Komentari na vest

Niksa se treba plašiti: Imaju igru, publiku i plej-of Bransona

7

76ersi

pre oko 2 meseca

Mnogo rano vi ovdje otpisujete Filu. Svi pisete 4:0, 4:1. Ko god oce da se kladi ova serija ide u NAJMANJE 6 meceva. Zivi bili pa vidjeli. Boston je takođe prvu dobio 30 razlike. Pobjeda se broji samo jedan bilo 50 razlike ili 1 razlike.
B

Bsjshsbsjabajabahahj

pre oko 2 meseca

Bice 4:0 ili 4:1 za Njujork.

Marko Kolasinac

pre oko 2 meseca

Tako i prosle sezone delovali brutalno, vredjali i nipodastavali navijace Indijane u finalu Istoka, pa pljas i k.o. , da im je ostao citav Haliburton mozda bi se ozbiljnije posibali sa Oklahomom.
7

76ersi

pre oko 2 meseca

Da se Haliburton nije povrijedio Indiana bi bila šampion

Racuni

pre oko 2 meseca

Niksi do finala Towns MVP

Bro Bro

pre oko 2 meseca

Ovo moze da bude klasicna metla
D

Deki maky

pre oko 2 meseca

OVO IDE 4:0,I prosle su bili blizu finals,sad je ta sezona ,protiv Oklahoma,bice zanimljivo,mozda cak I 7game..
B

Bilosta1

pre oko 2 meseca

Vreme je za nikse u finalu. Alu de bas protiv ovog zverinjaka iz oklahome...
z

z060301

pre oko 2 meseca

Plejof Branson je nezaustavljiv.. imaju velike sanse do titule po meni
R

Riki97

pre oko 2 meseca

Ocekujem neizvesnu serijuvali ipak niksi jaci 4:2 za nikse.
N

Nini3112

pre oko 2 meseca

Ocekujem ovde 4:1 u seriji i prolazak Niksa,ne moze da se nosi Fila sa njima a i Embid je eovit od operacije i od ostalih povreda i igra sa strahom.
D

DjolePartizan12

pre oko 2 meseca

Kvalitetna utakmica Niksa. Igrali su mnogo dobru odbranu.

urosh

pre oko 2 meseca

Ово је историјска шанса за Никсе да ураде нешто

Slavko Perovic

pre oko 2 meseca

Ovo moze da bude klasicna metla

Otac Makarije

pre oko 2 meseca

Niksi mozda nemaju naj kvalitetni tim. Ali imaju naj bolju atmosferu kako u svlacionici tako i na tribinama njihovi navijaci prave odlicnu atmosferu. Tako da mogu biti neugodan protivnik i za kvalitetnije timove
k

krisone

pre oko 2 meseca

ovo je bilo rutinski kako sam i ocekivao, osim mozda malo neizvesniji egal. meni i dalje nije jasno kako je Phila uspela da dobije Boston...
n

nenadaleksandra

pre oko 2 meseca

Niksi do finala

VW87

pre oko 2 meseca

New york champion.Ajte vise knicksi osvojite ovo konacno!
B

Bacoglavac

pre oko 2 meseca

Никси до финала ове године, а онда могу до титуле лако. Судије би их погурале у том финалу 1/1
v

visla13

pre oko 2 meseca

Niksi imaju igru, publiku i Bransona… protivnici imaju “srećno učešće” 😄
s

sabonis09

pre oko 2 meseca

Jalen Brunson igra kao da mu je neko rekao: “Ako izgubiš, peške kući” 😄
D

Di Natale 10

pre oko 2 meseca

Madison Square Garden gori, a protivnici traže izlaz kao u IKEA 😂
R

Ravaneli11

pre oko 2 meseca

Jalen Brunson upalio plej-of mod, ostali igraju demo verziju 😂

bordeaux

pre oko 2 meseca

Niksi mogu da osvoje ligu

Goran Ivanovic

pre oko 2 meseca

Razbijanje na sitne delice
n

nadrealnoo

pre oko 2 meseca

Niksi zasluzuju jedno jako NBA finale i titulu!!! Jer ovo ludilo na tribinama i strast nema niko drugi u NBA ligi. Apsolutno ludilooo...Ne mogu da shvatim da ovako velika fransiza ima tako malo titula u istoriji NBA lige. Bukvalno su najveca sportska anomalija na svetu.

Jovan Jovanovic

pre oko 2 meseca

Realno ne vidim kako moze Fila ovde da ugrozi Nju Jork . 4:1 plafon

Aleksa Petković

pre oko 2 meseca

Kada bi Niksi osvojili, ceo Njujork bi goreo u plamenu 😂
m

majster

pre oko 2 meseca

Uvek je nezgodno igrati seriju protiv Niksa
m

mmyyaat

pre oko 2 meseca

Izdanje se nadamo Fili i Pavlu Djordjevicu

Aleksandar Krezic

pre oko 2 meseca

Никси имају шансу да дођу до полуфинала поготово ако Ђилијан буде овако играо.
Z

Zokili

pre oko 2 meseca

Niksi rešili Filu već na poluvremenu, igraju bolje nego ikad