Komentari na vest

Navijači Panatinaikosa kupili 5.000 karata za F4, a šta će biti sa njima?

0

0000000

pre oko 2 meseca

najgori moguci format takmicenja, kojim se uopste ne ugadja navijacima, nisam srecan zbog dolaska nba u evropsku kosarku ali se nadam da ce se format finala u buducnosti promeniti na best of 7 ili bar best of 5, final four na jednu utakmicu ne predstavlja tacno merilo kvaliteta vec vise raspolozenost toga dana i srecu, a da nekog pobedis 3 ili 4 puta u seriji to predstavlja veci kvalitet
С

Србијан

pre oko 2 meseca

Ваља променити формат завршнице, зарад побољшања такмичења и увећања популарности. Од сезоне 2027/28 увести и полуфинале на три добијене утакмице, а завршна утакмице (финале) само једна као у УЕФА такмичењима јер је то европскије.

Marko Zigerige

pre oko 2 meseca

Navijači Pao ima da crknu od muku kad njihov najveći rival bude osvojio EL u njihovoj dvorani uuhhh.
M

MNM

pre oko 2 meseca

Nek piataju grobare oni su isto tako u Kaunas onomad otišli msm zamalo msm istamburao ih Real msm zasluženo iako neki kažu da je nezasluženo,ne znam kako kad su prosuli 2:0 to je uvek zasluženo onda.U sv.sl.eto oni znaju
B

Boy358

pre oko 2 meseca

Verovatno ce im neko resiti problem , ili ce im uzeti pare , kako god neko ce proci bolje
v

vukasin2015ks

pre oko 2 meseca

Vracajte Atamana u Efes..
P

Popce

pre oko 2 meseca

Prodaju te karte za više para i rešeno

rosa100

pre oko 2 meseca

nek im ataman vrsti pare za karte ahahhaha
g

gon

pre oko 2 meseca

obojiće ih u narandzasto...totaaaalnaaa rasprodaja!!!

Partizanovac72

pre oko 2 meseca

Tapkace ispred hale

SLR

pre oko 2 meseca

obrukala se panata nisu smeli da izgube kuci i to dve.

Gde Smo

pre oko 2 meseca

Nek prodaju Valensiji
D

Dejan23

pre oko 2 meseca

Kakva je ovo glupost hgahaah

Goja Ivanovic

pre oko 2 meseca

Najveca glupost je kupovina karte pre nego sto se sazna ko je ucesnik
@

@goja ivanovic

pre oko 2 meseca

zasto, ako stvarno volis da gledas oticices iako tvoj tim ne igra, mislim da svi mi na prvom mestu gledamo neki sport zato sto ga volimo
D

De ste Beogradjaniii...

pre oko 1 mesec

Jes vama Beogradjanima ispran mozak na max...
V

Vladava

pre oko 2 meseca

Nek prodaju Valensiji

Kostur

pre oko 2 meseca

Prodaju skuplje valensiji i resen problem
Đ

Đukin fan

pre oko 2 meseca

Prodaja ide po većim cenama😅.Valensija ako izgura i pobedi Real,će biti jako blizu tituli.Vrv s Oly u finalu sledi odličan meč

Collector

pre oko 2 meseca

Neka poklone navijačima Fmp-a... uh Zvezde . imaju oni bratića Olija na Fajnal Foruuu....nek idu gledat

Miki Milikic

pre oko 2 meseca

pa nek uvaljaju skuplje valensijinim navijacima 😃

klackalica535

pre oko 2 meseca

Tapkace ispred hale
G

Gost nedragi

pre oko 2 meseca

Taman da ih proslede zvezdinim navijacima.

djole.

pre oko 2 meseca

A može i vama jer vi sa Zocom harate Evroligom.
G

Gost nedragi

pre oko 2 meseca

@ djole Gan 1988. Istanbul 1992. Barselona 1998. Pariz 2010. A,sa Zocom postali prvaci Evrope! Vise puta smo ucestvovali na F4 nego sto su vama obecavali ucesce u plej ofu. Mi smo ostvarili svoje snove i bajke,a vi mozete samo da verujete onima koji vam pricaju bajke. Laku noc,deco!
G

Gost,gost,gost

pre oko 2 meseca

Prodaće navijačima Valensije...

Stefanbiki95

pre oko 2 meseca

Ove sezone zeleni nista ne igraju i ako su ispali

djole.

pre oko 2 meseca

Panatinaikos polako ali sigurno postaje najomraženiji košarkaški klub u Evropi.
1

1100

pre oko 2 meseca

Pored Spanaca i Olimpijakosa tesko...to su ubedljivo prva tri mesta...a tu je i fransiza iz Zeleznika...

Mile Jnaaa

pre oko 2 meseca

bedniciii, neka dodju da gledaju Oly hahahhahahaha kako mi je drago