodje.
G

Gagi197

pre 7 dana

Sad idu snimci sa njegovim komentarima do jutra...Legenda!
D

Djordje Milev

pre 7 dana

Počivaj u miru 🕊
e

eeehhh

pre 7 dana

zbog tebe smo i zavoleli kosarku. Pocivaj u Miru Bozijem 😔

'Ivan Stefanovic'

pre 7 dana

Počivaj u miru Edine, bog da ti dušu prosti. Ogromna tuga i gubitak za sve i saučešće porodici Edina Avdića.

pre 7 dana

Tuga,počivaj u miru 😭
V

Vele epi

pre 7 dana

Sa velikom nevericom i tugom sam primio vest o odlasku naseg Edina, naseg brata grobara , nikada zaboravljen uvek pominjan, saučešće porodici pozdravi nam sve GROBARE gore na nebu, hvala ti za svaki legendarni komentar na areni, počivaj u miru, laka ti zemlja dobri covece.
p

pekica_napoleon

pre 7 dana

Bas mi zao, nedostajace mnogima a svojima najviše. Kao ljubitelj košarke, takodje iz Sarajeva pocivaj u miru legendo.

Ivan Paunovic

pre 7 dana

Не не не и неееееее...не могу да се помирим са чињеницом да Едина више нема 💔
P

Pr1nc1P'

pre 7 dana

Pocivaj u miru dobri čoveče ! 😞☹️
M

Marija22

pre 7 dana

Шта је бре ово, јел' ово нека неукусна шала, зезање, о чему се ради?! Шта је ово људи моји, шта се дешава ово, падају људи као снопље!? Едине, почивај у миру добри човече, Бог душу да ти прости
z

zvonko3112

pre 7 dana

Bas mi zao, nedostajace mnogima a svojima najviše. Kao ljubitelj košarke, takodje iz Sarajeva pocivaj u miru legendo.

ZIVAND

pre 7 dana

Neka počiva u miru. Nedostajaće njegov specifičan glas, njegovo veliko poznavanje košarke i igrača....
K

Koja tragedija ljudi

pre 7 dana

Ogroman šok i još veći gubitak. Počivaj u miru ljudino, vrsni poznavaoče košarke i grobare, nikad te nećemo zaboraviti.
N

Nebitan is daleka

pre 7 dana

Bas mi zao, nedostajace mnogima a svojima najviše. Kao ljubitelj košarke, takodje iz Sarajeva pocivaj u miru legendo.
С

Сале2323

pre 7 dana

Шта је бре ово, јел' ово нека неукусна шала, зезање, о чему се ради?! Шта је ово људи моји, шта се дешава ово, падају људи као снопље!? Едине, почивај у миру добри човече, Бог душу да ти прости!

mlade016@gmail.com

pre 7 dana

Strašno, zaista je jedan od najboljih bio. Dikcija govora, analiza, stručnost...
N

Nebitan10

pre 7 dana

Satrla ga ova bagra, ne dozive covek da ih skinemo.... Nek ti je vecna slava i hvala za ne prespavane noci
K

KRKI 888

pre 7 dana

Ako me je nešto neprijatno iznenadilo onda je to ovo! Kakav majstor svog zanata, kakav novinar, kakav govornik, kakav poznavalac košarke sa prostora Balkana, au majko moja... Ja takvog ne poznajem sa naših prostora ali bukvalno ni blizu. Sve ljubitelje ovog sporta sa ove teritorije nas je pogodila ova vest bez izuzetka. Dobri moj Edine idi s mirom, imali smo šta čuti i naučiti od tebe. 😢😢😢
B

Basket33

pre 7 dana

E ako neka ozbiljnija novinarska nagrada ne ponese ime po ovoj legendi onda stvarno ovaj zivot nema smisla. Veliki Edin!
g

gnrslash

pre 7 dana

Nevera. Nigde nije naveden uzrok smrti a kolikonoratim nisam prometio da je bolovao od neke bolesti. Nek’ mu je laka zemlja
N

Nisam gost

pre 7 dana

Greota zbog porodice,njega kao mladog čoveka.Nisam ga voleo zbog njegovih izraženije stavova protiv Zvezde ali da je imao košarku u malom prstu,školovanje da bude novinar to ne može niko da mu ospori.Jednostavno bio je zaista izvrsan novinar.Sreta.. Saučešće porodici i nek mu je laka zemlja

Nemanja Milijanovic

pre 7 dana

Kako nigde ne piše od čega je umro, da ne kažem da se znalo da je bio bolestan ili slično...

