Komentari na vest

Ko će u Pireju biti Zvezdin novi Rokas?

N

Nikitovic

pre 5 meseci

X faktor ce biti trener Nikitovic, koji se posle poraza od Makabija oporavio u susretu sa Studentskim centrom, pa se ocekuje pobeda. Napred Zeleznik do F4 EL !

Nebojsa Radojicic

pre 5 meseci

Sve ispod 20 razlike za Olimpijakos biće uspeh...

Mutombo

pre 5 meseci

Dobra stvar je da su oni u problemu na mestu plejmekera. Možemo mi njih da dobijemo brzom igrom i da Semi Odželaj opet neutrališe Milutinova. Naša snaga protiv njih je brzina i preuzimanje. Opteretiti što više Vokapa, jer bez pleja ni jedna ekipa ne može da se sastavi kako treba.
b

bugiber

pre 5 meseci

Sasha Vezenkov ....
I

IbrahimBa

pre 5 meseci

Nisam mijenjao trenera na fantazy,,Barcokas ostaje i ovo kolo 😂😂

Мирослав

pre 5 meseci

Koliko se može sačuvati Vezenkova,a nek Batler namjesti ruku
A

Ako se uplati

pre 5 meseci

3 000 000€ kao prošle godine svašta može da bude.
S

Sta reciii

pre 5 meseci

Znaci umesto da dovedemo Igrača od 3 miliona mi smo dali 3 miliona za jednu pobedu, To samo moze ljubomorni Grobarsko mozak da smisli
@

@Sta reciii

pre 5 meseci

Oni su 3 miliona dali za Parkera, što znači i da jesmo kupili jednu takmicu, pametnije smo potrošili tolike pare?! :)
P

Preža

pre 5 meseci

Razvaliće nas!
M

MrZrex

pre 5 meseci

Bez brige braćo Grci bićemo nežni
M

Madre mia

pre 5 meseci

Mediji prave nebulozne zaključke , da smo dobili Makabi to bi kao nesto znacilo? Teske nebuloze...
E

Evo banke

pre 5 meseci

Znacilo bi puno,u ovakvoj EL jedna pobeda moze da bude kljucna,nije isto play off ili in,isto ka ni 7 ili 10 mesto.
a

ajmo

pre 5 meseci

bolje ovu da izgubimo i sacuvamo se povreda,a da pobedimo bajern, efes, pariz, partizan...vise me plase ovi timovi jer podizu formu i igraju rastereceno od olija,reala ili barse u gostima
n

nikос

pre 5 meseci

А као ако изгубимо то сигурно значи да ћемо се сачувати од повреда? хахахах е мати моја
n

nikoc

pre 5 meseci

И да, заборавих још нешто приупитати. Ако изгубимо, то поред тога што ћемо се сачувати од повреда значи да ћемо сигурно добити ове противнике које си набројао послије..париз, ефес, партизан итд? ххахах
@

@nikos

pre 5 meseci

Nekim ljudima treba crtati sta je neko hteo da kaze "mati moja". Kakve veze imaju povrede i porazi? Samo sam mišljenja da ne treba ulaziti 100% u mec. Oni ce kidisati kao hijene. Zasto da se u takvoj situaciji rizikuje? Ako mislis da je identicno igrati protiv olija (i svih ostalih iz vrha) i onih "slabijih" kuci onda ne vredi da se polemise. Teraj svoje pravolinijsko razmišljanje i uzivaj.
n

nikoc

pre 5 meseci

Не требаш ти ником ништа да црташ.Твоја теорија је глупа као ноћ. Значи прошле сезоне смо се требали пазити од повреда и ући са 67% против Барсе у гостима како би добили неке загарантоване утакмице кући??? На крају смо одвалили Барсу у блауграни. Требали смо се "чувати повреда" и против Фенера на почетку сезоне јер ето нема шта ми ту да тражимо? Требао Ђоковић да се чува од повреда свих ових година како би добио неке сигурне мечеве касније? То о чему ти причаш није спорт и то није шампионски. тако размишљају само људи који везе немају са спортом и који нису шампиони. Ај уздравље