SAMO PEJDZ JARAMAZ I TRIFUNOVIC DA OSTANU ! SVE DRUGO STO DALJE OD KK PARTIZAN. OVO JE JAD I BEDA.

OSTOJA SAD KAD UPROPASTI KLUB ZA OVU SEZONU BUDI ISKREN I RECI KO TE DOVEDE I ZASTO. DA ,ZAVRSIO SI ZADATAK SAD MRS. SVE SI NAJURIO A KOBAJAGI TRAZIS POBEDE. SA KOGA. KI DA IGRA. TI I LONCAR ! MRS.

gost43

TAKO JE. Sve najuriti i upravu. Amateri.
Ć

Ćirko

Sta hoce vise ovi cigani. Slobodna bacanja 17-25 i opet nesto kukaju. Samo to i umeju. Kukaju na sudije i kad pobedjuju. Ovakav Partizan su jedva dobili. Sviraju nam faul u napadu na svaka dva minuta. To sto vi igrate grubo, nismo vam mi krivi.
C

Cccc

Koja laganica, nikad jednostavnije I nikad lakše. Mogli su imat sve sudije Slovenije I Hrvatske i opet bi izgubili. Tolika samouverenost i kod toliko navijačkih odluka sudija i nijedan protest samo znače jedno, dajte im koliko hoćete slobodnih bacanja navijajte koliko hoćete mi dobijamo. Momci ponosni smo na vas.
K

Kloparalo

Idi Ostoja,idi lopove,idi prevarantu,idi lopuzo,idi,idi,odlazi,ne brukaj ss vise,neznalici,izrode.
l

limariiiii

udri limare kradljive....onako opusteno sa 40 % snage,bez znojenja.....dzaba vam braca sudioci nepravdee

951357

Poslednja četvrtina je ujedno bila i najslabija bonus igrača sve do poslednjeg minuta. Samo jedan nedosuđen faul u napadu Partizana, jedan izmišljen faul za njih na početku četvrtine, i bez razloga priznat koš. A onda apsolutna pobeda - faul Kuzmića nad Tomasom gde Tomas njega vuče, i koraci Dangubića u poslednjoj sekundi. Nekih 6-7 poena u ovoj četvrtini. Nekih 12 u drugom poluvremenu i sa onih 17-18 iz prvog poluvremena, ukupno nekih 30 na celoj utakmici. Reklo bi se, prosečan i redovan učinak bonusa u narandžastom ove sezone.
D

DULE DA SE VRATI

Šta će nam Ostoja u klubu ako igramo s klincima? Ostoja da ode iz kluba, a Dule da se vrati.
G

Gost....

Ovi igrači Partizana kompletno svi otkaze sem Tomasa i Jaramaza, pa krv mu j.... da čovek ne može zicer da pogodi a ceo život igra košarku to mi nije jasno, da šut za 3pt ne može da se pogodi pa ja ne mogu da verujem, ovo je katastrofa 2 od 16 šut za 3 pt, aloo bre, pa to dete sa ulice da dođe više bi dalo. NAPOLJE IZ INSTITUCIJE DRVA JEDNA, KO VAS DOVEDE.
n

neshha

Institucije????HAHAHAHAHAHA!Pa vi jos uvek verujete u tu nebulozu?
8

83

Noblica se ponovo lupa po grudima,jel' pobedio?
N

Nedzaf

Mnogo mi je drago zbog Rita, odlican igrac. Kome je sve bio rezerva tokom sezone, zivote.
S

Siniša 1972

Žalosno je šta gledamo.Janković kao da je junior. Zvezda ništa bolje. Ako protiv ovakve ekipe kao što je Partizan treba da se muči onda neznam šta da kažem i da li je potrebno Šta reći.

abc

Gde si ti video "muku" večeras? Ovo je toliko kontrilisan rezultat i tok utakmice da je bilo malo i dosadno.

Delija

Dali su maloletna deca na spavanjac? Ovo je utakmica za +18 ZVEZDA ŠAMPION
K

Kikivoje

Sve govori tvoja slika.Pametnom dosta....

