Komentari na vest

Jagnje mora da bude iz Pirot, a medalja zlatna

F

Fanste933

pre 42 minute

težak je to posao, bajka kako za koga
R

Ru99

pre oko 1 sat

Svaka cast majstore uzivaj u zasluzenoj penziji

aura 222

pre oko 1 sat

idi care odmaraj ,duga karjera baš, uživaj

Mozzart Nalog

pre oko 1 sat

Pesicu legendooo
S

Srdjan1314

pre oko 1 sat

Najjaci trener ikada. Izjave, harizma. Srecno u penziji
N

Natalii29

pre oko 1 sat

da li je to rako uopste

Miloš Milovanović

pre oko 2 sata

Sve jeste ali kako ispusti titulu u zadnjoj četvrtini
M

Marko989

pre oko 2 sata

Jos pamtim njegov tripl dabl u NBA finalu. Jedan jedini Kari Pesic Obradovic Mesi

Vlada81pfc

pre oko 2 sata

Srecno u penziji legendo i da uzivas peceni jagnjici sto vise

Petar Lukić

pre oko 2 sata

Željko i on dva najbolja trenera u istoriji košarke
M

Mirkoxx22

pre oko 2 sata

Jedan od bolji svetskih trenera.
A

Andja454545

pre oko 2 sata

Bravo Pešiću, legendoooo

ЗоранАГТ+

pre oko 2 sata

са 'ладно пиво.
i

ivana9997

pre oko 3 sata

Zasluzeno da odmara u penziji. Bravo za karijeru

Bojan Ivanovic

pre oko 3 sata

Bravo Pesicu legendo
S

SvetiSlav Pš

pre oko 3 sata

U Indijanopolisu si ušao u legendu, nešto što će generacije pamtiti i nešto što će teško neko ponoviti! Umalo si u Parizu ponovo samleo amerčku hemiju, jbg viša sila(čitaj sudije)! Hvala Kari!

Jovan Jovanovic

pre oko 3 sata

Ozbiljna legenda , srecno u penziji majstore , veliki si !
M

Markokmet

pre oko 3 sata

Sbetislav Pesic nas najbolji trener velike uspehe sa reprezentaciju Srbije i puno uspeha i sa mnogo klubova u Evropi jedan je Kari Pesic

Slavko Ćosić

pre oko 3 sata

Trener i treba kako kaže narod , malo zaguljen ali podnošljivo . On je to znao i imao granicu . Srećno mu mirovanje ako može .

Uskekruske

pre oko 3 sata

Videcemo sta ce biti

1Sale11

pre oko 3 sata

Srecna pnzija treneru
K

Komri

pre oko 3 sata

takvima posle odredjenih godina treba zabraniti da rade kao treneri i staviti ih kao mentore u trenerske skole. Nama bi vise znacilo da 5 ljudi radi direktno pod njim nego bilo koja medalja. Fale nam treneri stare skole
B

Blaki

pre oko 3 sata

Legenda bio i ostao!

Miloš Orošić

pre oko 4 sata

Ma jedan je Svetislav Pešić!
i

ivan3333

pre oko 4 sata

Rodjeni gubitnik
R

Rudi

pre oko 4 sata

Može li da bude selektor pa i po cenu zdravlja budući da neće više da zarađuje a sve je oročio
U

Ugftctt

pre oko 2 sata

Ne zvaćemo Žotu...Iz Atene...

Isa Peric

pre oko 4 sata

Pravi Pirocanac uz nemacku podlogu. Ali za Srbiju je doneo mnogo medalja i uspeha! Nek uziva malo i u penziji.
Т

Трипле

pre oko 4 sata

Срећно најбољем тренеру у заслужено пензији, за разлику од других један од ретких који је напредовао заједно са кошарком а некад и био испред свог времена. Хвала за онај меч против амера, мало је фалило, споменуту и Финску што да не, очигледно да мора и неки такав меч у каријери да проживе такви великани!
D

Drale1998

pre oko 4 sata

A njemu je vreme za jagnje I penziju