Želimir Obradović Cepač

pre 7 dana

Nek počiva u miru.
F

Fenix998

pre 7 dana

Nemogu da vjerujem!Gledam podcast sa Edinom i Milošem i dolazi mi notifikacija preminuo Edin Avdić.Da li je moguće u šoku sam!
s

srka

pre 7 dana

Au ljudi kakav šok, ne mogu da se oporavim. Ovo nas samo opominje, šta je život i kako smo prolazni. Danas te ima sutra te nema. Samo sam tri godine stariji od njega. Svakom od nas može to da se desi. Bio je moj najomiljeniji sportski komentator. Da mogu ikako da stignem u Sarajevo, na dženazu, otišao bih sigurno. Počivaju u miru legendo.
j

jan

pre 7 dana

Saucesce porodici,laka ti crna zemlja legendo
I

Ivana10

pre 7 dana

Tuga.. Pocivao u miru veliki trag si ostavio za sobom..
M

Malteski Vitez

pre 7 dana

Ljudi mnogo me pogodila sada ova vest. Sigurno j vas. Prosto ne veruješ sad te ima posle nema. Napisao neko da je video ga u 11 h i u 17h video vest. Znaci ljudi živite širokim plućima svaki minut. To nam život kaze. A šta je najgore sve više i suviše posl
S

Srdjan1314

pre 7 dana

Ja jos ne mogu da verujem
c

canigga

pre 7 dana

Auuu tuga jbte. Sjajan komentator i veliki poznavalac kosarke
J

Ja69

pre 7 dana

😢😢😢počivaj u miru Edo uvjek ćeš ostati u srcima svih ljubitelja košarke

Sala zabava

pre 7 dana

Nek ti je laka zemlja, legendo...
S

Saša_PFC

pre 7 dana

Neverovatna vest...au majstore pa gde tako mlad da nas napustiš.Naj bolje godine za jednog čoveka i da se ode tako brz pozdrava...zato te mi Partizanovci pozdravljamo i hvala ti za onako neverovatno prenosenje kosarkaske utakmice Cibona-Partizan...gde na kraju utakmice...ide...ide...ide...KEEEEECMANNNN.....

Vixtra

pre 7 dana

"Trener ne galami na nas... Uh... Srce drago... Hoćeš bajaderu?" Baš tuga, kakav je car on bio...
M

Mara992

pre 7 dana

Kakav sok.. Pocivao u miru legendo...
z

zecpripovedac

pre 7 dana

Strasno. Ne znam ni da je bio bolestan
M

Marko Ciric 25

pre 7 dana

Ljudi moji, danas oko 11h u kafeteriji na Dorćolu sam video ovog sjajnog čoveka, dolazim kući u 17h otvaram telefon i vidim ovu vest. Neverovatno me pogodilo.Počivaj u miru dobri Edine!!!
M

Malteski Vitez

pre 7 dana

Ne mogu da verujem sta sada čitam. Počivaju u miru Legendo
M

MaradonaSRB

pre 7 dana

Au da li je realno. Počivaj u miru dobri čovječe. Znam da smo svi prolaznici na ovom svijetu, ali sam baš šokiran.
J

Joksa1986

pre 7 dana

Boze sacuvaj ne mogu da vjerujem, hej 47 godina, tuga 🤦 Saucesce porodice, Edine neka ti je laka crna zemlja 🏀 Prosto ne mogu da vjerujem 🤦
M

Mirceta zna

pre 7 dana

Da mi je samo viditi ljude koji daju minus na ovakve komentare.zasto boze takve ne uzimas.zasto.
G

Gost83

pre 7 dana

Slučajno sam udario minus na jedan komentar...izvinjavam se tebi Edine tamo gore 🙏🏻
D

