Komentari na vest

Musa i Garza napadaju Srbiju

stefan nikolic

pre 5 dana

svako ima pravo da napada a da li ce da uspe da pobedi e to je pitanje
c

chicalozzi

pre 5 dana

skroz respektabilan sastav bosne

Ivana Radovanovic

pre 5 dana

Hahahah ma vazii
l

loshMy09

pre 5 dana

da ne bude "Musa dere jarca" 😬lako biti neće ni jednima ni drugima.Čestitke KK Bosna na šampionskoj tituli BIH.sportski pozdrav.

quaresmaaa

pre 5 dana

Čuj napadaju,to samo i mogu

nadama

pre 5 dana

Ma samo nek napadaju
d

dtadic12

pre 5 dana

samo neka oni napadaju...

MiraGajic91

pre 5 dana

Nema lakih protivnika u kvalifikacijama.