Komentari na vest

Neće Spartak u plej-of sa ovakvom igrom: Poraz od Splita kao upozorenje

Zivot je igra

pre 2 meseca

Velika opomena realno glava gore.

Brakica dimitrujevic

pre 2 meseca

Spartak je savrsena ekipa za sve samo treba mali pojacati ekipu u svemu

Kanidja99100

pre 2 meseca

veliki pad forme spartaka

Tubic

pre 2 meseca

Спартак одлични резултати за прву сезону.

Milos Veljkovic

pre 2 meseca

Nije losa ekipa, samo tako da nastave
L

LT

pre 2 meseca

Spartak igra prvo sa drugoplasiranom ekipom iz svoje grupe, a pobednik tog duela igra sa porazenim iz duela Bosna Igokea, za plasman u 1/4 finale playoffa. Malo informisanosti nije na odmet.
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

spartak dobra ekipa