DjolePartizan12

pre 7 dana

Neverovatno koliko je život surov. Danas te ima, sutra te nema. Počivaj u miru, dobri naš Edine. ❤️
N

Nesa 5

pre 7 dana

Iskreno saucesce porodici.Pocivaj u miru Edine!!
d

dekster pitman

pre 7 dana

Nadam se da se ta ljudska beda koja mu je dala otkaz na Areni neće pojaviti na njegovoj sahrani
S

Saša_PFC

pre 7 dana

Odmori od politike druže barem na ovu vest...pusti legendu neka živi medju nama.
J

Jos tinja ogorcenje

pre 7 dana

BEDA ,to je blaga rec za hulje i hijene na Areni !

dejanjovanovic782@gmail.com

pre 7 dana

Kako od čega, saučešće porodici.
a

aura

pre 7 dana

Edin, deset mesta prazno pa Kole, Plavšić, Radojević. Bilo je zadovoljstvo slušati tvoje prenose, počivaj u miru.

❤️

pre 7 dana

Vreme nije isteklo…pocivaj u miru.

Sterlings Braunfels

pre 7 dana

Ogromna tragedija počivaj u miru Edine
A

Aca9944

pre 7 dana

Nikako mi ne ide u glavu zasto uvek ljudi sa posebnim darom odu prerano sa ovog sveta. Pocivaj u miru.
S

Sasa K

pre 7 dana

Ovo je vest koja me je baš pogodila. Otišao je dobar čovek, čovek sa stavom i najbolji komentator košarke na ovim prostorima. Neka mu je laka zemlja a porodici Edina Avdića iskreno saučešće.

aura 222

pre 7 dana

strašno. saučešće porodici
М

Милутин

pre 7 dana

Почивај у миру.
D

Dejanii

pre 7 dana

A jbt, zao mi ga je kao da sam ga lično poznavao. Primjer je za sve sportske novinare.
S

Sarke

pre 7 dana

Zanemela sam... Sinoc slusah jucerasnju epizodu, auuu. Tragedija.. pocivaj u miru dobri covece, hvala ti za sve, na nazaboravnim prenosima, ma... Reci su suvisne... Jedno veliko hvala ❤️
K

Karaleja

pre 7 dana

Edine neka ti dragi Allah podari Dzenet. Porodici saučešće.
B

Brut

pre 7 dana

Jel tog debila što lupa minuse, bar malo sramota.
e

epastaces

pre 7 dana

to je onaj lik sto ga skinuo sa arene, onaj psihopat, svi ga znaju
S

Smislov

pre 7 dana

Baš sam u šoku. Bilo ga je zadovoljstvo slušati. Sjajan komentator i izvrstan poznavalac košarke. Neka mu je večna slava i hvala.
M

Mocart Brestovik

pre 7 dana

Saučešće porodici,velika tuga😥

Petar Kesic

pre 7 dana

uzas bas steta mlad covek. nikad necu zaboraviti komentarisanje tekme cibona partizan i kecmanove trojke. pocivaj u miru legendo
n

nenadnbgd

pre 7 dana

Počivaj u miru,legendo...
S

Soichiro

pre 7 dana

Mislim da mu niko ne moze mrk pogled i rec osude reci na ono sto je radio... Retko pozitivan lik... Nek mu je laka crna zemlja.
Z

Zvezda 91

pre 7 dana

Strasno i zalosno. Neka ti je vecna slava majstore.
K

Kažem

pre 7 dana

Taška vjest baš.legendaran i najbolji komentator,a šta reći,velika tuga,za cjeli sport.čovjek bez granica
a

arhitekt

pre 7 dana

Au...kakav šok. Saučešće porodici Toliko sam voleo da slušam ovog čoveka doktora košarke. Uvek odmeren, vaspitan...Zašto si nas tako brzo napustio dragi Edine?
b

batabane

pre 7 dana

Ne znam kojim recima se Muslimani oprastaju od coveka,ali nek pociva u miru.Bio je institucija,sa neverovatnim poznavanjem kosarke i svog posla.Ziva statistika,svega se secao.Nepravedno je sa svojim partnerom sklonjen sa komentarisanjem ABA lige.
p

ppCz

pre 7 dana

da mu dragi Allah podari dzenet a porodici sabur, ili ti da mu Bog podari rajske vrtove, a porodici saučešće.
S

