Komentari na vest

Još nema trenera, ali tu je pojačanje

V

View

pre 7 minuta

Pešić otišao u penziju? Samo puškom mogu da ga oteraju.🤣

Ranijeri

pre 28 minuta

Dobar kosarkas,krenuo Bajern u pojacanja
s

stv

pre 31 minuta

Solidno prvo pojačanje za Bajern! Johanes Timan je pouzdan, iskusan krilni centar koji može da igra obe pozicije u reketu i već se dokazao u Evroligi sa Albom. Vraća se kući pun samopouzdanja posle Japana i biće odličan partner Gabrielu, Vojtmanu i da Silvi. Šteta što još nema novog trenera posle Pešića, ali ovakav potez pokazuje da klub ozbiljno radi na sastavu. Ako zadrže Majka ili nađu adekvatnu zamenu, Bajern može da bude vrlo konkurentan naredne sezone.
D

DjolePartizan12

pre 39 minuta

Timan je jedno vreme igrao odličnu košarku i onda nestao.

Vladimir Jovanovic

pre 43 minute

Jedan je Kari Pešić

Leukemija

pre oko 1 sat

Sad moze greje klupu i tako
G

Gggggggg

pre oko 2 sata

Eto vidite da i bez trenera se dovode igrači, tako je limar dovodio igrače pored Zoca.

perazdera6

pre oko 2 sata

Solidan igrac bio videcemo da li moze sada da pruzi nesto
u

user7575

pre oko 2 sata

Nekada bio solidan igrac,sad tesko da moze nesto!