Komentari na vest

Neka igraju klinci, odlaganja nema: Valensiju ne interesuje ništa osim majstorice

Lalala

pre oko 2 meseca

Logicno da ce mec u cetvrtak biti pomeren, ko jos igra dva meca u 24 casa...
R

Riki97

pre oko 2 meseca

Valensija ove sezone u evroligi najvece iznenadjenje igraju dobru timsku kosarku.

Noon 1

pre oko 2 meseca

Valensija lagano u finale
a

andja v

pre oko 2 meseca

ovi postali gori od nas šta je to zna li se
N

Nenica

pre oko 2 meseca

gde su nasi klubovi ima li ih u nekoj majstorici

ivanovicg09@gmail.com

pre oko 2 meseca

Sramota za savez
G

Grr

pre oko 2 meseca

Teško će Valensija da prođe. Imaju padove u igri, koji ih pukom srećom u trećoj utakmici nisu koštali.

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Валенсија игром заслужује место на Ф4.

milosbosut

pre oko 2 meseca

Treba da se fokusiraju na Evroligu posto imaju lepu sansu da prodju PAO

bojanfranjicvip@gmail.com

pre oko 2 meseca

sad ce valensija dve u gostima sa klincima
M

Marconato

pre oko 2 meseca

Nekad se pitam da li se ovo desava samo kod nas, da se nekim slucajem desilo da je Partizan ili Zvezda na njihovom mestu ista bi se prica pricala.