Komentari na vest

Oglasio se Šejn Larkin: Ako jednog dana odem odavde...

V

Vlada9111

pre oko 1 sat

Dolazis u Zvezdu doktore
B

Branimir Milev

pre oko 1 sat

Mogao bi da ode iz Efesa posle 100 godina
S

Srdjan1314

pre oko 1 sat

Strašan igrač, voleo bih da igra sad i u Srbiji

Perica Aksentijevic

pre oko 2 sata

Dodji u Zvezdu majstore

panic1971

pre oko 2 sata

Dobar igrač,sjajan suter

mlade016@gmail.com

pre oko 2 sata

Nemoj kod ovih odi kod svih ostalih.
S

Scouser

pre oko 1 sat

ahahahahahaahahahahahahah 😂😂😂😂
S

Saša_PFC

pre oko 2 sata

Tako je i Ž.Obradović pričao....ili Partizan ili kraj kad ono tamo 10.mil.(evra)razloga i za dva dana promenio misljenje.Ostoja ga je ubedjivao 3.meseca da dodje u svoj"voljeni"Partizan a sada vidimo da ima i vec ljubavi kod Željka od Partizana.Upropastio nas je kao i sto je to uradio sa reprezentacijom kada je bio selektor...sramota.

dinom555

pre oko 2 sata

Jedan od boljih plejmejkera i jedan od najboljih tandema Vasa i on koji cemo pamtiti sigurno u poslednjih 10 godina.
D

Dajte

pre oko 3 sata

Dajte Lapro zavrsio je veceras