Komentari na vest

Niksi jure brejk u Filadelfiji, bez Enta nema konkurentne Minesote

Lalala

pre oko 2 meseca

Edvards se ne stedi uopste, ne bi me cudilo i da ovo sto igra je pod povredom...
s

stv

pre oko 2 meseca

Niksi ka 3:0, Edwards upitan!

Ilija

pre oko 2 meseca

Niksi će u finale sa Istoka
D

Deki maky

pre oko 2 meseca

Bez Embida Fila NEMA sanse...,sa njim to je egal

zivka ivanovic

pre oko 2 meseca

Lagano 4 0ide. I titula
p

pikolo24

pre oko 2 meseca

Prave brejk garant
V

Vanjaxd

pre oko 2 meseca

Ide 4 0 lagano.
t

tamara94493

pre oko 2 meseca

Ide brejk lagano

Goja Ivanovic

pre oko 2 meseca

Ide brejk lagano

Gde Smo

pre oko 2 meseca

Ocistice ih niksi 4:0 kao nista
j

jocy9933

pre oko 2 meseca

Dobre utakmice nema sta
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Niksi prave brejk,jaki su ko zemlja ove godine
j

jzg

pre oko 2 meseca

niksi do kraja idu

Petar Lukić

pre oko 2 meseca

New York osvaja sigurno
j

jokicCCvv.

pre oko 2 meseca

san antonio i oklahoma su tu najjaci