Komentari na vest
Neka igraju klinci, odlaganja nema: Valensiju ne interesuje ništa osim majstorice
Lalala
pre oko 2 meseca
Logicno da ce mec u cetvrtak biti pomeren, ko jos igra dva meca u 24 casa...
R
Riki97
pre oko 2 meseca
Valensija ove sezone u evroligi najvece iznenadjenje igraju dobru timsku kosarku.
Noon 1
pre oko 2 meseca
Valensija lagano u finale
a
andja v
pre oko 2 meseca
ovi postali gori od nas šta je to zna li se
N
Nenica
pre oko 2 meseca
gde su nasi klubovi ima li ih u nekoj majstorici
ivanovicg09@gmail.com
pre oko 2 meseca
Sramota za savez
G
Grr
pre oko 2 meseca
Teško će Valensija da prođe. Imaju padove u igri, koji ih pukom srećom u trećoj utakmici nisu koštali.
Igor Musulin
pre oko 2 meseca
Валенсија игром заслужује место на Ф4.

milosbosut
pre oko 2 meseca
Treba da se fokusiraju na Evroligu posto imaju lepu sansu da prodju PAO
bojanfranjicvip@gmail.com
pre oko 2 meseca
sad ce valensija dve u gostima sa klincima
M
Marconato
pre oko 2 meseca
Nekad se pitam da li se ovo desava samo kod nas, da se nekim slucajem desilo da je Partizan ili Zvezda na njihovom mestu ista bi se prica pricala.








