Komentari na vest
Otkriven budžet Bešiktaša: Samo za plate 12.000.000 evra
R
Rectify1995
pre oko 1 sat
Jedino ako na sreću dobiju par mečeva u startu, pa tako i mogu do neke sredine tabele. Previše je kvaliteta u vrhu da bi se tek tako ušlo u playoff.
Marija Aleksic
pre oko 1 sat
Samo da ga pametno potrose inace dzabe sto imaju
A
Alimpije
pre oko 2 sata
O trofeja u karijeri.
I tako će ostati još koju godinu
F
Flow96
pre oko 2 sata
Fale evroligi ovakve ekipe koje ce da unesu neke novine
zeljko markovic
pre oko 2 sata
Za prvo učesċe dobar budzet,imaju jak domaċi teren bar ċe biti osveženje.Bolje oni nego mrtvi Monako.
Kanidja99100
pre oko 2 sata
nece biti medju 15 timova
SLR
pre oko 3 sata
moze da se napravi ekipa za el.
M. K.
pre oko 3 sata
Velika sansa za Dusana da pokaze sta zna.
Petar Lukić
pre oko 3 sata
Sa obzirom da klub raste iz dana u dan odličan im je budzet za debitantsku sezonu u evroligi
j
jzg
pre oko 3 sata
pa fino su izdvojili nema sta
M
Mile led
pre oko 3 sata
A tkz. zvezda na 25 igraca , 5 trenera i 5 strucnih stabova samo na plate 36 miliona evra a gde je sve ostalo...
P
Peroslav
pre oko 3 sata
E to je pravi impozantan transfer budžet za jednu ekipu bez toga ne može se napravi jedan ozbiljan kvalitetan konkurentan tim
P
PAOKara
pre oko 3 sata
I kod njih drzava sipa.U fudbalu 4 najveca kluba duguju skoro 2 milijarde dolara.Jednog dana ima to da pukne.
Stojan Bušatović
pre oko 4 sata
Pa toliko ima Cibona 🤣🤣🤣

FiumenBG
pre oko 3 sata
si lud? kakva cibona? 12m samo za plate je solidna cifra!








.jpg.webp)