Komentari na vest

Mogu Sparsi i bez Vembija: San Antonio poništio brejk i slavio u Portlandu

M

Miki9595

pre 2 meseca

Ma jaki su oni i bez njega.
t

tiesto

pre 2 meseca

A kad se vraca Vembanjama?
k

krisone

pre 2 meseca

video sam jutros kad sam se probudi da su SA gubili na poluvremenu nekih skoro 10ak kad ono vidi kako su se vratili. klinci uzeli brejk bez vembija.

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Portland je propustio veliku šansu u meču gde je imao dvocifrenu prednost, i to je uglavnom ono što se u doigravanju skupo plaća. Kada se to desi protiv ekipe koja ima više rešenja, kazna obično stigne do kraja utakmice.

Zivot je igra

pre 2 meseca

slabo da Slavije ne moze
M

Mirsen

pre 2 meseca

dokaza da ekipa ne zavisi od jednog

50 miliona razloga

pre 2 meseca

Tesko bez njega, jer im se cela igra zasniva na njemu...