Sipa

pre 7 dana

Počivaj u miru, legendo.

zlatibor303

pre 7 dana

velika tragedija ,pocivaj u miru...

jaca966

pre 7 dana

neka ti je vecna slava i hvala legendo saucesce porodici i prijateljima
f

fjfnjf

pre 7 dana

odavno me neciji odlazak nije pogodio kao ovaj kad sam čuo da je Edin preminuo,listam po portalima i stranicama cekajucu demant ali izgleda da je istina.Saucesce porodici i svim prijateljima,vječna ti slava i veliko hvala za svaki prenos,komentar,bio si lice kosarke na Balkanu koji je prepun kosarkaskih legendi a ti si medju njima

Igor Markovič

pre 7 dana

Da li je moguće
b

bugiber

pre 7 dana

Vreme nije isteklo ...

Zaca

pre 7 dana

Teeeeeeleeeeeetooooović sa parkinga aaaaaaaaaa ideeeeee trojka!!!! Posldnji pozdrav najvećem stručnjaku juče sam ga gledao i uvek kada mi iskoči vrlo rado poslušao velika tuga i bol❤️
I

Istine radi...

pre 7 dana

Sjajan novinar i dobar covek.Sok ,saucesce porodici .

DarthVader

pre 7 dana

Au, kakav šok! Voleo sam njegove prenose, podkaste i tekstove. Počivaj u miru i da odigraš koju sa Kobijem...

Nedim ®

pre 7 dana

Zbog ljudi kakav je bio Edin se voli košarka. Neka mu je vječni rahmet !
d

dona19888

pre 7 dana

sklonjen je zato sto je bio ispred televizije kakva je arena bila ....a kad si u nečemu dobar tebi nije mesto tu....dovode komentatore kao sahrene da prenose
G

Grobarcina

pre 7 dana

Pocivaj u miru Edine 🙏
J

Japp

pre 7 dana

Pocivaj u miru legendo❤️
K

Korner

pre 7 dana

Pocivaj u miru,Amin
B

Boldrick

pre 7 dana

Pedja iiii bombaaaa.Poslednji pozdrav care.
L

Lord Commander

pre 7 dana

Malo je reći da sam šokiran i da mi je žao! Svaka čast Koletu, Plavšiću i ostalim komentatorima košarke, ali Edin je bio nivo za sebe, gledati košarkašku utakmicu uz njegov komentar i bilo koga drugog je bio sasvim drugačiji doživljaj. Pored toga, neko sa onakvom vedrinom, onakvim osmjehom i pozitivom u svakom smislu sigurno nije bio loš čovjek ni izvan komentatorskog mikrofona. Neka mu je laka zemlja i Bog da mu dušu naseli u rajska naselja, porodici najiskrenije i najdublje saučešće.
B

BoteJe

pre 7 dana

Tuga. Počivaj u miru, legendo !
N

Nickcdn

pre 7 dana

Не, није истина. Не могу да вјерујем. Па јуче сам одгледао његов интервју са Нуркићем. Ништа није указивало на тако нешто. Каква штета! А толико си био вољен због свог посла којег си зналачки обављао. Нека ти је лака црна земља Едине! Да , Време није истекло!!!
K

Kup

pre 7 dana

Legende ne umiru... Takvog čoveka nismo ni zaslužili da imao u ovom svetu kvazi poznavalaca košarke, generalno u svetu loših ljudi... Čovek svog stava... Putuj majstore, veliko hvala za sve... Doći će taj dan naše najveće pobede, time ćemo ti bar malo vratiti, šta su ti ovi uzeli...

vacke86@gmail.com

pre 7 dana

Tuga, ne mogu da verujem, saučešće porodici.
b

basket player

pre 7 dana

Pa kako, stvarno mi je jako zao, pocivaj u miru dobri covece...

