Komentari na vest
Jagnje mora da bude iz Pirot, a medalja zlatna
F
Fanste933
pre 42 minute
težak je to posao, bajka kako za koga
R
Ru99
pre oko 1 sat
Svaka cast majstore uzivaj u zasluzenoj penziji

aura 222
pre oko 1 sat
idi care odmaraj ,duga karjera baš, uživaj
Mozzart Nalog
pre oko 1 sat
Pesicu legendooo
S
Srdjan1314
pre oko 1 sat
Najjaci trener ikada. Izjave, harizma. Srecno u penziji
N
Natalii29
pre oko 1 sat
da li je to rako uopste

Miloš Milovanović
pre oko 2 sata
Sve jeste ali kako ispusti titulu u zadnjoj četvrtini
M
Marko989
pre oko 2 sata
Jos pamtim njegov tripl dabl u NBA finalu. Jedan jedini Kari Pesic Obradovic Mesi
Vlada81pfc
pre oko 2 sata
Srecno u penziji legendo i da uzivas peceni jagnjici sto vise
Petar Lukić
pre oko 2 sata
Željko i on dva najbolja trenera u istoriji košarke
M
Mirkoxx22
pre oko 2 sata
Jedan od bolji svetskih trenera.
A
Andja454545
pre oko 2 sata
Bravo Pešiću, legendoooo
ЗоранАГТ+
pre oko 2 sata
са 'ладно пиво.
i
ivana9997
pre oko 3 sata
Zasluzeno da odmara u penziji. Bravo za karijeru
Bojan Ivanovic
pre oko 3 sata
Bravo Pesicu legendo
S
SvetiSlav Pš
pre oko 3 sata
U Indijanopolisu si ušao u legendu, nešto što će generacije pamtiti i nešto što će teško neko ponoviti! Umalo si u Parizu ponovo samleo amerčku hemiju, jbg viša sila(čitaj sudije)!
Hvala Kari!
Jovan Jovanovic
pre oko 3 sata
Ozbiljna legenda , srecno u penziji majstore , veliki si !
M
Markokmet
pre oko 3 sata
Sbetislav Pesic nas najbolji trener velike uspehe sa reprezentaciju Srbije i puno uspeha i sa mnogo klubova u Evropi jedan je Kari Pesic
Slavko Ćosić
pre oko 3 sata
Trener i treba kako kaže narod , malo zaguljen ali podnošljivo . On je to znao i imao granicu . Srećno mu mirovanje ako može .
Uskekruske
pre oko 3 sata
Videcemo sta ce biti
1Sale11
pre oko 3 sata
Srecna pnzija treneru
K
Komri
pre oko 3 sata
takvima posle odredjenih godina treba zabraniti da rade kao treneri i staviti ih kao mentore u trenerske skole. Nama bi vise znacilo da 5 ljudi radi direktno pod njim nego bilo koja medalja. Fale nam treneri stare skole
B
Blaki
pre oko 3 sata
Legenda bio i ostao!
Miloš Orošić
pre oko 4 sata
Ma jedan je Svetislav Pešić!
i
ivan3333
pre oko 4 sata
Rodjeni gubitnik
R
Rudi
pre oko 4 sata
Može li da bude selektor pa i po cenu zdravlja budući da neće više da zarađuje a sve je oročio
U
Ugftctt
pre oko 2 sata
Ne zvaćemo Žotu...Iz Atene...
Isa Peric
pre oko 4 sata
Pravi Pirocanac uz nemacku podlogu. Ali za Srbiju je doneo mnogo medalja i uspeha! Nek uziva malo i u penziji.
Т
Трипле
pre oko 4 sata
Срећно најбољем тренеру у заслужено пензији, за разлику од других један од ретких који је напредовао заједно са кошарком а некад и био испред свог времена.
Хвала за онај меч против амера, мало је фалило, споменуту и Финску што да не, очигледно да мора и неки такав меч у каријери да проживе такви великани!
D
Drale1998
pre oko 4 sata
A njemu je vreme za jagnje I penziju








.jpg.webp)