Gostiona czv

Jel ovo Gru iz Miniona na klupi partizana?
D

Dovoljno je samo reći

Novica "Gedža" Veličković
V

Voip

Prilicno sam nezadovoljan zalaganjem zvezdinh igraca. Nebi ovako bilo da je publika u hali, bili bi poprilicno izvizdani.
R

Realni Arth

Trenutno je 57:50, imam utisak da sudije ovo resavaju, samo kome je interes da se ovako maskrira sudjenjem ZVezda, pa sto Radonja ne ulazi na teren bre, pa ovo je ziva kradja, ne mogu da verujem! Zamislite situaciju, Duop Rit dize ruke bez ikakvih pokreta Tomas ide na dvo korak i faul hahahahahaha, pa ovo je smesno bre vise, hahahahaha komedija ziv!, A siguran sam da ZVezda ovo dobija, jer je bas mnogo jaca u ovom trenutku od Partizana inace, da su oni kompletni mi bi ovo gubili glatko, verujte mi. Strasno! A tek komentator B92 hahahahaha ko Vujosevic sam da prenosi tekmu, znaci na svaki kos Zvezde ostaje mu knedla!
9

951357

Treća četvrtina: Slaba igra bonus igrača, samo nedosuđena 2 faula u napadu Partizanu, nedosuđena 2 faula za Zvezdu, i izmišljen faul u napadu za Zvezdu. nekih 5-6 poena u ovoj četvrtini bonus igrača.
I

Ivan FCRS

Ceo cirkus se mogao naslutiti posle potpuno nepotrebnog desetominutnog prekida na 16 razlike za zvezdu. Oni gledaju snimke zbog posledica, a ne zbog onoga sto je izazvalo prekid, a to je sutiranje Rita od strane Trifunovica. Tu se videla jasna namera da stvarno zele da vrate partizan u igru, neskrivena namera.
ž

žare11

sudije izgleda plaćene na sat, hoće pet sati da traje tekma...
g

Pa koji će nam k.... sudije kad ste vi toliko jadni da mi igramo sa pola snage,imam osećaj da u svakom momentu možemo napraviti seriju od 15-0,samo nećemo,greota bi bilo
W

Wa

Da nije smešno bilo bi žalosno

Jimmy Barka

Sudjenje je veoma perfidno i teatralno, tacno se vidi da Petek i ekipa sude tako da Zvezda ne da ne sme da izgubi, nego mora da pobedi sa dvocifrenom razlikom, ej bre, evidentno je da je Partizan dobio 2 poena polaganjem a oni gledaju snimak celih 12 minuta, pa neverovatni su. Evidentno je da Partizan ima slabiji tim jer ima manji budzet, ali barem sudjenje bi trebalo da bude ravnopravno i pravedno. Taman posla da sedamnaestoplasirana ekipa u Evroligi danas izgubi i ne udje u plej of, pa to bi bilo gore od cunamija, zemljotresa i erupcije vulkana zajedno, onda bi sva ova ulaganja i promene trenera (Tomic, Gavrilovic, Obradovic, Sakota , i sad Radonja koji zaradjuje po mojim izvorima 550 hiljada evra po sezoni) izgubili smisao i opet bi im mi navijaci Partizana pevali: `dzaba vam novci moji sinovci`.
n

niszvezda

Ti dečko pod hitno da ideš na odvikavanje!!!
I

Ivan FCRS

Zvezda bi usla u plejof taman da sve do kraja izgubi.
G

Gost773

Oftamolog jer si corav,psihijatar jer si lud ali da si bezobrazan-to je sigurno. Ali rastavice vas radonja na sitne delove i vas i pukla!! A ti sto pre lecenje dok nije kasno i bolest uzela vise maha!!
K

Kako se zove ta bolest?

200 ljudi vidi jedno a ti tvrdiš drugo!

Delija

Po tvojim izvorima hahahhahahah ne glupiraj se tako javno!

Peki 1

4 slobodna i lopta sa strane ?Jel to neki lex specijalis ?

Jimmy Barka

@Peki 1 uvalimtimeki | 14.03.2021 u 20:40 4 slobodna i lopta sa strane ?Jel to neki lex specijalis ?` Sine, jesi li ti cuo za tehnicku, a za nesportsku? Kad to naucis onda mi se javi.
Z

Zaharije

Jimmy Barka...stvarno te nije sramota da kom. ta bacanja???ljubi te Zeljko Pantic?
H

HAHAHAH

KK SLOBODNA BACANJA
:

:-)

Nije ovde poenta da pobedi klub sa dna tabele, nego da Zvezda ima isti broj poraza kao Budućnost. Mogu misliti šta nas čeka u Titogradu.

