Komentari na vest
Niksi jure brejk u Filadelfiji, bez Enta nema konkurentne Minesote
Lalala
pre oko 2 meseca
Edvards se ne stedi uopste, ne bi me cudilo i da ovo sto igra je pod povredom...
s
stv
pre oko 2 meseca
Niksi ka 3:0, Edwards upitan!
Ilija
pre oko 2 meseca
Niksi će u finale sa Istoka
D
Deki maky
pre oko 2 meseca
Bez Embida Fila NEMA sanse...,sa njim to je egal
zivka ivanovic
pre oko 2 meseca
Lagano 4 0ide. I titula
p
pikolo24
pre oko 2 meseca
Prave brejk garant
V
Vanjaxd
pre oko 2 meseca
Ide 4 0 lagano.
t
tamara94493
pre oko 2 meseca
Ide brejk lagano
Goja Ivanovic
pre oko 2 meseca
Ide brejk lagano
Gde Smo
pre oko 2 meseca
Ocistice ih niksi 4:0 kao nista
j
jocy9933
pre oko 2 meseca
Dobre utakmice nema sta
T
Tvrdjava
pre oko 2 meseca
Niksi prave brejk,jaki su ko zemlja ove godine
j
jzg
pre oko 2 meseca
niksi do kraja idu
Petar Lukić
pre oko 2 meseca
New York osvaja sigurno
j
jokicCCvv.
pre oko 2 meseca
san antonio i oklahoma su tu najjaci



.jpg.webp)




.jpg.webp)