Veljara4

pre 7 dana

Ubedljivo najbolji kosarkaski komentator, tuga
R

Redsi

pre 7 dana

grijeh,počivaj u miru ljudino !!!
K

Kalabasas

pre 7 dana

Najveci poznavalac kosarke,od nekih sklj liga preko aba,evrolige,koledz kosarke,nba da ne pricamo,doktor svog posla. Srce,na zalost racuni iz 2019 tek ce poceti da stizu na naplatu,pojma nemamo koliko mladih ljudi svakodnevno umire. R.I.P.
Z

Zoran Gligorić

pre 7 dana

Najstručniji, najbolji sportski komentator na Balkanu! Bio je izuzetno talentovan za posao koji obavlja. Nazalost, najbolji odlaze!
H

Hermano7

pre 7 dana

Nerealno, Bog da ti dusu prosti, pocivaj u miru
X

Xcxc

pre 7 dana

E zivote,e zivote

Bojsa2

pre 7 dana

Auuu brate,sta je bre ovo...Kako? Pocivaj u miru legendo!
Ф

Фикус

pre 7 dana

Каква је ово сезона људи моји???? Драги и добри Едине, одзвањаће она твоја "Вријеме није истекло" и памтиће се исто колико и Кецманова тројка!!! Почивај у миру и нека ти је лака земља и поздрави нам Дулета.
G

Golst

pre 7 dana

Zašto niko ne prenosi od čega je umro stvarno šok relativno mlad čovek
Z

Zar je bitno

pre 7 dana

Ili moždani ili infarkt, sada je nebitno
N

NN3

pre 7 dana

Obzirom da je njegov kolega Miloš sa kojim snima podkast redovno pre samo sat vremena objavio klasičan tvit o košarkaškim novostima, jasno je da se desilo nešto iznenada i brzo nakon toga, tako da je 99% srce u pitanju. Još je Edin juče u podkastu rekao da je nešto bolestan..
S

Samo pravda

pre 7 dana

Sokiran sam,Edine da te dragi Bog primi u carstvo nebesko🙏😢!
K

Krcmar1

pre 7 dana

Vecna ti slava legendo.
S

Salindžer

pre 7 dana

Stvarno tuga , gledao sam pre par dana interviju sa Nurkicem . . . Saucesce porodici, 😪😢
V

VELIKA TUGA

pre 7 dana

Neprevazidjen u svom poslu.Organizirati turnir u kosarci u njegovu cast svake godine na ovaj dan. i to najodgovor niji iz Arene ako imaju doblesti.Neverica,Pocivao u miru!
m

miki.mocart

pre 7 dana

Pocivaj u miru ! Tugaaaa. Toliko smiren,prizeman i dobar lik. Bas steta..
8

8888

pre 7 dana

Nije me skoro toliko rastužila ova tužna vest.Počivaj u miru dobri čoveče...
@

@ssss

pre 7 dana

Otvorim vesti i iskoči mi ova užasna vest!Počivaj u miru dragi čoveče.Nadam se da si otišao na neko bolje mesto!
B

Brale

pre 7 dana

Kakav šok, najbolji komentator koga sam slusao. Hvala ti za ono Kecmannnnnnn, velika me tuga obuhvatila da me nije sramota da pustim suzu, saucesce porodici a tebi Edine vecna slava.

Kristina Janjic

pre 7 dana

najveci znalac kosarke na ovim prostorima a i šire...
N

NN3

pre 7 dana

Šokiran sam i bez reči, bukvalno ne mogu da procesuiram.
Z

Zvlat BG

pre 7 dana

Strašno! Počivaj u miru, saučešće porodici!
2

25

pre 7 dana

Veliki gubitak. Čovek je prosto bio rođen za posao kojim se bavio
B

Bibi

pre 7 dana

Počivaj u miru legendo.
1

123123

pre 7 dana

najveci znalac kosarke na ovim prostorima a i šire
F

Figaro

pre 7 dana

Ne mogu da verujem, juce covek snimao podkast... Tuga. Pocivaj u miru Legendo i hvala sto si nam svima ulepsavao dane ispred malih ekrana.
F

Fiore

pre 7 dana

Auuu ne mogu da verujem.Sta ti je zivot.Sigurno najbolji komentator sa ovih prostora i jedan od najboljih svih vremena.Bas sam se rastuzio.Pocivaj u miru Edine,saucesce porodici.
B