Jimmy Barka

@:-) | 14.03.2021 u 20:39 Nije ovde poenta da pobedi klub sa dna tabele, nego da Zvezda ima isti broj poraza kao Budućnost. Mogu misliti šta nas čeka u Titogradu. ` Treba prvo da otputujete u Titograd pa da vas doceka to sto predvidjas. Nego zasto niste onomad otputovali u taj Titograd? Ti jos uvek zivis u doba komunizma cim Podgoricu i dalje zoves Titograd.
:

:-)

Jasno je zašto nismo išli, jedan Maksimir nam je dovoljan.
G

Gostsamja

dalo ste skoro celu statistiku na kraju poluvremena. samo ste, verovatno "slucajno", zaboravili bacanja..
Z

Zmo

Jel neko video u zivotu, dva faula u istom napadu u jednoj akciji, jednom igracu?
:

:-)

Laziću protiv Budućnosti, valjda na Suadu ili Seadu.
A

Atana

Može da se desi ali jako retko, mislim da je bilo tih situacija, sli da su svirani faul jednom a nesportska drugom igraču. Ili zbog prigovora da neko dobije nesportsku nakon failula, ali jednom istom igrači u jednoj kretnji protivnika, znači nije se stalo nije bilo pauze između prvog i drugog zvižduka već se sve desilo u deliću vremena
R

Realni Arth

Katastrofalno sudjenje, ubise nas a ipak vodimo, znaci potpuno bez veze namerna, zamislite ljudi zasto se zove namerna, "ako ima namere" namere nema jer je blok bio u pitanje, ali dobro, ovi uvek su imali sudije pri sebi, ali bukvalno uvek i ne samo protiv nas nego skoro protiv svih osim Crnogorskih klubova, e tu prcccc, tu ne da Bokan na svoje. Ovo Zvezda dobija sigurno, Partizan igrao to sto je mogao igrati, trece cetvrtina ce Zvezda ponovo da se odlepi i onda laganica. Da, Partizan zaista ima tanak tim, jos par povredjenih i zato i gubi od Zadra, Cibone i ostalih srednjih ekipa. Ali, glave mu dosli dva poraza od Borca iz Cacka, znaci Partizan u punom sastavu bio i izgubio obe tekme. Zvezda, nista posebno, igra koliko mu potrbno i mozda prvi put gledam derbi a da sma ovako relaksiran, jer je razlika u kvalitetu ogromna. Onaj Pejdz mi izgleda ko da ima TBC bez kapi krvi, tek onaj plej njihov auuuuu, cirkus od igraca, pa sta ocekivati kada igras sa takvim timom, naravno pobedu! Srecno Zvezdo do pobede, a srecni i Partizanu da izbegne baraz, jer mu ide tekma protiv Mornara, Mege,Krke, pa ("nezgodne" Primorske) na kraju protiv Splita sto ce da bude vraski vazna ako izgubi sve tri pre njih ta tekma ce da odluci!! :-)
A

Atana

Ovo je sramota od sudjenja, ajde malo da kraduckaju, neku 50-50 situaciju da presude za Partizan, ali ovo... nemam reci, bukvalno sam odustao, necu ni da gledam utakmicu. SRAMOTA
g

grobar cacak

botine vuciceve se raskokodakale,kradja kradja,ne brinite dobijate lagano,vodja iskomplejsirani vas je ugasio Partizan.odgovarace kad tad
M

MNM

A u stvari nece nikada
a

abc

Ovde niko ne prriča o konačnom rezultatu, reč je o tome da nije bilo potrebe da se pravi onako duga pauza, kao da je pet igrača bilo u klinču i još toliko utrčalo na parket sa klupe. Nije isto kada na poluvreme odeš sa +20 i +7, glupo je kada se sudije ubacuju u prvi plan.
J

Japi

Ova slovenačka bagra, bez blama radi ovo, au.
S

Stefnik

Da nema ovih slovenackih cirkuzanata vec bi trebalo da bude + 20.!
G

Gostjong

Ma da 45+...
I

Iks Tb

Sudije drze groblje u utakmici, a nas ce na kraju da drze za k...., i jedni i drugi skupa...!!!

Jimmy Barka

@Iks Tb | 14.03.2021 u 20:33 `Sudije drze groblje u utakmici, a nas ce na kraju da drze za k...., i jedni i drugi skupa...!!! ` Jeste, sudija je pogodio onu trojku a ne Jaramaz, sudio je izveo 1/2 slobodna bacanja, a ne Tomas. Sram te bilo, tvoj klubic na poluvremenu vodi 7 razlike i pises ovakve nebuloze i spinove. Ma vazi, i u Laktasima vas je sudija pokrao kad vas je Igokea 1 omlatila 30 razlike. Sram te bilo.
B

Bum 92

Poslao bokan sudije da pomogne ostoji(tj sebi)...a nije limar ni svestan da mu je prijatelj milogorac....taj nema obraz....xaxaxaxax neverovatno sudjenje se nastavlja

