Komentari na vest

Luka Dončić za Mozzart Sport: Rođen sam kao navijač Zvezde; Jokić radi stvari koje niko pre nije

R

Rezzapereca

pre 21 minuta

Kolika je steta sto ne igra za nas, sa njim, Jokicem i Bogdanom, uzeli bi svaki trofej, ukljucujuci i OI

Aleksandar Virijevic

pre 21 minuta

Jedan od najboljih košarkaša na svetu, i dalje je nejasno kako je naš savez uspeo da ga izgubi i da ne igra za Srbiju već Sloveniju, a dečko definitivno gaji osećanja prema nama, a i koreni su mu sa Kosova i Metohije.
d

dale23

pre 28 minuta

Sad moze da udje i u tenk podno mitića.

ivanasud

pre oko 1 sat

Doncic buduci MVP Nba lige
I

Ivan8888888888

pre oko 1 sat

Mozda ce i doci u zvezdu na kraju karijere da odigra bar jednu sezonu

Mr 007

pre oko 1 sat

Bravo! 🔴⚪️💪😁
M

Markocicin

pre oko 1 sat

Doncic ziva legenda jedan od najboljih igracaaaa

Luka Kovijanic

pre oko 1 sat

svako ima pravo na gresku

1Sale11

pre oko 1 sat

To j delija momak ,bravo Luka

Aleksandar Obradovic

pre oko 1 sat

Odlican igrac, uskoro da dodje u Srbiju
i

iz ugla

pre oko 1 sat

FENOMENALAN igrac ali nazalost mislim da ce jako tesko da osvoji nba prsten. A to sto navija za zvezdu ne znaci da ce ikad igrati za zvezdu. Kad i ako bude igrao za neki klub u evropi igrace za neki koji mu nudi ogroman novac i ko ima sanse da osvoji EL.

urosh

pre oko 1 sat

Велика штета што не игра за нас, на тој позицији немамо бољег играча. Од одласка Теа у пензију немамо крштеног плеја (изузев Јовића који је такође стар). Чак може и на 2, где је такође бољи од наших бекова.
9

929292

pre oko 1 sat

Cuj cak moze i na 2, pa on i jeste cista dvojka
G

GostNavijac

pre oko 1 sat

Sjajan intervju, radujem se diskusiji o utakmici.
k

kivekive

pre oko 1 sat

Jednog dana u nasoj Zvezdi!
z

zorz74

pre oko 1 sat

Fenomenalan igrač, šteta što ne igra za Srbiju, kakav bi to tandem bio sa Jokićem

patr0_

pre oko 1 sat

Jel dosao da vidi Breskvicu
A

Andjusara

pre oko 1 sat

Minimum buca!!!!

Драгана Косић Ех Јовић

pre oko 2 sata

Sve je dobro, svi volimo Luku, ali to što navija za Zvezdu? pa niko nije svaršen :-)

Proficap

pre oko 2 sata

Luka je jedinstven tip.

mbratuljevic85@gmail.com

pre oko 2 sata

Sedi kao da je na saslušanju ispred ova dva novinara

mozzart-gost

pre oko 2 sata

Dončiću vrati se u Zvezdu.
c

cek cek

pre oko 1 sat

Nikad nije ni bio u zvezdi a sansa da ce ikada da i igra za zvezdu je 0,0% sanse. Kad se vrati u evropu igrace za neke velikane gde ima sanse da uzme EL a zvezda to NIKAD nece imati.

stefanaa14

pre oko 2 sata

maaa idii begaaajjj