Banja Luka 86

pre 7 dana

Kakva užasna vijest. Veliki čovjek nas je napustio. Počivaj u miru legendo!
К

Куре на специјали

pre 7 dana

Вријеме није истекло...почивај у миру Едине.
w

www

pre 7 dana

Tragedija, neka mu je laka zemlja. Odlazi veliki poznavaoc kosarkaskog sporta. Otom coveku samo reci hvale. Edine, preselio se se u legendu, besmrtnost . Vecna slava :-(
v

vreme nije isteklo vreme nije isteklo

pre 7 dana

E i to vreme nece isteknuti dok smo mi zivi! Pamticemo te kao najboljeg komentatora na ovim prostorima. Ali i to je sns sek.. uspela da.... pocivaj u miru Edine🫡
k

klog

pre 7 dana

Ovo je tolika tragedija da ne znam kako se zovem od šoka! Previše sam razočaran u život. Nemam dovoljni reči da objasnim šok i tugu. neka ide sve u 100 p.m.
K

Klasičan Vojin

pre 7 dana

Ako je najuticajniji na mene od trenera bio Dule, sigurno je najdragoceniji momenat za mene i Kecmanovu trojku prenosio ubedljivo najbolji sportski komentator koga Balkan je Balkan imao. Edine, hvala ti, što si me naučio kako se gleda košarka. R.I.P.
D

Drhaus86

pre 7 dana

au tragedija bio si i ostao gigant u kosarkaskom svetu iskreno saucesce porodici
S

Secondigliano

pre 7 dana

pocivaj u miru majstore, obelezio si sve sto se tice prenosa i podkasta, citam ispocetka i opet ne verujem, taj glas, znanje, reakcije na trojke i zakucavanja nece niko imati jos ko zna koliko. majstor si bio nevidjeni
D

Dedadakaže

pre 7 dana

Šteta....Velika Šteta....Majstor svog posla👍

Urke97

pre 7 dana

Au šta je ovo malopre sam gledao emisiju ne verujem
D

DosijeX

pre 7 dana

Počivaj u miru legendo..
m

metalika moj dobar

pre 7 dana

auuuu sta ti jezivot, pa kako od cega sto ne napisaste ??
в

велики штрумф

pre 7 dana

Ја стварно не могу да верујем да је вест тачна! Па пре 2 дана је објављен подкаст са Нуркићем, деловао је скроз здраво, насмејан, нормална боја лица… Човек само гофину дана старији од мене… Страшно, страшно! И сјајан новинар је био, зналац, добар човек, увек насмејан… Невероватно. Почивај у миру, нека ти је лака земља, Едине! Свима ће недостајати твој глас!
j

ja sam jaaaa

pre 7 dana

Jebiga, ako ga je srce izdalo, svima moze da se desi koliko god bio zdrav
N

Nikad zaboravljen

pre 7 dana

Ova vest nas je sve šokirala. Kao ona trojka Dušana Kecmana u Zagrebu, koja te je propraćena nezaboravnim komentarima lansirala u sam vrh komentatorskog zanata. Tvoje reči ostaju. Živiš!
n

nemanja1512

pre 7 dana

najveci komentator kosarke ikada sa ovih prostora, prosto ne mogu da verujem , pre sat vremena sam gledao podkast udvajanje, i sad procitam ovo. neverovatno ljudi sta se ovo desava, pocivaj u miru!
E

Enzo

pre 7 dana

ogroman šok... počivaj u miru Edine ❤️
A

Auuu

pre 7 dana

Najlegendarniji kosarkaski prenosi, pocivaj u miru.
E

Enciklopedija

pre 7 dana

auuuui covece!! Bas tuzna vest za ceo region.Bio je ubedljivo najbolji kosarkaski novinar sa ovih prostora, sa neverovatnom harizmom, znanjem i energijom.Obozavao sam da ga gledam i slusam.... Vecna ti slava
R

Repuh

pre 7 dana

Legendo, zar i ti!? Pa rano je brate.
D

Denver

pre 7 dana

Hvala na svemu Edine!
A

Alcatraz

pre 7 dana

Auuu u šoku sam!!! Veliki poznavalac košarke, jedan od najboljih komentatora na nasim prostorima. Počivaj u miru brate!!! 🙏🙏🙏🙏