Sliks17

Da li ima još neki sudija u ABA osim Pukla, Javora i Koljevica? Kad god oni sude Zvezda mora da igra na nož. Stvarno dokle bre vise
Z

ZingaroBL

Kao i uvijek, Zvezda vs JSD, Pukl i ostali strani elementi...oni sto, ocigledno je, mrze srpsku notu kojom zraci nasa Zvezda. Zgazi ih sve...
D

Djovanej

A zamislite sta su radili za vreme Tadica

Jimmy Barka

@Djovanej | 14.03.2021 u 20:31 `A zamislite sta su radili za vreme Tadica` Isto sto i vi sada za vreme Lorda Acike samo malo manje.
A

Arkadije III

Kakva skandalozna kradja, ovo je sramota sta rade prema sportu, Zvezda bolja 20+ razlike, a sudije spustile na 7. Samo ovako mogu egal da drze.
G

Gostiona cvz

Igramo protiv crnih i naradzastih, nema veze tako je sladje. Busaj se Novice, tad je najsladje!
:

:-)

Ovo još nisam video, 4 bacanja i lopta sa strane :-) dve lične jednom igraču u jednom napadu. Nije mi jasno zašto ih štite, zato su posle kanta u Evropi.
9

951357

Druga četvrtina: Taman sam hteo da napišem da je ovo bila mnogo slabija partija bonus igrača, ali oni su imali svoj performans na samom kraju. Izmišljen faul Ritu, faul + nesportska Noku za jedan ulaz, pritom se vidi da čovek ide na loptu, faul za pipku na Pejdžu, a ovamo nema faula nad Voldenom i Lojdom. Pritom i prekid od 10 minuta baš kada je Zvezda krenula da diže razliku nakon čega se Partizan vratio i prepolovio je... Nekih 10ak poena u ovoj četvrtini, plus onih 7-8 u prethodnoj, samo 17-18 poena igrača u narandžastom, a pritom onaj dugački prekid ko zna koliko poena je doneo, tj. odneo.
L

Lupasbre

Hahah noko vilify polomio
I

Ivan FCRS

Ovo ni Belosivic zvezdi nije uradio za celu karijeru sto su uradili slovenci za jedno poluvreme. Skolski primer utakmice gde sudije uticu na rezultat.
G

Gostujući

Je li moguće da Pukl ovo radi? Vraća ih iz nokdauna... Zvezda mora uvijek da bude bolja 21 razlike da bi dobila 1.

Jimmy Barka

@Gostujući | 14.03.2021 u 20:29 Je li moguće da Pukl ovo radi? Vraća ih iz nokdauna... Zvezda mora uvijek da bude bolja 21 razlike da bi dobila 1.` A sto nije bila bolja od Igokee u Laktasima, nego je pukla 30 razlike? Ee moj tuzni navijacu nesretnog evroligaskog kluba. Ja cu ti reci, izgubili ste zato sto nisu u Banjaluci sudili isti taj Sasa Pukl i Saso Petek.

Jimmy Barka

Hoce li sad biti ponistena sezona? Naravno da nece, to se radi samo kad Partizan dominira u nekom takmicenju, konkretno ABA ligi i Evrokupu. A sada ima vise zarazenih nego prosle godine u ovo vreme. Stvarno zivimo u banana drzavi.
S

Simao

Svirana 2 faula odjednom, gledanje snimka 5 minuta kad ih gazimo, svaki Zvezdin kontakt je faul, ne sviraju im duple... Ja znam da partizai mora nekog da pobedi, ali ne mora se baš toliko navlačiti.
N

Navlakusa

Tragikomicno sudjenje. Ajde da razumem da glodjovicima treba za nesto pobeda, ali ovako je samo jos jadnije.
U

Ušimi

Ma kakvi grobari navlače za Budućnost
n

neshha

Pa da li je moguce da sudije ovoliko ocigledno kradu i vracaju jednu ekipu u igru???Hocemo li ikad igrati derbi 5 na 5 ili mora UVEK 5 na 8???I jos nesto,da li iko slusa ovog komentatora na B92?Pa covek ni ne krije koliko je neobjektivan,nije video nista sto bi islo na stetu Partizana ali svaki detalj u njihovu korist je potanko objasnio.Nije mi jasno da neko moze da prima platu za tako nekvalitetan rad.
S

Stefnik

Bravo za komentar! Pa toj budali sa B92 to nije prvi put da tako komentarise .
R

Raša P

Auuuuuu kakvo suđenje! Bruka!!!!
D

Davidovic

Ali faul Davidovca u napadu e to je već komedija, onaj klinac(obavezno da kaže frizeru da mu vrati pare) diže ruku da je napravio faul, i kad je video da su ovi svirali u napadu, samo je skupio šaku u pesnicu hahahahahahaha e institucijo ne može se bez sudija nikako
D

Davidovic

07.08.16

I da,evo ga ,komentari tipa kako ih Ostoja unistava,a istog tog Ostoju dizali u nebesa prosle sezone kad su osvojili one silne trofeje.
D

Djuraa

Jadno je ovo sudjenje.Kako je moguce svirati covjeku dva faula za jedan prekrsaj??? Prvo obican faul pa onda nesportski
7

777

Posle meca sudije da idu na test droge. Ovo sto sude je smesno. Vise imaju gresaka nego obe ekipa zajedno.
p

pertini

Dobise ljudi 4 bacanja, loptu sa strane, pa jos 2 bacanja.. A pre toga Novica faul u napadu kod poena Mozlija i nista ne svira..
b

bojank91

Nadam se da će sudije ovo izbalansirati u drugom poluvremenu
G

Gost ali pravi

Au koliko sudije guraju Partizan da se ne bi Zvezda odlepila na 20 razlike.
K

King broj 1

Ovako loš Partizan i vi kukate... Kad pobedjujete sudije kradu, kad gubite sudije kradu.... Čoveče čujes li sebe... Ne brini... Pobedićete, sta se stresiras....
G

Pa poenta je da ne kradu nego da vas zgazimo sa 40 razlike
H

Hhh

Izvadise ih sudije iz nokdauna, ahhahah pa nema vam pomoci glodari, dzaba sve.
e

ecka siti

Sramno sudjenje ovih slovenackih grobara! Zvezda za klasu bolja . . . Ali ovi lopovi na silu vratili partizan na pristojan zaostatak. . . 12 bacanja vise za partizan. . . Sramota za sudjenje. . .
C

Crni gaga

Biće oboren rekord od - 40 kod Vujoševića, stoka će nas nabiti zahvaljujući Ostoji koji je po zadatku da uništi svetinju.Bog će im suditi.

gemathegreat

Generalski bog ili neki drugi ???
I

Iks Tb

Da imamo 30% sudjenja kao grobari bilo bi dobro.. Ovo i ovakvo sudjenje zaista nevjerovatno.. I, zadnji napad Loyd cist faul ne svira. A, da ne spominjem bar 3 situacije los i faul nisu sudili...Bez casti su, pa ih ovo ne pogadje..

Ove slovenačke smradove treba j.... ti.
8

83

Kako ovi Slovenci guraju glodare,neverovatno!!!Svejedno ce ici u drugu aba ligu,zajedno sa sudijama!!!
V

Voip

Auu e pa svasta sam gledao u kosarci ali 6 slobodnih bacanja iz jednog napada e pa to jos nisam. Ovo ce morati da vrate a to ce najmanje da odgovara Zvezdi jer ce da uprlja laganu pobedu.
G

Gostak

al se Optima pejdza pogledao poprjeko faul Lojdu glavu otkinu nista
V

Volim fucu

Dokle ce sudije sa svojim nebuloznim odlukama drzati Partizan u zivotu. Bespotrebna pauza od deset minuta kad smo krenuli da ih gazimo i onda idiotski faulovi Noku, ne svirane nosene i koraci Pejdzu. Uzas , institucija na aparatima, sudije je drze u zivotu
M

Marinjo

Navlace sudije za partizan, skoro ovo nisam video, bilo bi minus 20 da im nisu poklonili 10 bacanja. Opet vodimo puno, nikad smesniji parizan, nekad se zvao derbi..

07.08.16

Poluvreme je,imamo +7,a igramo peske sto se kaze,bez nekog narocitog napora.Zene u crnom i tegijevi svedoci mogu biti zadovoljni,jer je bilo i +16 za Zvezdu.Sampioni Univerzuma se kidaju,daju svoj maksimum,Zvezda igra lagano,bez utroska energije.Ovo je odlicna prilika da sampioni svega i svacega vide kako bi bilo da igraju EL i kako bi svako kolo prolazili.
Р

Рататататтата

Кад видим у нашој екипи овакве дивљаке од играча,уместо наших,ни не гледа ми се баскет.Којег ће Звезда репрезентативца да да у наредном периоду,или играча вредног продаје у велики клуб..Као пре неку сезону..Јовић,Калинић,Гудурић.... То ће бидти мисаона именица.