Ivan L

pre 7 dana

Koliko mi je poznato radio je normalno do juce, dakle uzrok smrti je nazalost posledica jedne stvari najverovatnije. Necu reci sta je, ali ko razume shvatice.
N

Nikola 2233

pre 7 dana

Posto ima nas mnogo Koji ne razumemo budi ljubazan pa nam Malo blize I vise objasni posto ocigledno ti znas...
в

велики штрумф

pre 7 dana

Не знам шта си хтео да кажеш али могуће су две ствари: срце највероватније или мождани удар (мада ретко он буде толико јак да моментално усмрти човека). Може да буде и анеуризма и то је то. Очигледно није страдао у несрећи.
D

D.

pre 7 dana

Saucesce porodici. Velika tuga. Odlican lik
M

Mirko_11

pre 7 dana

Sta se ovo desava?! Saucesce porodici legendarnog Edina.
D

DDSS

pre 7 dana

Ne, draga redakcijo on nije jedan od najboljih… on je bio najbolji. Njegovi podcasti su nesto posebno, a o prenosima ne vredi ni trositi reci. Pocivaj u miru legendo

Nedeljkoo Subotic

pre 7 dana

Prije pola sata sam pogledo ispostaviće njegovu posljednju epizodu podcasta sa Milošem, radovao se narednoj kao ni jednoj utakmici, šta ti je život danas jesi sutra nisi.Počivaj u miru na nekom bolje mjestu dobri čovječe!
L

Luigi

pre 7 dana

Nestvarna vest. Deluje kao nešto što njemu ne bi moglo da se desi. Neprevaziđen komentator i poznavalac košarke. Počivaj u miru.
3

345

pre 7 dana

Veliki čovek. Nmg da verujem. Neka mu je laka zemlja.

kiboooo

pre 7 dana

Tuga ogromna uzas.
v

vukasin2015ks

pre 7 dana

pocivaj u miru legendo...
d

dona19888

pre 7 dana

jedan od omiljenih.kako je on samo prenosio utakmice...nažalost sklonjen je bez razloga...mesto su mu zauzeli amateri.nek mu je laka zemlja...
в

всс

pre 7 dana

Одакле је склоњен? Зашто пишете небулозе? Он је увек био превасходно коментатор НБА и то је радио до последњег дана. Раније је радио и АБА лигу, али зато што на Арени није било квалитетних коментатора. Никада није коментарисао Звезду и Партизан у ЕЛ од када је на Арени, сасвим логично - он је (био) гробар, а зар је Срђан Радојевић лош коментатор па је требало да Един поред НБА преноси и Партизан??? Наравно да не. Иначе је са Колетом пуно других ЕЛ утакмица коментарисао, па не знам где је то склоњен кад је радио на Арени до последњег дана, плус је имао 2 подкаста! Можда се чак и префорсирао јер је толико радио!
L

Liman 3

pre 7 dana

@всс Što izmišljaš? Čovek je sklonjen sa Arene, nije poslednjie pola godine radio NBA prenose, znam jer gledam sve. Sve zbog jednog benignog komentara gde je pomenuo kako nije Željko Obradović kao neki koji plaćaju drugima da mu dolaze (jasna aluzija na zna se koga). I to je bilo dovoljno da ga ove godine ne slušamo. Najbolji komentator košarke, treba samo videti kako se kod njega inače uvek rezervisani Jokić raspričao. Bilo te je užitak slušati, počivaj u miru.

Realan lik

pre 7 dana

@BCC caci svuda prisutni...

Realan lik

pre 7 dana

BCC caci svuda prisutni...
D

Dragan1

pre 7 dana

Kako bre? Od cega?
K

Kop

pre 7 dana

Verovatno od srčanog udara
G

GrobarBGD

pre 7 dana

Nažalost srčani udar...
С

Скопје

pre 7 dana

ГОАТ, почивај у миру и подли неке анегдоте са онима који те чекају горе.
L

LaMonf92

pre 7 dana

🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